Uz som zufala :(

Príspevok v téme: Uz som zufala :(
lenka354

chcela by som poradit, co mam robit, chodim s priatelom dva roky, sme spolu stastni, robi pre mna vsetko, niekedy este viac ako by mal, ale ked sa pohadame a dost vela, je z neho uplne iny clovek, nevie sa ovladat, spinavo mi nadava, a dokaze mi ublizit aj fyzicky, nechapem to, sme spolu stastni, ale toto ma uplne nici, jak mi to vsetko moze robit, co mam robit poradte :(

realitysuxs

Ženy v hádke casto zaujmú polohu obete, čo aj menej agresívne typy môže vyprovokovať k násiliu. Ak sa s nim nemienis rozísť, nenechaj sa mlátit. Zabraň vyhroteniu konfliktu, naučte sa hádať bez prehnanych emócií, ake bývajú v telenovelach. Ak ťa urazi, slušne ho požiadaj aby sa takýmto spôsobom s tebou nebavil. Ak sa neuvedomi a bude pokračovať, odíď, nediskutuj s nim v hneve. Vtedy kazdy povie aj to čo nechce. Slušnosť na oboch stranách je zaklad.

Leela333

No jasné, ľudia jej poradia, aby utekala preč od neho, ale ona bude ho ešte obraňovať, že on ju nebije "len" plieska po stehne...

Tiež som takého mala, čo by pre mňa spravil čokoľvek, ale keď sme sa pohádali, normálne som sa ho bála.

To nie je o rozdvojenej osobnosti, proste sú to agresívni a prehnane žiarliví psychopati. Nikdy viac!!

M 25

tu sa asi ťažko stretneš s názorom, že by bolo dobré ostať s ním ... každý ti poradí, aby si ho opustila ..

amanka

moja,chapem to,14 r som zila s takym,bol hruby a vulgarny aj k detom a ked si nasiel akoze priatelku,sekla som s tym...moja rada alebo postreh je taka,ze uvedom si,aka si dobra,zacni si vazit samu seba a stopni to,aby ta takto tyral.Musis to urobit ty sama,musis si to uvedomit,ze jeho spravanie nie je normalne a nikdy sa nezmeni.Poznam ten pocit,ked vsetci su k tebe normalni len tvoja laska nie...nesmies to tak nechat,VAZ SI SAMU SEBA,predsa mas svoju hrdost,co si nejaka handra,aby s tebou takto zaobchadzal.PREBER sa!!!!!!!!!!!!!