Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neustale stiahnute brusne svalstvo? Depresia?

Príspevok v téme: Neustale stiahnute brusne svalstvo? Depresia?
marcello

Ahojte, moj problem je ze mam neustale akoby stiahnute brusne svalstvo,strašný tlak na bruchu az sa mi tazko dycha,spať bruchom hore nemôžem vôbec. Dnes som sa v praci dostal az do takeho stavu ze som takmer odpadol, cely som zbledol. Predtým som absolvoval komplexné vyšetrenia v nemocnici, so záverom: bez biologickej príčiny. Preto som sa v poslednej nádeji obrátil na psychiatričku.Tú navštevujem už asi pol roka, vystriedala mi už 3 druh antidepresiv ale všetky 3 bez účinku. Jediné čo mi zaberie je oxazepam, ktorý uvoľnuje svalstvo, na pár hodín... Lenže ked prestane účinkovať, svalstvo sa mi opäť stiahne a všetko začína odznova! Neviem si už dať rady, veľmi sa bojím že pri vyšetrovaní v nemocnici niečo prehliadli a je to niečo vážne! Budem rád za akúkoľvek informáciu, radu. Marcel

wreck

marcello, mal som podobne. neviem potvrdit, ci to tvoje je presne ono, ale opisujes to dobre. u mna to bolo vyvolane tazkou traumou a trvalo mi roky sa toho zbavit. poctivo, uprimne sam voci sebe, sa zamysli ci nemas z niecoho stres, ci si neprezil nieco hrozne, aj davnejsie, a ci to v tebe stale nezije. skutocne to nemusi byt nic fyzicke, mozu to byt nervy. neviem preco by sa to malo prejavit prave v brusnej dutine.

Mmle O

..pocuvaj..tebe pomoze vies co..??..meditacia..vazne, musis to uvolnit myslou, to nie je fyzicke, alebo, lepsie, je to fyzicke, ale vyvolane psychikou....antidepresiva su sracka..medituj, skus napriklad toto..

--Odkaz bol odstraneny--

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neustale stiahnute brusne svalstvo? Depresia? - Fórum - ZDRAVIE.sk