Žijeme vážne v skazenej dobe?

Príspevok v téme: Žijeme vážne v skazenej dobe?
blue eye

dnes sme mali s kamaratkami zaujímavú konverzáciu o dnešných vzťahoch....nejsom žiadna feministika ani lesba :D, ale skutočne ide všetkým (prevažne mužškej časti) IBA o sex????!!! v celé ich "zdvorilé" správanie je iba odhodením vlastnej identity a ked dosiahne daná osoba to po čom túží tak je pre všetko koniec? alebo v prípade, že je žena opatrnejšia a má skutočne záujem a dlhodobejší vzťah a odmieta sex ihneď na začiatku, tak pre chlapa je to znak - STOP, otoč, a radar v jeho hlave (či rozkroku) hlási poobzerať sa po ďalšej obeti? :D
naozaj všetci, ktorí sa chodia večer zabaviť do klubov vyhľadávajú len jedno?nie je teda absolutne možnosť nadviazať skutočný vzťah? skutočne keď sa mi podarí s niekým sa takto večer zoznámiť, tak to nemá budúcnosť? alebo sa mám spoliehať na náhodu? :/

Leela333

To je hlúposť, jumbák, aj v klube sa dá nájsť niekto na dlhodobý vzťah :-D Ide o to, či dotyčný má záujem o niečo vážnejšie, alebo nie.
Ak chceš vážny vzťah, tak sa s ním hneď nevyspi. Ak preto vycúva, aspoň vieš, že to nebol ten pravý ;)

Blondula

pokym je clovek slobodny,nech si ma jednorazoviek kolko chce ! ja som nikdy sex na jednu noc nevyhladavala,ale zase poflirtovala som si az az :P

jumbák

Zoznamovať sa a celkovo dúfať vo vážny vzťah s osobou, ktorú spoznáš na párty, v klube a pod. a veriť, že z toho bude niečo vážnejšie je v dnešnej dobe, žiaľ, veľmi naivné. To je jedna vec. Tou druhou je, že niektorí muži majú skutočne záujem iba o jednorázovku. Nájdu sa však aj výnimky. Napríklad ja. :D