Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvý sex až po svadbe

Príspevok v téme: Prvý sex až po svadbe
pilotka

Ahojte,
chcem sa spýtať na váš názor ohľadom sexu po svadbe. Ja som toho názoru, že tak by to malo byť, pretože som kresťanka ale pravdupovediac sa bojím, že nám to v posteli nebude klapať aj ked ho milujem najviac na svete a viem, že s ním budem celý život. Mám aj trochu strach čo sa týka prvého sexu pretože nemám nijaké skúsenosti hoci mám 24 rokov. Ďakujem za reakcie a rady ;)

Cariboo

BcKikki, dakujem ze si aktualizovala svoju temu, vzdy ma potesi ked sa dozviem ako sa "ten pribeh" dalej vyvijal. Vidis, vam dvom to teda spolu vyslo :)

BcKikki

LOVEHEALS ďakujem ti za povzbudenie :-) Po rokoch som zbadala môj príspevok a prečítala všetky reakcie...dnes sme už manželia a tiež sme mali sex pár dní po svadbe...a poviem len toľko, že nikdy nebudem ľutovať toto naše rozhodnutie a naveky budem ďakovať Bohu za tento dar...sme veľmi šťastní a rozhodli sme sa pre plánované rodičovstvo....takže odkaz pre ostatné "prajníčky": Nezostala som tehotná po prvom styku :-D :-D Ani po druhom :-D Ak budem chcieť byť tehotná tak sa to udeje počas mojich plodných dní...

LOVEHEALS

Pitolka, netráp sa hlúpymi poznámkami ľudí, ktorých možno aj mrzí, že prišli o panestvo tak skoro a neužili si čistotu. Ja som na tom rovnako ako ty a plne sa ťa podporujem. Som si istá, že vám to bude klapať po všetkých stránkach. :) Ak môžem trošku ti rozpíšem náš príbeh.. :) Ja som sa so svojím už manželíčkom spoznala, keď som mala 17, takže sme spolu už dlhých 7 rokov. :) A dodnes si pamätám, aké to bolo (je a dúfam, že ešte dlho bude) krásne. On bol môj prvý a posledný chlapec. Bol prvý, ktorý ma pobozkal, či chytil za ruku. Boli sme spolu týždeň, keď mi povedal, že neveril, že by dokázal niekoho tak milovať. Nebolo to ľahké, keďže sme bývali v mestečkách takmer 150 km vzdialených od seba a prvý rok naši rodičia ani nevedeli, že sa poznáme - to bolo naozaj zaujímavé obdobie. :D Stretávali sme sa tajne u nás, alebo u nich v meste, tak aby nás nik nevidel. :D A môžem povedať, už od prvýho dňa viem, ako môj manžel vonia. Keďže sme dlho dlho nemohli byť spolu každý deň a nemôžme ani dnes kvôli jeho práci, vždy spávam v jeho tričkách a na vankúši, na ktorom bežne spí on. Náš vzťah bol a stále je a bude založený na čistej láske, dôvere, vernosti a spolupatričnosti. Nikdy sme nepremýšlali nad tým, že by sme sa milovali skôr ako pred svadbou, on vedel, že ja to tak nechcem a on to nechcel tiež. Vždy sme sa rozprávali len o tom, že chceme veľa detí (robili sme si srandu, aké budú naše deti šialené - však po rodičoch). :D Minulý rok som skončila VŠ a v deň promócií ma môj milý požiadal o ruku. A dnes sme už 6 týždňov manželia. :) Milovali sme sa prvý krát až pár dní po svadbe, bolo to krásne a určite celý ten "akt" nebol o nejakom uspokojovaní, ale znamenal pre nás omnoho viac - ako Boh spojil naše duše, tak my sme spojili naše telá. A vzniklo to najkrajšie, čo nám Boh mohol dať - báábó. :) Je to úžasný pocit zaspávať v náručí milovaného, ktorý vás drží na brušku a kontroluje, či ste obaja v poriadku. :)

anonymka23

Ahoj pilotka, podľa mňa je pekné, že chcete sex až po svadbe, lebo zrejme vyznávate ďaleko dôležitejšie hodnoty vo vzťahu, než je sex. I keď aj ten je asi dôležitý v živote, no láska, porozumenie, komunikácia a dôvera sú základ vzťahu. Podľa mňa sa nemusíš báť, že by vám to spolu neklapalo, veď tomu sa dá naučiť, či nie? Aspoň ja osobne si to myslím. Nie som veriaca, mám toľko rokov ako Ty a som na tom rovnako, i keď bez partnera. Osobne by som chcela zažiť milovanie až s niekým, kto by si ma vážil a mal ma rád. Mala som už ročný vzťah, ale teraz som aj rada, že sa nič také významné medzi nami nestalo, lebo bol žiarlivý a nesprával sa ku mne pekne. Netvrdím však, že budem čakať až do svadby, to teraz neviem, ale určite viem, že to bude až s tým, o ktorom budem presvedčená, že mu na mne záleží a že ma skutočne miluje a bude chcieť byť so mnou celý život...

Blondula

M 25... hmm...to mas potom dobru pamät :D hej,ako tehotna som nahodou nasla toto forum,bo som chcela vediet par veci okolo deti,tehotenstva :P s chlapmi su len problemy :D a ako vidim,uz od malicka :P

M 25

noo si ťa pamatám, ked si písala o tehotenstve a tak.. to si ešte nebola zaregistrovaná :))
tak toto som nevedela teda.. ale ak to tak cítiš a vidíš, že to bude lepšie, preč od neho :) ty vieš najlepšie :)

Blondula

M 25... chlapa mam aj nemam,ale budem stastna,ak sa to ukonci,len neviem este jak ! ono mne je vazne lepsie byt samej so syncekom mojim zlatunkym :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvý sex až po svadbe - Fórum - ZDRAVIE.sk