Koľko ste z tých kvapiek schudli?

Príspevok v téme: Koľko ste z tých kvapiek schudli?
optimalka

Baby, ktoré ste mali tie kvapky na chudnutie od Albertovej, kolko sa vam podarilo schudnut? Ja to uzivam styri mesiace, schudla som 13 kg, ale teraz sa mi to zastavilo a uz nechudnem. Albertova mi povedala, ze to znamena, ze teraz mam optimalnu vahu. Ale mne sa to nezda, mam 171 cm a 56 kg. Podla mna by som mohla kludne schudnut este 6 kg na tych 50. Tak by som sa sama sebe viac pacila. Ale proste sa to zastavilo. Neviem co mam robit, lebo ona mi uz dalsie kvapky nechce dat, ze to nema vyznam, ze teraz som fit. Som dost nasrata. Optimalna vaha je taka, s ktorou som spokojna ja a nie doktor, do prcic! A to tu niektori pisali ze z toho schudli 30 kg, tak preco to mne uz dalej nefunguje? Kde moze byt chyba? Vie niekto?

Nela41

Ale veď jasné že niekto schudne a niekto kíl... Tí akože fakt obézny chudnú ľavou zadnou keď sa trochu obmedzia ty môžeš byť rada za tento výsledok

optimalka

danielka, to su normalne nejake bylinky, prirodne, lebo v tom centre robia iba prirodne veci. Lenze nejde o to ake su to kvapky, to ti nikto nenamiesa, musis tam k nim ist na vysetrenie. Ved to je praveze ta blbost, ze ich nezaujima, ze ty chces schudnut, ich zaujima, ci si zdrava a take tie kecy co teraz pocujes na kazdom kroku. Aby si nebola anorekticka, aby si mala dost vitaminov,zdravo sa stravovala a chodila do prirody. To ked tam pojdes si budes musiet aj ty vypocut, bez toho to nejde. Ja som myslela, ze len dostanem nejake lieky a ide sa na vec, ale kdeze! Najskor vysetrenie zdravotneho stavu, pritom mi vobec nic nebolo, tak to nechapem vobec naco ma vysetrovali.
Ja som tam isla preto, lebo nejake baby tu pisali, ze schudli aj 30 kg. A ja som schudla iba 13 a slus. Viac sa to nehybe. A zevraj uz mam teraz optimalnu vahu. No jasne, som zvedava kto to takto urcil. To predsa ja musim vediet skor ako nejaky lekar co je moja idealna vaha. Ak mas nejaku konkretnu predstavu o tom ako chces vyzerat, tak tam ani nechod. Lebo oni budu mat o tom inu predstavu, to si pis.

danielllka

optimalka mohla by si mi vysvetliť čo sú to za kvapky a na akom princípe fungujú?bola by som ti velmi vdačná

Nela41

No tak samozrejme, že keď je váha nižšie ide to omnoho ťažšie. Musíš proste pridať úsilia. Keď nechceš fitko aspoň choď behať alebo niečo..

optimalka

Ale ved tu nejde o to, ze som vcera zozrala milku a pritom som cely den nic nejedla! Ide o to, ze predtym mi tie kvapky fungovali aj ked som normalne jedla. Ze skratka nechapem, preco mi to prestalo zaberat. To je fakt take nepochopitelne co stale dokola tocim? Ved odpovedajte na to, na co sa pytam. To je najlahsie oznacit niekoho za trubu.

danielllka

Kde a ako zoženiem tie kvapky?... čo je tm namiešané?Ako to že sa z nich chudne?Máš aj nejakú špeciálnu dietu popri nich?A chudneš z tuku alebo zo svalstva?..PROSííM,chcem podrobnostii :D

Nela41

Ale vážne čo ty si za trúbu? :D
"len som pila dzusy a vecer som si dala jednu orieskovu milku. A rano bola vaha zas 56. Ani gram dole. A cely den som prakticky hladovala." keď celý deň nežereš a potom zhltneš milku čo čakáš? Ježiš a tie sprosté reči :D och .. inak to že si vyformuješ postavu neznamená, že ti narastú svaly .. jasné najlepšie je sedieť a čakať na zázrak :D ...