Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Koľko mám vážiť pri výške 171 ?

vanilla_cakeq

urcite nie si tucna, tvoja vaha je normalna, dokonca aj kebyze mas par kil navyse tak je to stale v poriadku...ja mam tiez okolo 171 cm, sice vazim 57kg, ale pred rokom som mala 60, mala som mozno iba trochu sirsie stehna, inak som rovnaka...ak chces schudnut, aby si sa citila lepsie mozes, dat dole dake 3-4 kila nie je ziadny problem v priebehu jedneho mesiaca, ked sa trochu posnazis..ale stale si na tom dobre, takze to nie je treba

natusa42

ja mam 172 cm a vahu 67 kg ..viem,je to moc:( ale ..nemozem akosi sa dokopat k schudnutiu
ty ,mila zakladatelka,mas idealnu vahu,kioezby som ju mala ja :)

doubledog

to predsa zavisi od stavby tvojho tela, kolko mas svalovej hmoty, ake mas kosti a podobne.
ale tak ked uz chces odhad, tak podla mna by si mala mat tak 58 - 60 kg.

Lulu2011

luuuulin - ved moze byt kamoska ma 62 kg pri 175 a nechapem kde sa u nej beru ja som mala vzdy o 10 kg menej a ona mi nepripadala ovela tucnejsia ako ja, len mala proste sirsie stehna, ruky, ale napr. stihly pas stale

luuuullin

Tak kedysi som vážila aj 50 a všetci mi vraveli, že vyzerám jak anorektička, hrozné to bolo, a aj keď som mala 55 to bolo málo :( proste bola som lata a pri súčasnej váhe mám aspon ženské tvary a keby schudnem tak 5 kíl tak by sa mi asi stratili. A veľa ľudí mi neverí že vážim tak veľa...všetci vravia, že mám asi ťažké kosti :D :D ale ďakujem moc sa odpovede. Len som chcela vedeť váš názor

Lulu2011

a moznoze je to jedna z tem, kde niekto chce aby sa ludia hadali, lebo niekomu sa pacia prutiky a niekomu buchty :) ja by som sa nikdy nikoho nepýtala kolko mam vazit, vsak mam doma zrkadlo a hadam kazdy :)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Koľko mám vážiť pri výške 171 ? - Fórum - ZDRAVIE.sk