Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Štúdium na VŠ a peniaze NITRA

zewa

MHD by som urcite neriesila. To zvladas vsetko aj pesibusom :) Na prefocovanie najlepsi V-bit alebo pri Špinavcovi (to je taka krcma). Skripta kupis priamo v skole. Potraviny mas hned vedla skoly v N-Centre, takisto su tam na okoli aj restauracie, bary. Volakedy boli mesacne naklady 2000 korun. Teraz asi nieco viac ;)

mackavcizme

40 - 100 mas intrak
100 - ??? prejes
5 - 10 MHD
??? cestovanie domov
20 - ??? volny cas :D

a inak ides na ekonomicku?

gargamelllka

lorrey tak ked SPU, to tam ma vsetko pokope a je to tusim aj lacnejsie ako niektore ukfkarske intraky, ale aj tak ti neporadim kolko minies, ked neviem odpovede na to, co som prve pisala :D ved uvidis, ked tam zacnes studovat a podla toho sa prisposobis

lorrey

Wau... ďakujem za cenné rady :D veľmi ste mi pomohli :D bola som v tom meste raz v živote a to na prijímačkách SPU... takže neviem ako to tam chodí a čo je kde ako Ďaleko :D

gargamelllka

:D :D lebo MHD je zadarmo, jezis taketo debiliny tu riesit, ked usetrit, tak na tomto sa da velmi lahko, ked to nie je tak velke mesto :D :D a hlavne kde su tam intraky - vsetky su do polhodiny pesej chodze ,do cetra ci z SPU alebo UKF

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Štúdium na VŠ a peniaze NITRA - Fórum - ZDRAVIE.sk