Zeny, preco znasame debilov?

Príspevok v téme: Zeny, preco znasame debilov?
alibi

stale tu citam temy o tom ako zenu partner psychicky lebo dokonca fyzicky tyra! a ona sa pyta ako ho zmenit, ako to napravit.. je mi z toho zle.hlavne preto ze aj ja som si tymto presla. ked po mne hodil skrinku myslela som si ze je to moja chyba! zeny preco toto znasame? keby sme sa my takto spravali ku chlapom hned nas poslu kade lahsie! nie sme na nikoho odkazane. VZDY je ti lepsie samej ako s DEBILOM!

sandokanus

Niektore zeny priam pritahuju debili-agresvni suknickari a dobri slusni chalani su sami a zeny na ne kaslu. Nuz kde je potom chyba,slecny typu alibi?

Lucia56

Tak pohľad z druhej strany. Keď sa do niekoho zamilujete, prvé mesiace je všetko dokonalé. (Nemusím vysvetľovať. Ak niekto pozná druhého od prvého pohľadu, tak je pre mňa génius.) Potom prídu prvé hádky, životné problémy a vy zistíte, že ten človek je iný, ako ste si mysleli, ale stále ho milujete, resp. možno milujete to, akým bol, akým ho ešte máte v tých spomienkach. A keď všetky dobré spomienky prevyšujú isté hrozné okamihy, ľahko odpustíte nadávky a podobné veci, lebo veríte, že to bude ako predtým, že to bol skrat. Okrem toho, iní muži? Keď občas počujem, akí sú iní, som rada, že ten môj nepodvádza, aj keď občas neviem, čo si počať, keď mi láme srdce...

J111

Moj mozno buduci svagor je Rakusan, boli teraz cez vikend prvykrat u nas na navsteve. Tolko som sa s nim nakecal, to sa mi este nestalo:)

J111

Ja mam Dr. z nemeckeho jazyka. Prisiel stres, dost velky a zosypal som sa, potom som chcel dochodok, lebo by som pracu nezvladal.

mercedes

J111 - z čoho máš ten doktorát? Keď si ho získal, muselo Ti to myslieť. Čo sa stalo, že si takto dopadol - ak to nie je tajné?

J111

Ja sa sestre cudujem, ze je vobec s nim. Nic viac. Ja som nieco aj dokazal, mam napr. doktorat. Mas ho aj ty? Ked sa z problemov, resp. z tej psychozy dostanem, tak ho vyuzijem.