Žijeme vážne v skazenej dobe?

Príspevok v téme: Žijeme vážne v skazenej dobe?
blue eye

dnes sme mali s kamaratkami zaujímavú konverzáciu o dnešných vzťahoch....nejsom žiadna feministika ani lesba :D, ale skutočne ide všetkým (prevažne mužškej časti) IBA o sex????!!! v celé ich "zdvorilé" správanie je iba odhodením vlastnej identity a ked dosiahne daná osoba to po čom túží tak je pre všetko koniec? alebo v prípade, že je žena opatrnejšia a má skutočne záujem a dlhodobejší vzťah a odmieta sex ihneď na začiatku, tak pre chlapa je to znak - STOP, otoč, a radar v jeho hlave (či rozkroku) hlási poobzerať sa po ďalšej obeti? :D
naozaj všetci, ktorí sa chodia večer zabaviť do klubov vyhľadávajú len jedno?nie je teda absolutne možnosť nadviazať skutočný vzťah? skutočne keď sa mi podarí s niekým sa takto večer zoznámiť, tak to nemá budúcnosť? alebo sa mám spoliehať na náhodu? :/

beskyd

no pre mnohe zeny, najma tu v BA je len vyhoda ze vacsine chlapov ide len o uspokojenie sexualnych pudov kedze inak by velmi nemali co ponuknut, budte rady ze je to tak ako je, lebo keby zacali chlapi riesit osobnost, prejav, charakter, mieru prirodzenosti, spontannosti, oddanosti, vludnosti, malomestiactva a inych povahovych crt tak ste mnohe single dozivotne.

LUKAS 24

je skazena doba a falosny ludia a kamarati a to je v dnesnej dobe tazke najst skutocneho kamarata ktoremu mozme verit

poslednecasy

Jasne pred prichodom Krista tu bude hnus a hriech sa rozmnozuje ako mor....Ako sa pise v Slove Bozom...
…10 Potom mi povedal: Nezapečaťuj prorocké slová tejto knihy, lebo (posledný) čas je blízko! 11 Kto pácha neprávosť, nech ju pácha ďalej! Kto je špinavý, nech sa špiní ďalej! Ale kto koná spravodlivosť, nech ju koná ďalej! A kto je svätý, nech sa posväcuje ďalej! 12 Ajhľa, prídem skoro a moja odplata je so mnou, aby som od­platil každému podľa jeho skutkov! …

knockout

Tak sa to skor ci neskor prevalí :) ale neznamená to že si mrcha. To sa môže stat hocikomu že sa zrazu zalaskuje a je zmateny a nechce ublížit ani jednému. A nevie sa rozhodnúť. Momentálne trpís najviac ty.

knockout

Hmm asi ti niečo vo vzťahu chýbalo . To zas neznamená že si skazena ako tie čo každý týždeň spia s iným.

0vecka

2 lost super s tymi obrazkami :-D ... to ja zase hovorim ked je nejaka situacia ze hmm to je presne ako v jednom ftipe : ide holohlavy....