Mňa ta žiarlivosť raz zabije...

Príspevok v téme: Mňa ta žiarlivosť raz zabije...
Fero M.

Stačí vidieť ako dnes v prehliadači (náhodou), že si prezerala profil jednecho chalana z FB z nášho mesta a je pekný a hned mám Spielbergove scenáre v hlave.
Viem, že budem nervozny, opýtam sa jej kto to je, ona bude mať pocit, že ju špehujem, aj ked som na to klikol náhodou, lebo to bolo medzi štart ponukou ako naposledy prezerané a bude mať na mna nervy, že ju špehujem.... Pokazím jej náladu a len prispejem k tomu že sa to môže zrutiť ak budem takýto stále.
Ja si to uvedomujem, ale prečo sa aj tak nesprávam???

dolcegirl

maoam ja som mu uz viac krat jasne povedala ze sme uz len kamarati a nic viac uz nebudeme :)On povedal ze to chape

Maoam

vies, chodis s nim kazdy den von, on ti kupuje co chces, on ma proste stale este nadej, ziarli na teba, lebo od teba nejdu jasne signaly, ze je koniec

lenze takto ho ty vlastne istym sposobom tahas za nos, ked mu to jasne nepovies (chapem, ze ho mas rada, ze sa s nim citis super) a on si nema ako najst inu babu, rozhodnut sa musis ty

bud s nim chces este raz byt, alebo nie a ked nie, tak mu musis povedat, ze u teba proste uz nema sancu

aby mal moznost si najst vztah

dolcegirl

Neviem, tak nemam mu na to co povedat, ale fakt, ja ho uz nelubim no mam ho strasne rada ako kamarata a citim sa pri nom dobre a bezpecne, mozno ze je to tim 15 rocnym rozdielom medzi nami :/

dolcegirl

Pride mi to blbe, no ono je to tak ze sa nejedna o kabelky a auata a nieco take, no aj tak po kazdom dni co mi kupi ci uz pit, jest a tak, ktore si mimochodom hockedy chcem zaplatit aj sama no on mi nedovoli tak vecer rozmyslam,ze do haaja, zas to iste...

dolcegirl

ja mam byvaleho, ktory proste ziarli este teraz na mna a je to strasne, sme stale kamarati, no on sa tak ku mne nesprava, chodime spolu kazdy den von, kupi mi vsetko co si poviem, no ked mi zazvoni tel. a vola mi nejaky chlap uz je nasraty a urazeny, ako to mam riesit? Nechcem obmedzit zoznamovanie sa s novymi ludmi resp. chlapmi, no nechcem stratit ani jeho. Je chyba vo mne? Odpovedzte pls

Maoam

Fero, neverim :D, povaha cloveka sa nemeni ;D. Len sa da zmenit pristup k istym veciam a nasledne spravanie v istych situaciach a da sa dozriet. Ako na tom ste?