Priateľ si ma neváži

Príspevok v téme: Priateľ si ma neváži
Lucia56

Cítim to tak, ale neviem, čo s tým, milujem ho celým srdcom. Niekedy ma hrozne poníži - krikom, nadávkami. Keď poviem, že ma to bolí, je mu to jedno. Keď poviem, že mi ublížil, nezáujem. Mám pocit, že nechodím s jedným človekom, ale dvomi a jedného milujem a druhého sa bojím - jeho reakcií, názorov... ale prevažuje to prvé. Tak čo mám robiť??

Leela333

Úplne súhlasím s Magym. Dokedy sa chceš nechať ponižovať? Sama si napísala, ako ťa zraňuje a jemu je to fuk, už len z toho ti musí byť jasné, že ťa nemá za viac než za handru.

wurvaa

z mojej strany ten tip znamenia...znamenal nieco uplne ine... Chodila som s takym chlapom..robil mi zo zivota peklo, tak cakam, kedy sa objavi dalsia baba, ku ktorej sa tak bude spravat..a znie to naozaj divne, ale svet je taky maly...ze ja si myslim, ak ma nejaku priatelku a je k nej taky ako ku mne, ze je vysoka pravdepodobnost, aby sa sem prisla stazovat.... Mozno sa to niekomu zda nepravdepodobne... Avsak je tam v skutocnosti dost velka sanca...a bola to z mojej strany zvedavost, kedze obcas si tak na neho spomeniem a premyslam, komu tak teraz ublizuje... Ano, znie to sialene... :) kazdopadne... Ak je naozaj hajzel, odid od neho, nech sa ti to zda akokolvek tazke a nemozne.. Neviem kde, z akeho pisania vidite, co maju za vztah, kedze ziadne konkretne situacie tu uvedene neboli..a mozno si myslite, ze zvyseny hlas sa neda v ziadnom pripade ospravedlnit....da sa... Aj ked samozrejme, vo vacsine pripadov sa to neda ani ospravedlnit, ani tolerovat

alibi

bola som v takom vztahu. ked som si na cely den vzala dovolenku aby som mu upratala byt tak prstami chodil po ramoch obrazov ci je to tip top,zdrbaval ma za to ako si vesiam kabat,ze som tucna atd. proste ponizoval. bolo to peklo. hanbim sa ze som s nim bola tak dlho a znasala to. velmi ta prosim odid od neho!!! nebud dalsou co bude mat z takeho chlapa traumu do smrti!

Magy

lucia, a citas po sebe co pises?
ty si len "myslis" ze ta "ma rad".
takze to ani nevies naisto a uz vobec nie, ze ta miluje. len "ma rad". to ale na plnohodnotny vztah nestaci!
nechapes co som pisal, ze na vztah treba dvoch? a tym myslim dvoch na plny uvazok, nie ze jeden to berie "tak trochu vazne". rovnovaha vo vztahu byt musi.

Magy

teda bez urazky, ale toto tipovanie znamenia je naco dobre??? z napisaneho jasne vyplyva, ze je to jednostranny vztah, ktory nema buducnost a mladenec je navyse hrubian. a je uplne fuk, v akom znameni sa narodil dotycny fesak. dnes nadavky a krik, zajtra facky a kopance!
moja zlata lucia, len ty utekaj od neho cim skor, lebo skoncis utrapena. nebola by si ani prva a ani posledna, ktora miluje cloveka, ktory toho VOBEC NIE JE HODEN! Chnapenzi? Alebo to chces po kecuansky?
Cim skor ukoncis tuto cestu nikam, tym skor budes moct vykrocit na novu, ktora bude podstatne krajsia a zmysluplnejsia.

Opakujem to stale, napisem to teda zas. Na vztah musia byt VZDY dvaja. A tu si, ako pises, sama. Pozri sa do zrkadla a uprimne si odpovedz, ci to ma zmysel a ci mas chut zit zivot ponizovanej a (casto aj fyzicky tyranej) osoby, zaslepenej uplne nezmyselnou laskou.