Rýchlo schudnúť 5kg :)

Príspevok v téme: Rýchlo schudnúť 5kg :)
zmorena

Mám 23 rokov, 65kg a výšku 178cm..chcela by som rýchlo schudnúť :) viem, je to nezdravé, zlé, všetky mi to tu snáď zavrhnete, nastane jojo efekt..ale keď ja sa neviem naučiť normálne jesť, proste jedlo milujem..vydržím držať diétu, ale proste niekedy musím mať deň, že si dám čo chcem a hlavne koľko chcem, milujem pocit, že som plná a fučím, vtedy sa cítim spokojná...pri malých dávkach ako je odporúčané, to potom len myslím na jedlo a som z toho chorá..preto chcem nejakú diétu, s ktorou sa mi podarí zhodiť, maximálne 2 týždne..aj keď mi potom hrozí jojo efekt, no budem aspoň vedieť ako to vždy naspäť zase zhodiť..nechcem do konca života furt len mini pidi porcičky a nič si nedopriať a stopovať dve tri hodiny, že teraz je ten čas..keď aj človek chodí kade tade, nie vždy sa mu to proste dá a vyhovuje...a keď vynechá už je zle..aj v reštaurácií keď si dá človek nejaké jedlo, to mám ešte aj nechať, lebo dajú veľkú porciu??? veď to je strašné..tak prosím poraďte teraz niečo aj drastickejšíe, len hlavne nech sú rýchlo výsledky :DDD keby mám čakať pol roka..fuu to by som sa nedočkala, lebo vždy by tam boli dni kedy by som porušila a zas celá námaha fuč :) ďakujem za pochopenie a kludne sa do mňa pustite, som pripravená :DDD

trolka

niekto ma tu uz zabije, ze tu robim reklamu tejto veci, ale nech , je bomba spica super a preco by som nepomohla aj inym kocenam :)) --Odkaz odstraneny--

Maoam

sewie ma pravdu :-)

dobry je na tieto partie napr. stacionarny bicykel, tam super schudnes z brucha, zadku, stehien a zredukuje sa aj pneumatika nad ritou :D

sewie

tak na toton musis len cvicit ...je mi luto, ale na vytvarovanie postavy ti ziadna dieta nepomoze-ked schudnes schudnes aj z vrchu...najlepsie by bolo zajst do posilky a mat trenera, alebo ak nemas peniaze co asi na to nemas-vygoogli si, alebo na youtube a najdi si cviky na svoje problemove partie a pekne pohni zadkom....

zmorena

práveže ja mám toho naštudovaného až až, ale keď tie veci neviem použiť v praxi...viem, že sa má jesť 5x denne v malých množstvách a pohybu veľa, tekutín minimálne 2 litre, všetko...len ja neviem nikdy čo je malá porcia, všetko vážiť je strašne ubíjajúce..a nemám odhad koľko je čoho gramov..napríklad keby som si chcela dať cestoviny, neviem vôbec koľko si môžem dať a podobne...keby mi to mal kto servírovať, že toto teraz môžeš zjesť, toľkoto musíš pocvičiť, tak ok..ale sama to nejak nedokážem...nehovorím, že som nejaká tučka, ale tie kilá mám nerovnomerne rozložené, vrchnú časť mám chudú, prsia takmer žiadne, ale všetko sa to ukladá v oblasti zadku, bokov a stehien...keby sa dala časť presunúť do vrchnej časti, som spokojná :)

sewie

Maoam, ale ked to niektorym nevysvetlis:) ja sa nad tym uz len pousmejem, lebo mi to pripada ze bojujem s veternymi mlynmi:)...a uz ta to prestane bavit hovorit to iste dokola a dokola...100 krat som hovorila a pisala ze dietu su kravina-ony aj tak nepocuvaju a radsej si najdu nejaku mliecnu, dukanovu, slahackovu a boh vie aku...a potom sa divia....obklopia sa "kamaratkami" co nehovoria o nicom inom ako o obleceni a chudnuti....eh....ja skratka takych ludi nemusim....

Maoam

Sewie, ale vsak clovek ma moznost tie debiliny NECITAT, rovnako ako napr. nemusi pozerat telku (komercnu), agresivne reklamy a pod., ale moze pozerat dokumenty o podmorskom zivote alebo vesmire, ponuka je obrovska, kazdy si moze vybrat, co len chce.
Je vela inych casopisov, kde sa clovek docita aspon nieco rozumne.
Clovek by predsa mal byt v stave vytvorit si na vec VLASTNY nazor a nedat sa ovplyvnovat neustale niekym inym, mediami, serialmi, modelkami, reklamami ako nejaka nesvojpravna osoba. Zdravy sedliacky rozum je najlepsia ochrana.