Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co dalej so studiom?

Príspevok v téme: Co dalej so studiom?
gargamelllka

teraz riesim to, ci po bc. pokracovat v uplne zbytocnom odbore alebo nie... totiz myslim si, ze skor ma zamestnaju v nejakej vyrobnej hale alebo ako predavacku bez titulu (teda s tym bc.) ako s mgr., co by som bola zbytocne len na vysmech... nemam ani vodicak, perfektne neovladam ani jednu cudziu rec, nemam peniaze, lebo moje studium mi zabralo vsetok cas, na brigady pocas roka cas nebol a po mgr nemam absolutne ako zacat... priatel stavia dom, chceme sa niekedy zobrat a pokial nebudem robit ani pozicku mi nedaju... preto sa vas chcem takto spytat, ti, co ste spravili druhy stupen, nemali ste problem sa zamestnat? ti co ste prerusili, alebo skoncili po bc. nelutujete, ze ste skoncili bez kadejakych dalsich titulov?

system

Ked skoncis Mgr. povies si ze si nedrela 5 (alebo kolko) rokov nato aby si predavala v tescu. Aj ked ti bude prachy treba ako sol, vecsina ludi neklesne pod istu uroven ak drela roky navyse. Nadruhej strane ak mas Mgr. a fakt nic nevies a danny odbor ta nebavi je otazka ci sa ti to Mgr. robit oplati ak planujes vziat aj predavacku v tescu. Mala by si vediet sama co chces :) Nez sa rozhodnes akokolvek, nahody neexistuju a vsetko co sa stane ma nejaky zmysel ;)

sweeny_t

winki blbost, si predstav, ze skonci mgr a skor s hentym sa nikde nezamestna a to ju uz vobec nebudu chciet niekam za pas alebo ako predavacku :D

winki

vieš, že je velký problém zamestať sa s bc na nižších pozíciách????? Tak maj vyššie ciele....lebo zamestnávateľ nebude platiť titulovanú upratovačku, keď môže menej platiť niekomu so ZŠ.

Mmle O

..naco si tam vlastne isla..ze ta tam zobrali..??..a preco mrncis, ved sa nejaku rec nauc, aj sama mozes.....a vypadni von..a pripadne si mozes nejaku skolu, ktora ta bude bavit a ktora bude o niecom.....ale tato blba spolocnost momentalne vysoko hodnoti it, pravnikov, ekonomov, strojarov a podobne zamerania..ked to takto pojde dalej, coskoro sa s ucitelstvo ekologie uplatnis..:)

zewa

Tak to máš dosť na hovno predmety. No poviem tí takto. Ak si dokoncis Mgr., tak to pre každého zamestnávateľa bude znakom, že sa dokazes učiť. A tak sa môžeš zamestnať aj v úplne inej sfére ako školstvo. A s titulom môžeš ísť kľudne robiť za pás, či čašníčku. Ak máš strednú gympel, dokonči si tu školu.

gargamelllka

swistica no a presne o tom hovorim, studovat uz urcite denne nemozem... takze preto sa pytam, ci niekto lutuje, ze skoncil len s bc. ;)

swistica

takze ako ucitelka sa s takymi predmetmi neuplatnis, pretoze sa ani nevyucuju. Ekologov mame velmi vela, takze v oblasti ekologie tiez nevidim uplatnenie. Ak by ta bavila psychologia, skusila by som na tvojom mieste zistit ci by ta nezobrali na psychologiu (ale nie ucitelsky smer, ale taky kde budes pomahat ludom s psychickymi problemami)

gargamelllka

:D praveze ja neaspirujem stat sa nejakou otitulovanou onou... ucitelstvo psychologie a ekologie :D tak to asi kde vyuzijes... ucitelka byt nechcem ani za nic na svete, chcela som osetrovatelstvo, ale nejako nevydalo a teraz chcem skoncit, ist robit barsco vazne hocico, pokial nenaskrabem a chcem dostavat konecne ten dom, lebo podla mna lepsie byt zamestnana a mat kde byvat nez byt nezamestnana a byvat stale u nasich, ja sa radsej staram o seba a inch nez aby sa starali ini o mna ;)

swistica

taku kopku nesebavedomia som uz davno nevidela :-) . Bolo by dobre napisat co studujes, aby sme sa mohli vyjadrit ci to ma alebo nema zmysel

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co dalej so studiom? - Fórum - ZDRAVIE.sk