Prvý sex až po svadbe

Príspevok v téme: Prvý sex až po svadbe
pilotka

Ahojte,
chcem sa spýtať na váš názor ohľadom sexu po svadbe. Ja som toho názoru, že tak by to malo byť, pretože som kresťanka ale pravdupovediac sa bojím, že nám to v posteli nebude klapať aj ked ho milujem najviac na svete a viem, že s ním budem celý život. Mám aj trochu strach čo sa týka prvého sexu pretože nemám nijaké skúsenosti hoci mám 24 rokov. Ďakujem za reakcie a rady ;)

M 25

Blondula, aj to máš pravdu :D boože, nezávidím túto situáciu teda.. :P

ved sex dvoch ludí zbližuje... a takto si ho vy dvaja vôbec neužijete , vlastne, ani po svadbe nie,ak ostaneš hned tehotná, kedže sa isto nijako chrániť nebudete, kedže aj to je hriech z kresťanského hladiska...
nemáš obavy, že sa sebe vzdialite??!

Blondula

M 25 ....urcite po prvej "sexualnej fraske" ostane tehotna,takze z "krestanskeho" hladiska pokym sa dieta nenarodi,nebudu zase sexovat :DDD ... v tom pripade zelam pisatelke,aby s nou hormony zatocili tak,ze bude chciet sex stale :DDD

M 25

však počkaj, ked sa začnete milovať, budete si búchať hlavu o stenu, že ste s tým nezačali už skôr, že je to také krásne a zblížilo by vás to ešte viac. .. :D

pilotka

±
Dôvod? My obaja, kedže sme kresťania a vieme, že sex pred manželstvom by nemal byť, aj ked v dnešnej dobe je to inak, pretože nikto nepozerá na to či je to hriech alebo nie...My obaja si zakladáme na tom, že by to malo byť až po svadbe. Takže jediný dôvod je to jediný dôvod a vôbec to nieje na usmiatie ako vravíš. Na usmiatie je to len pre tých, čo to vôbec nechápu. Obaja by sme mali výčitky svedomia keby sme na to šli teraz. A čo je to za sex s výčitkami? Ved by sme sa vobec nemohli uvolniť a užiť si to naplno, ako má byť.

±

nepoznas ho dobre, ak po piatich rokoch si nevidela jeho telo, a ani on tvoje, tak sa urcite nepoznate velmi dobre...

Ako pod jeho uroven? Ved to je uplne prirodzene si obcas so sebou pohrat.

Mas nejaky dovod na co cakate? Lebo dovod, ze si krestanka, je na usmiatie :-) Ale vidiet v texte, ze vam to nechyba, tak v manzelstve aj tak to budete robit malokedy a povedal by som z nudnosti...

pilotka

J111
Ja svojho priatela dobre poznám a ani jemu to nechýba...aj on je este panic a je toho istého názoru ako ja...takze toho sa ja vobec nebojim...je pod jeho uroven aby si to robil sám...poznám ho veľmi dobre...

J111

Podla mna si ty riadny sebec, tebe sex nechyba, ale keby si vedela ako chlapovi sex chyba. Radsej po svadbe a teraz ho nechavas, aby si to robil sam??? To je spravne? Ci si myslis, ze bez toho vydrzi? Nepoznam nikoho takeho.

ivana12

poznam jeden par - su krestania. Sex pred svadbou nechceli, vzali sa a bum po roku a pol sa rozvadzali pretoze sa hadali kvoli tomu ze im to v posteli neklapalo :-) Tak naco cakat na svadbu? :D

Blondula

5 rokov a ty ani nevies ako tvoj priatel vypada nahy ?? :O ok...kedze nevies ako tvoj priatel vypada nahy,nevies ako vonia (myslim taku tu vonu nahej pokozky) ,nemozes mat na neho "chut"... prichadze ovela !! nemyslim sex,ale tie krasne spoznavanie sa...dotyky,bozky,hladkania... ci aj to si nechavate az po svadbe ?? :DDD