Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako obliecť dieťa v zime

Príspevok v téme: Ako obliecť dieťa v zime
masasko

Ahojte, chcela by som počuť rady mamičiek, čakáme babätko, má sa narodiť v zime, tak zbieram informácie, čo všetko ste nakupili pre "zimné" babätka a čo všetko reálne aj využili (do kočika, sedačiek, postieľok) a naozaj to poslúžilo účelu. V obchodoch je toho plno: fusaky, overaly, rôzne zateplene spacie vaky, kombinézy, zavinovačky... a človek sa v tom stráca a nechce zbytočne vyhodiť veľa peňazí a potom to ani nepoužiť alebo maximalne raz. Ďakujem všetkým za rady

masasko

našla som super vec fusák/overal v 1, to sa mi tak pozdáva najviac a je to aj praktické, v prípade potreby sa zozipsuje medzi možičkami a dieta je ako v kombinéze, tak to bude vhodné aj do autosedačky a do kočíka sa môže používať ako fusáčik :)

mosimosi

Ved v pohode, hlavne že je zdrave :) môj tiez nebyval chory, každý deň son vencila niekolko hodín, ci prsalo ci bolo pekne

Blondula

navody :DDDD ked je dietatko takto pekne zabalene,ziadne omrzliny nehrozia !! :D dokonca niekedy som zimny overal vymenila len za vetrovocku,lebo byval horuci ked som ho vo vnutri vyzliekla :D netreba sa vystrasit,ak je tvaricka vystipkana,cervena.treba ju len natriet :P

Blondula

mosimosi.... moj spaval vonku celu zimu aj v mrazoch,dazdi.len ked bol silny vietor,spinkal vo vnutri.vnutri mi nikdy nespinkal dobre,stale sa budil.a musim povedat,ze rok aj pol sme nevedeli co je soplik,kasel,alebo nejaka choroba :D prvy soplik mal tento rok vo februari a za chvilu bude mat 2 roky....

Blondula

kedze aj moj sa narodil v zime,spinkaval vonku v mrazoch a obliekala som ho do dupaciek s dlhym rukavikom,pancusky,na to nejaky svetrik,vetrovku,rukavicky,ciapku.bol v kociku s fusakom,nato som dala este deku,alebo tensiu perinku a na to cele ten kryt od kocika.moj ma dodnes rad tmu,tak som este strechu kocika prekryla plienkou,alebo niecim priedusnym.takto "zabaleny" mi prespal v -20 stupnovych teplotach aj 5 hodin vkuse.niekedy aj viac...

mosimosi

Teplu zavinovacku tiez treba. Uz som aj zabudla :) dupacky, kosielja, svetrik, perinka, zavinovacka, fusak, deka. Samozrejme podľa potreby. A s babím nechodit von jked je pod mínus päť.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako obliecť dieťa v zime - Fórum - ZDRAVIE.sk