Nič z toho.

Príspevok v téme: Nič z toho.
jolko

Ahojte,

2 roky som nemal už žiadny vzťah.Nepoviem,keby sa o seba nestarám ako vyzorovo to až veľmi.Ale nič s toho.Ale vždy,ked nadviažem s nejakou babou reč,tak po chviľi zistim,že má známosť.Ako pred včerom na jednej oslave.Keby ho nebolo,padli by sme si hned do oka.Čo ma najviac mrzí,sa širia po dome že som gay.Aj ked,sa s nejakou bavim,sa začnem červenať.Už som proste vyšiel z "cviku" :((

Leela333

milli11, snažia sa s tebou udržiavať konverzáciu, asi ťa chcú lepšie spoznať ;) Pre mnoho ľudí sú témy typu čo robíš vo voľnom čase a či niekoho máš úplne bežné, ale ak ti to vadí, zmeň tému na niečo iné a máš to ;)

Leela333

Vemeno, ale prečo ťa trápi, že by sa s tebou nerozprávali, keď ich aj tak považuješ za bezduché, psychicky choré, do seba zahľadené a malicherné osoby? A ak niečo povieš jemne normálnym tónom a vysvetlíš prečo, nemajú dôvod sa urážať.
A áno, to tvoje neustále opakovanie "načo mi to hovoria mňa to aj tak nezaujíma" sa dá považovať za sťažovanie sa.

milli11

Vemeno, vidis a ja mam opacny problem. Hoci v robote velmi nechcem hovorit o svojom sukromi, stale sa ma zeny na to vypytavaju. Ci niekoho mam, co robim vo volnom case. Co chcem, poviem, ale velmi malo. A im sa to nepaci a potom vyhlasuju, ze som utiahnuta, ze s nikym nehovorim. Ano, aj u nas sa najdu take, ktore musia hovorit pred nami o svojich vztahoch, hoci niektorych nas to nezaujima.

Vemeno

Leela,

ja sa nestazujem. Vypadam na to, ze by som sa stazoval? Tak nerobi to uplne kazda, ale vacsina hej. Pytat sa ich na to nechcem, lebo potom by sa prestali so mnou rozpravat.

Leela333

Vemeno, som si istá, že mierne preháňaš, nemôže ti úplne každá, s ktorou sa rozprávaš vravieť, že má vzťah. Mimochodom, nie je to až taká osobná vec, to, že majú vzťah je úplne bežná vec, nerozoberajú predsa s tebou hneď každú hádku, ktorú s partnerom majú. Ak ťa to tak obťažuje, povedz im to na rovinu a nesťažuj sa potom na fóre.

Vemeno

Leela,

ja netvrdim, ze po mne idu vsetky zeny v robote. A ani som to nikdy netvrdil. Len by som chcel vediet, ze preco mi vsetky rozpravaju o tom, ze maju nejaky vztah, ked sa o nich osobne nijako nezaujimam a riesim len pracovne veci, ale rozpravam o pocasi, dlhej ceste autobusom, hudbe, alebo cakani u lekara. Nic osobne od nich nechcem vediet a ani ma to nezaujima.

Leela333

Maoam to trafila a Vemeno, nikto ťa neuráža, všetko to je fakt, naozaj sa prezentuješ tak, akoby po tebe išla každá žena v robote, lebo ti všetky hovoria, že majú vzťah. Vieš čo? Ženy sa tak buď snažia zbaviť dotieravých chlapov, alebo chcú byť úprimné a nezavádzať druhého, že z toho môže byť niečo viac. To ty v každom svojom zakomplexovanom príspevku urážaš nás, ženy. Tak sa potom nečuduj reakciám.

milli11

Citujem vemeno:

"A aj tak nechapem preco si niektore potom davaju velky vystrih a vytrcaju rozne casti tela, ked nechcu, aby sa im na ne niekto pozeral?"

Som zena, ale toto by aj mna zaujimalo. preco to zeny robia a potom sa stazuju.

Ja ked si dam minisuknu, chcem, aby sa mi muzi pozerali na nohy, ked si dam tricko s hlbsim vystrihom, nevadi mi, ked tam pohladom zavadia. (aj ked velmi hlboky si nemozem davat, lebo mam male prsia.)

A ked nemam chut, aby ma ocumovali, zoberiem si nieco cudnejsie a je to. :D