Žijeme vážne v skazenej dobe?

Príspevok v téme: Žijeme vážne v skazenej dobe?
blue eye

dnes sme mali s kamaratkami zaujímavú konverzáciu o dnešných vzťahoch....nejsom žiadna feministika ani lesba :D, ale skutočne ide všetkým (prevažne mužškej časti) IBA o sex????!!! v celé ich "zdvorilé" správanie je iba odhodením vlastnej identity a ked dosiahne daná osoba to po čom túží tak je pre všetko koniec? alebo v prípade, že je žena opatrnejšia a má skutočne záujem a dlhodobejší vzťah a odmieta sex ihneď na začiatku, tak pre chlapa je to znak - STOP, otoč, a radar v jeho hlave (či rozkroku) hlási poobzerať sa po ďalšej obeti? :D
naozaj všetci, ktorí sa chodia večer zabaviť do klubov vyhľadávajú len jedno?nie je teda absolutne možnosť nadviazať skutočný vzťah? skutočne keď sa mi podarí s niekým sa takto večer zoznámiť, tak to nemá budúcnosť? alebo sa mám spoliehať na náhodu? :/

lost

blue eye

no to si na tom este dobre :)

ja mam o tredinu dekady viac a som na tom rovnako ako ty :D

a to som uz asi v "TOP 1%" najneskorejsich co este nezacali vztahovat sa :D

aspon v niecom v hornych 1% :D

blue eye

Ja PRáVE žijem v Bratislave,doteraz som to nejak neriešila extra, ale posledne som tak začala uvažovať, že ak niekto skutočne chce vzťah a city, tak sa buď môže začať ľutovať, alebo tajme dúfať, že mu bude osudom dopriané niečo čo sa aspoň z časti daá nazvať vzťahom, nebodaj láskou. Okej, beriem to,že som mladá a že som vo veku kedy si budem môcť ešte dlho užívať, ale mám 20 rokov na krku a vzťah žiadny v podstate za sebou...nejak sa neveim zbaviť tej myšlienky, ČO bude ak budem mať na krku pokročilejší vek....viem,že je zapodievať sa takouto myšlienkou v 20cine trošku nepodstatné, ale predsa ma to tak trošku zožiera. Nechce sa mi veriť, že všetkým ženám vyhovuje prázdny sexuálny život, bez vzťahu, či citov, od prírody sme už také,že očakávame predsa niečo viac, v podvedomí si v podstate hladáme niekoho s kým by som asi chcela byť, možno žiť. Je to smutné, podľa mňa pár rokov dozadu to nefungovalo na takejto úrovni, teraz sme v časoch kde sa už v hudobnej scéne napríklad nekladú žiadne medze, úroveň (to už síce preskakujem na inú tému :D) niektorých slovenských "spevákov" je naozaj na úrovni - sex, chlast a ďalej nevidím.....pár rokov dozadu bol ten prístup ludí iný, aj city čí láska boli....dnes mi teda asi neostáva nič iné len zmieriť sa s realitou, či už formou, že sa stanem lesbičkou :) alebo to jednoducho prekúšem :)

milli11

RNG, lost.

Mate pravdu, je tu niekto v pozadi, kto urcuje pravidla vo svete a robi ho zlym, horsim a skazenym.

Nasla som tuto stranku dolezite.sk. Je to alternativne medium a vy, co. pozerate noviny v TV a vsetkemu, co je v nich verite, moze to byt pre vas velky sok.

Treba tam vsak selektovat temy, lebo niektore su fakt ako z cesty. Ked si vsak precitate temy ako
o Eurovale,
Sukromne banky,
Ovplyvnovnie mas mediami,
11.sept.,
farmaceuticky biznis a skodliviny vo vakcinach,
humanitarne bombardovania,
Revolucia na Islande, ked ludia odmietli platit dlhy bank a teraz na rozdiel od nasej zadlzenej EU zacinaju odznova a dari sa im,
a pod., otvoria sa vam oci.

Elite ide o to, aby urobila z obycajnych ludi pracovnych otrokov, ktori sotva preziju z vyplaty, aby rozbijala rodiny a vztahy, podporuje neveru a perverznost. Takto, laska prinasa vztah, vztah manzelstvo, manzelstvo prinasa deti. A toto je pre elitu problem, lebo jej ciel je zaroven zredukovat ludstvo na urcity pocet, lebo zdroje zeme su obmedzene a elita sa nechce delit. Potrebuje len nejaky pocet ludi na pracu.

Je vam este nieco nejasne?

