Koľko ste z tých kvapiek schudli?

Príspevok v téme: Koľko ste z tých kvapiek schudli?
optimalka

Baby, ktoré ste mali tie kvapky na chudnutie od Albertovej, kolko sa vam podarilo schudnut? Ja to uzivam styri mesiace, schudla som 13 kg, ale teraz sa mi to zastavilo a uz nechudnem. Albertova mi povedala, ze to znamena, ze teraz mam optimalnu vahu. Ale mne sa to nezda, mam 171 cm a 56 kg. Podla mna by som mohla kludne schudnut este 6 kg na tych 50. Tak by som sa sama sebe viac pacila. Ale proste sa to zastavilo. Neviem co mam robit, lebo ona mi uz dalsie kvapky nechce dat, ze to nema vyznam, ze teraz som fit. Som dost nasrata. Optimalna vaha je taka, s ktorou som spokojna ja a nie doktor, do prcic! A to tu niektori pisali ze z toho schudli 30 kg, tak preco to mne uz dalej nefunguje? Kde moze byt chyba? Vie niekto?

frenky17m

Chcem sa spytat, ake to boli kvapky na chudnutie, nieco specialne zamiesane alebo produkty Joal... ? A kolko kusov na mesiac si ich dostala? Dik.

mikinic

ludia, neublizujte si. kazdy z nas obcas niecomu prepadne a z niecoho sa nevie vyhrabat. mali by sme si skor dodavat nadej a pomahat a nie sa zhadzovat.
cry, ja osobne nepoznam albertovu, viem ze sa zaobera anorexiou, ved napokon je to psychologicka. ale ako som tu uz napisala v suvislosti s inou temou - su odbornici, ktori mozu byt uspesni a mozu naozaj pomahat, ale predovsetkym si musi chciet pomoct clovek sam. tam sa vsetko zacina, pri tej vnutornej snahe a ochote. a potom pomozu aj lieky, alebo psychoterapia, alebo hoci aj obvodny lekar. alebo len kamaratove povzbudenie.

Zemepan

Cry: ty mas dve moznosti, ak chces zit iny zivot, tak sa budes musiet vyrovnat s tym, ze mas BMI 18,9, kde si aj tak v podvahe, ale je to normalnejsie, ako ked si mala 12kg menej a ty sa stale porovnavas s tymto chorym stavom, kde si bola zivou mrtvolou, takze vzhladom k tomu vsetko vyssie nad 40kg je pre teba tucnota, lebo to vnimas choro.
Alebo si vyberies cestu spät do pekla,ale potom sa nestazuj a neplac, aky mas hrozny zivot.
A veleb si potom v anorexii. Musis prebrat za seba zodpovednost, ty sa stale spravas ako male dieta, ale ides mat 27...kedy c hces dospiet?

brublina

Ja mam 19,4. A pre všetkých, okrem anorekticiek, som príliš chuda. Ja osobne som spokojna. A nehladujem ani nic. Určite by som nechcela byť vychudnuta. Ono to totiž vôbec nie je pekné.

[zruseny22]

brublina, ale ja si priznávam, že mám problém. A to, že som pribrala 12kg neznamená, že som zdravá! Chcem to riešiť, nechcem už takto žiť:-(