Prvý sex až po svadbe

Príspevok v téme: Prvý sex až po svadbe
pilotka

Ahojte,
chcem sa spýtať na váš názor ohľadom sexu po svadbe. Ja som toho názoru, že tak by to malo byť, pretože som kresťanka ale pravdupovediac sa bojím, že nám to v posteli nebude klapať aj ked ho milujem najviac na svete a viem, že s ním budem celý život. Mám aj trochu strach čo sa týka prvého sexu pretože nemám nijaké skúsenosti hoci mám 24 rokov. Ďakujem za reakcie a rady ;)

M 25

wreck a čo teraz? zrúti sa mi svet, ked som ťa niečím sklamala ?!? ako sorry, ale ako píše blondula, vyjadrili sme si len svoj názor ... tvoj problém, ked sa s tým nestotožnuješ ... a ked to berieš ak urážanie ..

Blondula

ja som ju nezosmiesnila,tiez som si vyjadrila svoj nazor ako aj ona! inak posledne tyzdne badam,ze uplne najlepsie mi je bez priatela :D na nic sa nestazujem,na vsetko si vystacim sama :D

wreck

slecna tu nenapisala nic zle, len vyjadrila obavy, lebo je panna. a vy ste ju tu uplne doj3bali a zosmiesnili.

nebol by som prekvapeny, keby nakoniec mali vztah, ktory im tu my ostatni mozeme len ticho zavidiet.

Blondula

pilotka...keby som sa ja rozpisala,kolko som mala "skvelych" priatelov,tak neviem :DDD (az tak vela ich zase nebolo!) vies...ono aj ten najuzastnejsi vztah moze zlyhat ! nehovorim,ze aj ten tvoj... je to tvoj prvy priatel,tak sa teste zo zivota a nebolo by zle,si vztah troska "okorenit" :P

pilotka

Milá blondula
Tvoj názor ti nikto neberie ale vy ste sa začali smiať....neviem čo je tu na smiech. A ešte... môj vzťah s mojím úžasným priateľom je to najkrajšie čo vo svojom živote mám...a každý mi ho môže len závidieť...nie sme iní ako vy...to neznamená že ked spolu nespíme že sme nejako narušení alebo čo...vôbec nás nepoznáte tak nás láskavo nsúdte a hlavne neuráťajte..a este raz blbé poznámky si láskavo nechajte pre seba!!! Ja na nich vobec niesom zvedavá a na takéto hádky mám uz svoje roky a nemienim sa hádať...

Blondula

pilotka...uz som niekde nizsie pisala,ze v tvojej teme trosku "nadlahcujem",ale v podstate co pisem myslim aj vazne...ja nemam nic proti tomu aky zivot si vedies a ked si k tomu aj spokojna...ale zadala si temu a su ludia ako ja,alebo M 25 a kopa inych,co si myslia,ze zdrzovat sa masturbacie,sexu a vsetkych veci okolo toho je jednoducho blbost ! .... ale budis ! mozno si predsa vynimka s priatelom a budete mat spokojny zivot !!