Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nedovera vo vztahu

Príspevok v téme: Nedovera vo vztahu
Lenuska2222

Chodim so s vojim frajerom uz skoro 3 roky ale este vzdy mu neverim..stale sa este bojim ze by ma mohol nahodou podviest..a asi aj preto lebo som uz vela ludom verila a ma neskor sklamali.On bol z toho velmi smutny a povedal ze potom nemam dovod s nim chodit,ale ja zato nemozem, ako si mam k nemu vybudovat doveru????

Leela333

Vieš, risk je zisk. Ver mu a ak sa náhodou sklameš, čo už, prežiješ to. Ak ale nie si ochotná riskovať, potom ten vzťah naozaj nemá šancu na úspech

xmoniax

aj ja som naivná, ale keď prišiel môj bývalý, tak som mu hneď verila v tomto, žeby ma nepodviedol...na chalanovi sa to dá dosť ľahko zistiť si myslím, či je schopný ťa podviesť alebo nie...naopak ženy sú tie nevyspitateľné...ja som zas svojmu bývalemu v iných veciach nedôverovala a tak to aj dopadlo, rozišli sme sa...ta dôvera tam asi ozaj jednoducho musí byť.

natusa42

dovera musi prist sama od seba vo vztahu,ja som okamzite zacala doverovat priatelovi,hned proste ..ani som nezapochybovala ani raz ,od zaciatku ,a tiez ma vela ludi sklamaloa,le som trosku naivna,tak mozno aj preto

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nedovera vo vztahu - Fórum - ZDRAVIE.sk