Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

3D okuliare

xxy

:D no dobre, v niektorych kinach ti pozicaju 3d okuliare, zvycajne su cele zamastene, tazke, tlacia a zneprijemnuju pozeranie filmu. v niektorych kinach ti daju jednoduche, lahke, PLASTOVE 3D okuliare, ktore su uz tvoje. funguje to takymto sposobom uz roky.

ojka

ono možno iný kraj, iný mrav, ... niekde si ich možno kupuješ, niekde ti ich požičajú.... ja som už straaaaaaaašne dlho nebola v kine, ale moja skúsenosť zatiaľ taká, že pri vstupe do kina ti ich požičali a ked sa vychádzalo, tak sa odovzdali nazad...

system

o prispevok nizsie v duplicitnej teme pise niekto presne to co som napisal aj ja ( ze ich poziacavaju pri vstupe). Takze sa asi zhodneme, ze nie vsade je to rovnako.

system

myslienka: jemine absolutne nikoho neurazam, precital som si moj prispevok este 7 x a neprislo mi to ako urazanie niekoho.
Ked som si precital otazku a tvoju odpoved hned ma napadli tie papierove, este aj cena v prepocte by bola skoro rovnaka, tak som nato hned zareagoval. Mozno kus prehnane, mozno nie. Urcite niesom najmudrejsi, akurat ze do kina chodim asi kazdy mesiac a este som sa nestretol s tym, aby sa 3D okuliare kupovali a mohol som si ich nechat. Stale tomu nechapem akoze LEN za 75 centov mi daju normalne plastove 3D okuliare ? ved ich cena je ovela vascia nie ? za tolko sa predavali papierove. alebo su tie 3D PLASTOVE okuliare s jednym okom cervenym a druhym modrym ?

V cinemaxe (KE) pred vstupom poziciavaju taketo : www.telekom.sk
Velke cervene s tmavymi sklami. Po skonceni filmu sa odovzdavaju. Ziadne priplatky a podobne veci proste cvaknes kino normalne.
btw: milovat ma ti nekazem, ale nepoznas ma a z jedneho prispevku kde som mozno trocha menej ubrzdil svoje emocie v jednej vete by si ma sudit nemala.

iskierka

:DDD system, skoro som zo stolicky spadla :D
to bolo zlate :D
ja som o papierovych ani nepocula nikdy:))
tak ako myslienka vravi, teraz si priplatis a tie okuliare po skonceni filmu nevracias, pokial teda kovorime o BA, neviem ako je to inde :)

[zruseny20]

Drahý "Systém"!

predtým, ako sa začneš robiť najmúdrejším na svete a všetci ostatní okrem teba zaspali dobu, by si sa najprv mal zobudiť a neurážať, nakoľko jediný, kto tu zaspal dobu, si ty!

Spomenula som niekde papierové okuliare???

Neviem do akého kamenného 3d kina chodíš ty, ale tu v Bratislave v Cinema City Aupark/Polus/Eurovea, si pri kupovaní lístka na 3D film zaplatiť za 3d PLASTOVÉ okuliare cca 75 centov. Tieto okuliare ti už potom ostanú a môžeš ich použiť pri ďalších filmoch. Vtedy už budeš platiť len za film a za okuliare už nie, nakoľko ich budeš mať z predošlého premietania.

Milujem mudrlantov ako ty!

system

ste zaspali dobu ? :D uz daaaavno su v 3D kinach specialne plastove 3D okuliare a NIE tie papierove s jednym okom cervenym a druhym modrym za ktore sa doplacalo. pri 3D filme, napr. v cinemaxe zaplatis za film 7 € daju ti plastove 3D okuliare ak vchadzas do saly a po skonceni filmu ich odovzdas ked odchadzas.

[zruseny20]

Zaplatíš na ne raz, pri prvom filme a potom ti už ostanú na ďalšie premietania do budúcna.
Stoja 0,75e, myslím.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.