Chodite radšej sami nakupovať oblečenie? Alebo s kamaratkou?

Príspevok v téme: Chodite radšej sami nakupovať oblečenie? Alebo s kamaratkou?
Kristina5555

Neviem či je to iba u mna ale ja radšej chodim sama, nemam rada ak musi na mna čakať a ja si chcem dlhšie niečo skušať, niekedy som v jednom obchode aj hodinu a ak je niekto so mnou som z toho nervozna. A potom tie komentare okolo toho na druhy deň... a navyše su veci ktore nechcem aby videla že som si kupila. Aj vy chodite radšej sami?

xxy

no najprv sa musim dat zdravotne do poriadku. vidis, som sa ta aj chcela nieco opytat, ale.. mozes poskytnut mail alebo nieco podobne?

Maoam

xy: skoncila si VS? cool a aky odbor, teda ak to nie je tajne :-) a co teraz robis alebo budes robit po skole?
zdravotne - tak par operacii, nie je to ziadna sranda

Laurina sa stiahla, vobec sem uz nechodi. Tpch tiez. Ale Lost este ostal :-)).

xxy

co mam nove? hm, asi titul. ale to je asi vsetko z tych pozitivnych sprav. drzim palce, viem ze zdravotne to mas tazke :/ lauru som videla nedavno, nasrala ju kolonka o psoch ci co. v poslednej dobe som tu velmi nechodila, tak nemam moc prehlad momentalne co sa deje.

Maoam

xy: zdravotne mam tazke chvile, inak sa snazim drzat ako vzdy :-), ako ty, co burn-out, uz je lepsie? mas nieco nove?
tpch uz nechodi sem, teda nevidela som ju, Laurina tiez uplne zmizla, uz velmi dlho tu nie je

xxy

ja neriesim, ci som sama alebo s niekym, moje nakupovanie je vacsinou rychle, 5 - 10 min je taka spravna doba, potom ma to uz prestava bavit.
cau maoam, cau blondula, rada vas obe vidim.

Joo

jednoznacne s kamoskou ... ked ide so mnou ON a nedajboze ho poslem zavreta a polonaha v kabinke po inu velkost skusaneho tovaru ,bludi po obchode ako dobrodruh Moric Beňovsky .... ale po obchodoch viacmenej nechodim ,kupujem si ked cestujem domov ... a spat