Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Peritol - pomohol vám pribrať?

Príspevok v téme: Peritol - pomohol vám pribrať?
Ailise

Ahoj, snažím sa pribrať celý život, ale nedarí sa mi ani keď veľa zjem. Na vyšetreniach som už bola, nič mi nezistili. Vážim len 46kg pri výške 179. B12 a droždie som už skúšala, nutridrinky nemôžem kvôli intolerancii laktózy. Chcem sa spýtať, pomohol z vás niekomu Peritol pribrať? Aké s ním máte skúsenosti?

RNG

Peritol je skodliva chemikalia, najma antihistaminicka, tj pouzivat je na pribranie, na co stacia rozne B-vitaminy a zmena stravy je hlupost , lebo ma plno skodlivych bocnych ucinkov, pozri na dlhy zoznam
www.allrxdoc.com

Blondula

peritol nepomaha pribrat.peritol zvysuje chut do jedla,takze pri uzivani treba mat vsade nieco pod zub :D ja som mavala aj na nocnom stoliku,lebo som bola hladna aj v noci :D a veru pribrala som kustik :D

Ailise

anonym112: Vďaka :) áno, nad sirupom som rozmýšľala...
1kolka1: Ja som staršia, ale myslím že to môžeš aj ty. Len je to bohužiaľ na predpis.
Juja_:) Úplne chápem, ja som to musela počúvať celú základku a strednú... Alebo že sa o chvíľu zlomím a že ma odfúkne a že keď ešte trochu schudnem tak zmiznem... No neviem, bolo toho kvantum, žasnem že to ľudia všetko vedia v momente vymyslieť :D (nevraviac o tom, koľko ľudí si už myslelo, že mám anorexiu :()
J111: Ja som celý život bola chudá, neviem si predstaviť, že by som pribrala až tak, že by som bola vyslovene tlstá. Ale miernu nadváhu by som asi brala aj keď viem, že to nie je zdravé.

J111

A ked budete tlsti, tak budete chciet schudnut?:D
Mali by ste sa natierat bravcovou mastou, aby ste vedeli, co potom budete mat pod kozou. Ja som so svojou vahou spokojny, mam okolo sto kil, zakalaci list uz mam davno vystaveny. Ked som tlsty, tak som taky spokojnejsi, nic ma len tak nerozhadze a pod.

Juja_:)

Môj človek... Mám 17 rokov, 48kg a výšku 168cm. Tiež už neviem čo zo sebou, už začínam počúvať ako mi trčia kosti atď ... Aj sama na sebe to vidím, chcela by som aspoň prekročiť 50kg :D Ja mám teraz Estragónový olej, po ktorom máte väčšiu chuť do jedla. Musím priznať, že som tomu moc neverila... užíva sa 1 lyžička denne a poviem vám, už po 2hej lyžičke som nevedela čo do seba ešte dať, v chladničke už skoro nič nebolo a ja som bola stále hladná :D Užívam ho ešte len 2 týžne, tak moc neviem posúdiť výsledky, ale tak snáď aj priberiem. :)

1kolka1

a koľko máš,prosím, ťa rokov ? :P ja len zato, že mám podobný problém... len ja mám 15.. mohla by som to jesť (piť) aj v mojom veku ?

anonym112

presne môj prípad.. nutridrinky už sú aj bezlaktózové ale ja mám taký odpor k mlieku že nemôžem dať do úst nič čo tak vyzerá.. a nutridrink teda vyzerá ako mlieko :D
mne peritol pomohol v tom, že mi chutilo viac jesť a aj som pribrala. Odporúčam skôr sirup ako tabletky

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Peritol - pomohol vám pribrať? - Fórum - ZDRAVIE.sk