BIELE ZUBY POMOOOC

soldierka:))

nerieš nič a choď k dentálnej hygieničke tá ti zuby profesionálne vyčistí a budeš ich mať také ako predtým
- domáci recept je kypriaci prášok , ale ničí sklovinu

kristy

ja zubnú sklovinu nemám...ale bolo mi povedane že sa dá dorobit...takže na to pojdem.ale skusila by som tu sódu..aj tak už neni čo poškodit...

lucianne

Ahoj, ja som čítala na tomto fóre niekde, že vraj pomáhajú aj jahody. Ja som to neskúšala takže neviem na isto, ale chystám sa.

milli

Elmex mam doma aj ja. Len som ho prestal pouzivat, lebo som si myslel, ze nezabera. Asi som bol trochu netrpezlivy.

sissa

Ja pouzivam uz asi 2 roky sodu bikarbonu.Davam si ju tak 2-3 do tyzdna.Viac nie!Aj zubarka mi povedala ze ked si ju nebudem davat castejsie,sklovina sa mi nemoze poskodit.A vysledky?Sice zuby niesu totalne biele ako z reklamy na pastu ale zlte niesu urcite..

3lee

Kazde bielenie zubov poskodzuje sklovinu. Ciastocne obnovenie poskodenej skloviny je mozne na principe remineralizacie - pripravok Dentoreparator fy Tachyon Technology Pharm, niektore pripravky Elmex a pod.

juliana

jezis len neskusajte bikarbonu preboha...moja mama si tym znicila sklovinu a doteraz to lutuje...!!!!! fakt neodporucam....