Žijeme vážne v skazenej dobe?

Príspevok v téme: Žijeme vážne v skazenej dobe?
blue eye

dnes sme mali s kamaratkami zaujímavú konverzáciu o dnešných vzťahoch....nejsom žiadna feministika ani lesba :D, ale skutočne ide všetkým (prevažne mužškej časti) IBA o sex????!!! v celé ich "zdvorilé" správanie je iba odhodením vlastnej identity a ked dosiahne daná osoba to po čom túží tak je pre všetko koniec? alebo v prípade, že je žena opatrnejšia a má skutočne záujem a dlhodobejší vzťah a odmieta sex ihneď na začiatku, tak pre chlapa je to znak - STOP, otoč, a radar v jeho hlave (či rozkroku) hlási poobzerať sa po ďalšej obeti? :D
naozaj všetci, ktorí sa chodia večer zabaviť do klubov vyhľadávajú len jedno?nie je teda absolutne možnosť nadviazať skutočný vzťah? skutočne keď sa mi podarí s niekým sa takto večer zoznámiť, tak to nemá budúcnosť? alebo sa mám spoliehať na náhodu? :/

Leela333

To už je ale problém žien, ak sú ochotné vyspať sa hneď s nejakým cudzím chlapom, potom budú zbytočne lamentovať akí sú tí chlapi hajzli a ide im len o jedno.

A čo viem ja, tak chlapi chodia do klubu aj sa len proste zabaviť ;)

0vecka

lol toto m apobavilo co viem tak 90% chlapov ide do klubu aby si uzili ... a tych 10% ide s tymi 90% lebo prav enema co robit...

Leela333

jumbák: Nemyslím ani, že by to malo byť naivné. Teda jedine v tom prípade, ak dotyčná s chlapom hneď nesexovala niekde na záchode, to je potom naozaj naivné očakávať dlhodobejší vzťah :D

Do klubov a na diskotéky a neviem ešte kam sa ľudia chodia hlavne baviť, tie jednorázovky sú potom pre chlapov len bonus :D Ale inak to pokladám za miesto na zoznámenie ako každé iné, dokonca aj v knižnici ťa môže chlap baliť len kvôli sexu :D

blue eye

ja už mám tiež flirtov na krku už dosť, ale nejak mi srdičko už tuúúži aj po niečom viac :))
aj som si už nejakého toho kandita našla, ale obávam sa že to nepovedie nikam :) :/

blue eye

tak je mi jasné už z toho ako to znie, že by sa musela stať neskutočná osudová zhoda medzi luďmi, u ktorých prebehlo zoznamko v klube....ten klub bol uvedený ako taká čerešnička iba :) ...ale naozaj mám pocit, že je to všetko iba o jednom....a ked to chlapci dostanete (česť výnimkaám :)), lov môže pokračovať no nie? :D
je tu otázka skôr na mužské osadenstvo:
má pre vás zmysel byť resp vyhľadávať vzťahy? myslíte, že už nič ako láska nie je?
pýtam sa iba preto, či mám hádzať flintu do žita, vzhľadom na to, že som si ešte "riadny" vzťah ani neodžila, alebo sa jednoducho pokúsiť vžiť do doby....len ma desí tá myšlienka, vek okolo 40, čo ma bude naplňať po tom? :DD keď už nebude záujem ani zo srany sexuálnych partnerov :DD (to skôr rečnícka otázka bola myslená :))