Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tmavá krv na gaťkách a nevoľnosť

Príspevok v téme: Tmavá krv na gaťkách a nevoľnosť
Fero M

Možné dôvody?

1. Menštruáciu už mala
2. V pondelok ide ku gynekologovi
3. Nemá žiadne bolesti ani choroby
4. Cíti žalúdočnú nevolnosť
5. Jemne ju bolí hrdlo
5.1. Neprechladila sa ani od vody, ani od studených nápojov

Nejaký nápad dôvod?

(Poprosím aby ste nemudrovali, v pondelok ide k lekárovi, len ma zaujíma váš akutálny názor na možný dôvod. Dakujem za pochopenie)

Fero M.

elA tak.ja ju netlacim do toho. Ona mu to napisala sama od seba. Ja som jej vysvetlil kludne a bez scen preco ziarlim a aky mam na neho nazor a ako to vidim ja z mojej strany. Pytala sa ma este davnejsie ci ho ma vymazat a povedal som jej ze nie ze ja jen nehcem dirigovat s kym ma byt kamaratka ale nech sa chlapec ukludni a neriesi ju. Sama bola somovana co na nu vytiahol.
Ja som proste taky potrebujem pozornost a ubezpecenie ze som len jej. Ja viem ze je to nerealne a ze kazdy pltrebuje aj nieco ine a poznat aj inych ludi a robit aj nieco jemne zakazane aj ja som taky. Len sem tam mi prepne a nejak si to nechcem pripustit. Potom sa ukludnim ako teraz a napisem o tom rozumne.
Ja ju ani nekontrolujem ani nesekirujem ani nevydieram ani nechosim na jej ucty ani nic. Ale ak sa slusne spytam raz za cas tak chcem normlanu odpoved.
Mi sa nehadame ona je uzasna a s byvalou sa neda porovnat a to iste preziva aj ona. Je nam spolu dobre len treba doladit detaily. Nemam vobec pocit ze ma nejaku zalohu. Je pekna baba a nakolko ju ex ponizoval tak je jej sebavedomie inde. Nie je to choroba a nie je mimo ale ako kazdemu tak aj mne lichoti ak mi napise dievca atd.. Aj ona vie kde su hranice a bez toho aby som jen to vysveltlil len niekedy ma naserie detailami a. ...

M 25

ježííš, hlavne negúgluj :DD lebo sa ešte dočítaš, že priatelka má rakovinu ..

nie nie, je to ovulácia ..

Blondula

nevolnost a u mna aj krce a mierna bolest v oblasti vajecnikov a pocit,ako keby som mala dostat menstruaciu :D takze priatelka je v poriadku a aspon si v pondelok urobi preventivnu prehliadku :P radsej z ordinacie vychadzat zdravy nez s chorobou :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tmavá krv na gaťkách a nevoľnosť - Fórum - ZDRAVIE.sk