Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

nikol89

ahojte...
mrska ja preto nic nepisem,lebo sem nechcem dookola pisat to iste vies..ze sa mam zle a neide mi to velmi..nevraciam a ani nepouzivam prehanadlo,nastastie...ale toho nutkaveho prejedania sa neviem zbavit a bojim sa,ze kvoli tomu zase zacnem robit hluposti..normalne som na tom zavisla..od toho prejedenia sa myslim..objednam sa k psychiatrovi..stale ma trapi ta menstruacia..nie a nie prist je to uz vyse roka..
dnes mam poobedku..uz ani v praci sa mi nechce s nikym bavit..
takze takto nejako..
a teraz ti zase predpisali ine lieky?
pekny den prajem..

mrska

ahojte...no tak čo je čo je...
ja som ešte dva dni doma a potom hup zasa do práce...ešte mám nejaké vyšetrenia na internom ale to som objednaná na 17.10...
strava je ok len mi nejako nechutí musím sa do jedenia nútiť...to je zaujímavé ked som nechcela jesť tak by som si bola dala a teraz ked chcem tak nemôžem...už si myslím že je to nejaký trest za to čo som robila s jedlom...
dúfam že sa držíte a môžete aj napísať...
pekný deň...

mrska

ahojte...
tak som konečne tu...v pondelok som prišla z nemocnice a od vtedy stále behám po lekároch...
áno nikol tie predošlé lieky mi nezaberali a tak mi dal iné a vidíš toto sa stalo...ale budú mi musieť robiť tie odbery opakovane...tak uvidím...mám aj zvýšený cukor a ešte sú tam nejaké hodnoty ale to musím čakať na interné vyšetrenie a tam ma objednali na 17.10...asi tak...s jedlom som na tom celkom ok,len stále mi nejako nechutí jesť tak sa trochu premáham,hlavne poobede je to najhoršie ale aspon skúšam zjesť jablko...
ako sa vám darí už vôbec nepíšete....
tak pekný deň...

nikol89

ahojte..
uz sa mi skoncila dovolenka,mohla byt aj dlhsia..
mrska ja viem,ze ich citas..velmi si vazim,ze mi radis,dakujem..:)to tie lieky ti sposobili,ze si sa dostala do nemocnice?mrzi ma,ze sa mas zle teraz..preco ti ich vymenili?tie predchadzajuce nezaberali?
doremi-mas pravdu,nestaci,ze mam dost svojich problemov,este si nabalujem dalsie tym jedlom,je to tazka praca..
pekny den...:)

mrska

ahojte...tak ja si dalej lezim ale zajtra by som vraj mohla ist domov hovoril lekar,vraj vysledky su povzbudive aj ja sa citim v pohode....

nikol ja citam tvoje prispevky neboj...a myslim si ze to mozes dostat po kontrolu,aj ked to pojde tazko,ale aj ked pomaly,ale da sa to....a z ranajok si nerob nic tie by mali byt vydatne,aj ja si na ranajky doprajem a potom uz menej,a skus viacej zeleniny poobede aby si nemala vycitky.....verim ze to zvladnes,drzim palce....majte sa fajn....

doremi

nikol, ja ta chapem s tym prejedanim, ja som tiez mala tieto iste problemy, podarilo sa mi z toho dostat vitarianskou stravou,ano...je to tazke, ak nevies spracovat svoje pocity a riesis ich jedlom, len si musis uvedomit, ze tym vlastne skodis len sama sebe, nielenze tie pocity nespracujes a ani nevyventilujes to zle, co ta tazi, ale este nabalis na ne dalsie, tykajuce sa pocitu zlyhania pri jedle. je to tazke, pretoze si asi bola vychovavana v rodine, kde ta ucili, ze musis vsetko zvladnut, lebo MUSIS a nemas narok sa citit zle a nebodaj o tom hovorit. tak tam musis zacat, neries teraz prejedanie, ries to, co ho spusta. a kludne sa vykecaj tu, ludia maju vselijake problemy,aj horsie, aj menej zle, o tom je zivot, ale netreba to dusit v sebe a ublizovat si este viac

mrska

Ahojte tak nikol skoda ze ta zasa prepadla zla nalada ...ten prvy prispevok bol fajn....ale verim ze to je len prechodne a ja sam nemam ok...dievcata ja som v nemocnici na internom...co mi dal doktor tie nove lieky tak mi bolo z nich zle mala som halucinacie.tocila sa mi hlava bolela a bolelo ma na hrudi....tak sme boli na pohotovosti a v krvi mi zistili nejake zvysene hodnoty co sa tyka srdca....tak ma ani nechceli pustit...mala som 2infuzie stale mi beru krv do brucha injekcie a tak....tie lieky mi vysadili a vratila som sa k tym predoslym...tak mi drzte palce...nikol aj tebe moc drzim palce....ahojte

nikol89

ahojte
takze dnes sa citim naozaj zle..zacalo to uz vcera..doobeda som sa citila super,vtedy som sem pisala aj ten prispevok ale asi pol hodinu na to som mala dalsi zachvat..a potom som uz jedla cely den..nastastie bez potreby zbavovania sa toho..rozmyslala som,ze ako je to mozne..lebo vycitky som z tych ranajok nemala,to som si uz ista..nechala som plavat to moje ratanie kalorii a tukov a viem aj ako ma vyzerat jedna porcia jedla,nahovarala som si,ze neviem..aby som vedela vsetko ospravedlnit..vidim,ze sa tychto navykov da zbavit..takze zostala som len ja a moje pocity a nic ine,ja sa vlastne prejedam,lebo nedokazem spravne spracovat svoje pocity..je uplne jedno,ci su dobre alebo zle,aj tak ich zajedam..iny ich zase napriklad zapija..preto je najhorsie ked som sama,lebo nedokazem byt sama so svojimi pocitmi...teraz som napriklad klamala svojej kamaratke,preto zase prisiel zachvat..musim sa naucit pracovat s tymto..
mozno to ani nikoho nezaujima,ze co sem pisem,ale verim,ze mozno to niekomu pomoze,kto ma podobny problem
a chce sa z toho naozaj dostat,lebo podla seba viem,ze mi dost dlho trvalo kym som sem napisala a citala som si prispevky..
je naozaj tazke tu otvorene pisat,lebo aj ked tu mam anonymne meno,viem,ze si to moze hocikto precitat a nie je vobec jednoduche obnazovat pred kazdym svoju dusu..
musim si najst psychologa pred ktorym sa budem vediet naozaj otvorit,ale najdolezitejsie je aby som sa vedela otvorit sama sebe a prijat sa so svojimi nedostatkami a nielen s tymi telesnymi
pekny den prajem :)

nikol89

teraz ako to po sebe citam,tak pozeram,ze som napisala,ze -mi sme malovali byt a spravne je to my sme malovali byt :D tak sa ospravedlnujem :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC - Fórum - ZDRAVIE.sk