Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomoc pri myslienkach na smrt

Príspevok v téme: Pomoc pri myslienkach na smrt
Rost

Chcel by som opytat niekolko otazok niekoho kto mal myslienky na samovrazdu alebo o niekom inom vie ako sa to da riesit ako sa toho zbavit, co pomaha.Pomahaju lieky a ak ano pomaha aj nieco ine ? Ako sa postupuje pri riesieni problemu,najma ak uz clovek sam niekdy nezvlada situaciu ?...O tejto teme nemam skoro ziadne informacie tak sa ospravedlnujem vopred ak sa pytam na banality ale chcem sa informovat.Ide o mna nie o inu osobu.

Meretseger

Niee, nechce sa mi vysvetľovať to. Okrem toho rezanie zvyčajne nie je so suicidiálnym motívom. To už fakt radšej skočiť po ten vlak.
A je pravda, že ďalšia holka v PK s dorezanými rukami bola tiež Rómka, že by práve ony tak moc trpeli? Nechcem však byť rasista, takže mlčím a nechávam to na štatistov, čo to môže znamenať.
Každopádne sa nečudujem, pan debil, že nechápeš, keď to sám nerobíš. Tak to proste je.

pan debil

Ja nechapem ludi, co si rezu ruky. Ked som bol v nemocnici, tak tam boli dve dievcata zhodou okolnosti to boli Romky, ale o to mi neide. Keby som mal ja spachat samovrazdu, co nespravim, tak by som skocil pod v.ak.

Rost

presne tak na ludi s nazormy typu "Bude o jedneho cloveka menej, nic viac" sa treba vykaslat , zaujat opacny postoj.Ako teraz som si uvedomil ze tu budem uz len minimalne pre to ze ini v takychto a podobnych situaciach potrebuju pozitivnu oporu a nie taketo odbijanie a negativnu kritiku.

a inak Meretseger sa mi velmi pacia tvoje komentare je to trefne vsetko.

Meretseger

Ser na ľudí... Tak ťa odbije, hľadaj si teda druhého, je to neschopák... Alebo ťa to na druhú stranu môže práve posilniť. Mne psychiatrička vynadala, keď som jej povedala, že sa chcem odpraviť a dorezala som sa, tak som zatla zuby a práve preto získala silu. To však závisí aj od povahy. Jedného riadne vyčistenie žalúdka i v tomto smere posilní, iný si to práve preto hodí. Ach...

Rost

Mne ale nejde o inych co si potom budu mysliet len hovorim ze keby pridem k psychiatrovi a poviem ze sa chcem zabit , tak by to uz bolo to posledne co skusim aby som sa mal lepsie a keby ma takto niekto odbije bez slova tak by pre mna uz nebolo nijake riesenie a isiel by som sa zabit ale nedalo by mi aspon takto skusit aj ked je to uplne minimalna sanca ale predsa aby sa aspon ten jeden clovek skusil uvedomit ze v podstate nepriamo zabil druheho cloveka a aby to uz viac nerobil pri inych a nehovoril to.A zabil by som sa kvoli tomu ze by ma tu nikto nechapal ,nechcel pomoct a sam by som sa nevedel so zivozom uz vyrovnat nie pre to aby moja rodina par dni plakala alebo niekto iny ,ak by som ich chcel tak vidiet spravim im zle inak a nie samovrazdou.

Meretseger

Plne súhlasím s Jane. A ako "skúšobný" samovrah stojím skôr na ich strane.
Moja mama sa rozprávala s matkou chalana, ktorý sa pred niekoľkými rokmi obesil v nedalekom dome. Tá žena má zničený život, nikdy nezabudne, chradne, nevládze robiť... Zničil jej tým život.
Takže si to rozmyslite.

Jane_3sto18

suicidaltend - Zomierať pre niekoho "aby trpel" je riadna hlúposť :-D nech každý umiera sám pre seba, aby mal čo najpohodlnejšiu existenciu (alebo smrť).

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.