Nič z toho.

Príspevok v téme: Nič z toho.
jolko

Ahojte,

2 roky som nemal už žiadny vzťah.Nepoviem,keby sa o seba nestarám ako vyzorovo to až veľmi.Ale nič s toho.Ale vždy,ked nadviažem s nejakou babou reč,tak po chviľi zistim,že má známosť.Ako pred včerom na jednej oslave.Keby ho nebolo,padli by sme si hned do oka.Čo ma najviac mrzí,sa širia po dome že som gay.Aj ked,sa s nejakou bavim,sa začnem červenať.Už som proste vyšiel z "cviku" :((

Vemeno

Casto sa mi napriklad stava, ze sa s nejakou zenou bavim o pracovnych zalezitostiach, alebo len tak z nudy, ze chcem zabit cas. Po case ale kazda vyjde s tym, ze ma vztah, alebo znamost, hoci som sa na to nepytal, z osobneho hladiska ma nijekao nezaujima. Jednoducho zeny hned myslia pri osloveni muzom na neajky vztah, alebo sex, alebo maju len problemy s nezavaznou komunikaciou. Alebo jednoducho maju mylny pocit , ze su atraktivne.

lost

samozrejme, tuto vec rob len ked chces vyvolat zakon pritazlivosti, tj. vrana k vrane sada, s tymto zrejme nenajdes "tu pravu" ...

lost

Vemeno, potlesk :D

jolko a kto siri ze si gay?

ak chces babu zufalo, alebo proste velmi, tak skus toto:
prenajmi si luxusnu spolocnicku na par dni, maximalne tyzden.
nic s nou nemaj, je to zdravotne nebezpecne, len s nou chod do mesta, proste stale von a stale pred domom..

a potom uz len, ak rozumies english, tak "keep the women rollin in"
(tj, proste sa stanes vesiakom na zeny po takomto kroku, pridu same :D a budu za teba bojovat)

true story bro

zakon prirody

Vemeno

No dobre, ale to nic neznamena, ze ma znamost. Zeny nazyvaju znamostou hocico. Tym chcu len naznacit, ze sa povazuju za atraktivne a dolezite, co ale vo vacsine pripadov nezodpoveda skutocnosti. Tiez poznam dost zien, ktore mozem nazvat znamostou, ale nechcel by som s nimi nic mat.

údaj

kúp si gumenu a tu si nazvi ako len chces.to neriesi komunikaciu ked mas blok alebo sa obavas psychicky chorých zo strany žien čo mi pripomenulo ze tu jeden taký písal, tam mozno pomoze dr..

beskyd

heh, ja som uz 10 rokov nemal vztah a tiez mam tento pocit vyjdenia z cviku... ked som bol na strednej, nebol problem ale ked si teraz predstavim ze tu v blave stretnem nejaku zenu ktora si zasluzi pomenovanie zena a zaroven si zasluzim ja ju, ani si neviem predstavit ako sa mam spravat...