Ako otehotniet ?

Príspevok v téme: Ako otehotniet ?
mirka5

S priatelom sa uz nejaky cas snazime o dietatko,no zatial neuspesne.Mam oslabenu imunitu a casto byvam aj chora a preto sa chcem opytat ci mi niekto nevie poradit nejake vitaminy na podporu orgonizmu.Mam Q10 a Centrum a este ci mam vitaminy brat kazdy den a co treba papat,aku stravu kedze ja milujem cerstve chleba a sladkosti a toho jem aj najviac.Dakujem :)

odettes

Odporucam pozriet sa na stranku -odkaz odstránený-
Najdes tam vela rad, tipov a yaujimavych prodkuktov, ktore by Ti pomohli v tvojom snazeni.

vierka

soms manzelom 3 roky a pokusame sa o dieta a este stale nic moj manzel je v poriadku ale ja som trochu chora co mam robit poradte mi prosim vas

71gloria

Na podporu imunity možeš skúsiť homeopatický prípravok ENGYSTOL.Vo výžive treba uprednostniť ryby v oleji, zelenú listovú zeleninu, tekvicu, mrkvu, marhule..A denne vypiť 1-2 čl olivového alebo slnečnicového oleja lisovaného za studena...

hyena

Mirka, predbehnem Ivku. Ona totis vie najlepsie poradit, len jej daj prosim Ta svoj mail, aby mohla len Tebe pisat. Preco by to roztrubila do eteru?

Ivka 1

Mirka v prvom rade by som posilnila imunitu,potom je možné pracovať na otehotnení.Koľko sa snažíte o bábo ?
Priateľovi bol robený spermiogram?