Ako sa zbaviť neželaného opálenia

Prezývka55

Na zasobu vit d ti staci raz za 3 dni sa prejst po slnku na polhodinu. Myslim ze vacsina ludi chodi do prace a nesedi cele dni doma.
A tak ma bohatu zasobu tohto vitaminu na niekolko mesiacov.

Email

ano, kedysi sa ludia neopalovali, ale umierali tridsatrocni. nemali Dvitamin, mali problemy s kostami. precitaj si nieco z historie, tie slachticne boli strasne cintlavky, stale odpadavali. bola to choroba stredoveku a podpisalo sa pod to aj to, ze nechodili von, nosili vsade slnecniky.

Prezývka55

Z opalovania a vobec z nadmerneho slnecneho ziarenia sa enormne zvysuje riziko rakoviny koze to za prve.
Za druhe kedysi sa opalovali len sluhovia co makali na poli, slachta opalena nikdy nebola.
Potom vidlaci v amerike sa im hovorilo rednecks.
Za tretie clovek aspon nevyzera ako cigan.
Za stvrte nie je nic krajsie ako krasna baba s bielou pokozkou a rysavimi vlasmi.

Bar-b

Doopaľovať? Veď to je škaredé, ako nejaký bezdomovci a prostitútky! Dnes chodia samé oranžovohnedé príšery s peroxidovými vlasmi, čo vôbec nemáte súdnosť, veď je to škaredé až z toho oči bolia!

wreck

v lete sa krasne opalis aj v tieni a ovela rovnomernejsie a zdravsie. nikto normalny nebude dve hodiny na priamom slnku. sice, teraz cez vikend ziadne nebude, ale leto este neskoncilo. :)

neverim, ze z opalovania v tieni by sa ti nieco stalo.

sssss123

wreck,

dôvod prečo sa neopaľujem je ten, že sa mi potom robia hnusné vyrážky a pokožku mám neskutočne suchú...

zatiaľ ďakujem za rady

vanilla_cakeq

doopalovat alebo cakat kym slnko ustupi a ty vyblednes v priebehu zimy..zial..lebo o sposobe ako sa zbavit opalenia som este nikde nic nepocula/nevidela

wreck

napisal by som ti, dorovnat zvysne biele telo k tomu opalanemu, pretoze je podstatne pritazlivejsie, ked zena vyzera zdravo, ale nechcem provokovat.

mozes len cakat. ak sa budes vyhybat slnku, co je mimochodom velka hlupost, tak pocas roka ti to same vybledne.

dovod preco sa neopalujes?