Laska robi ludi lepsimi, spaja ludi, robi dobro, prinasa deti, mate pocit, ze dokazete aj nemozne. A to je to, co niekomu nevyhovuje a musi to prekazit.

anoooo

333, to je pokrytecke, ked na zaklade svojich vlastnosti priradujes tieto vlastnosti ako typicke pre vsetkych chlapov. Ja som tiez chlap a tiez mozem prehlasit, ze vacsina chlapov nepotrebuje striedat partnerky a uzivat si len na jednu noc a dokazu milovat jednu partnerku na cely zivot. A nie je to len u mna tak, ale aj u mnoho mojich priatelov a ludi co poznam. Je tiez dolezite kde sa clovek pohybuje, myslim ake podniky, miesta a tiez od mesta kde zije. Ja zijem na severe slovenska ale isty cas som zil v BA a to ti je uplne iny svet. Takze Blue, ak zijes v BA, tak ti neostava ine, len hladat ihlu v kope sena, alebo sa odstahovat.

Lucia56

Chlapom vždy išlo a pôjde o sex. A keď sa im zapáči pravidelný sex, partnerku si ponechajú na dlhší čas.

Magy

333 to vyjadril naozaj pekne a a len dodam taku malickost: preco len v dnesnej dobe??? muzi boli taki stale, to nie je zalezitost "doby" ale pohlavia. alebo ti, blue eye, niekto nakecal, ze pred takymi 100-200 rokmi ci este davnejsie boli muzi ini??? ak ano, tak taral nezmysly. v ramci urcitych dobovych obycajov sa mozno spravali navonok uhladenejsie, ale podstata ostava rovnaka uz cele tisicrocia. niet co riesit.

333*

Blue eye. Za mužské zastúpenie Ti môžem dať za pravdu, že je to presne tak ako sa domnievaš. Je to presne tak! Dobrých chlapov je málo, a z pravidla ich ťažko stretneš pri zábave v kluboch ako to ty nazývaš. Mužský mozog, je inak emocionálne ladený, neznamená to, že chlap je vyslovený prasiak, no väčšina chlapov tak veľmi potrebuje sex, sex s peknými babami, že v porovnaní s Vami ženami, je to čo cítite vy ako veľkú potrebu pár dní v mesiaci počas ovulácie, len slabý odvar. Chlap, s ktorým sa spoznáš v klube na 99 percent nebude mať trpezlivosť z dvoj troj mesačným, nebodaj ročným chodením v najväčšej počestnosti. Chlap chodí do "klubu" aby čo najrýchlejšie zbalil nejakú cicu, najlepšie otvorenú možnostiam okamžitého hoc aj anonymného sexu. Chlap v klube sa cíti ako cap vpustený do kvetinovej zahrádky. Nevie kam skôr zahryznúť. Ale to už určite vieš ak máš viac ako 20r. Správneho chlapa Ti často nahrajú okolnosti - v práci, vidíš kolegov ako sa správajú v rôznych situáciách,
-začni sa venovať turistike s nejakým organizovaným spolkom, tam chodí kopec nepoškvrnene zmýšľajúcich romantikov, ale pravdaže aj alkáčov, to však rýchlo pri výstupoch spoznáš, nakoniec ťa niektorí očarí a skončíte ako osamelá dvojica na nejakej lesnej čistinke...
-mnoho ulahčí chov spoločenských zvierat - pes-venčenie vonku-kontakty so seberovnými. To isté by sa dalo povedať o súvislosti s chovom koní, jazdenie, veterinárna starostlivosť, fóra priaznivcov na webe. To všetko sú činnosti pri ktorých odhalíš skutočne aký človek je. No nezaobstarávaj si zviera len v záujme nájdenia frajera. Zle by dopadla hlavne tá nemá tvár:)

lost

RNG

Ano presne si to trafil po hlave, teda klinec po hlavicke, ze chcu individualistov, absolutne a dokonale to iste ako v starom rime - otrovi sa mohli obliekat lubovolne, niekto chcel prist s navrhom, aby kazdy otrok dostal biely plast, no neviem kto, ale nejaky "genius" povedal ze nie, lebo by si uvedomili kolko ich je a povstavili by.

Vidim ze tato "genialna" strategia funguje aj v 21 storoci, ked si ludia o sebe myslia, ze zjedli vsetku mudrost sveta a ludia z minulosti (18-19 storocia ci v rime) boli hlupaci..

RNG

Zialbohu v sucasnosti sa ludom za oponou nehodi do hry moralita,viera, zjednocovanie ludi pod urcitymi zasadami a vobec akekolvek rozmyslanie, tak sa nam snazia zaplnit hlavy sexom, nasilnostou, hrami, a rozdelit nas co najviac na individualistov, aby sme sa ani nahodou proti nim nezjednotili.
Nie su to nove nastroje, aj v Starom Rime bola zasada vladnucej triedy "rozdel a panuj" a pre masy "chlieb a hry"
Teraz je tych roznych nastrojov viac, ako kedykolvek inokedy, kedze vzdelanych ludi nie je tak lahko rozdelit ani zaujat.
A ti za oponou, coraz lepsie skryty pred ludmi vladnu ovladanim tlace,legislativy, televizie, filmov,reklamy,spotrebnych produktov, babkovych politikov, tzv politickej korektnosti, co su zasady, ktore nikto z naroda neschvaloval a predsa platia tak silno, ako ustavne clanky.