Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

nikol89

ahojte :)
mrska ako sa mas?ja celkom fajn,nabieham na normalny sposob stravovania sa a ide mi to celkom dobre..dnes som mala na ranajky 2 chleby vo vajicku so salatom a este aj horcicu som si na to dala :) a ziadne vycitky,to som velmi rada,este mi k tomu spravili aj caj a s cukrom! :D,davno som nejedla take super ranajky a vcera to vyzeralo podobne..jedine,co je na tom zle su tie bolesti brucha,ale hadam to casom prejde..uz nikdy nechcem drzat ziadnu dietu..len este uvidim,ze ked sa vratim naspat z dovolenky a budem sama,tak ako mi to pojde vtedy..iste to bude tazsie..neboj mi sme zase malovali byt a to mam dovolenku!vies si predstavit ake nervy som z toho mala ani mne sa nechcelo,vsade neporiadok :Dja sa este stale snazim vyhnut tomu psychiatrovi,jedine co mam od obvodnej je atarax,ze ked som velmi nervozna,tak si mam dat kusok..obvodna mi poradila,ze si mam najst velmi dobreho psychologa,ktoremu sa budem vediet uplne otvorit..a to by malo stacit..ved uvidim..
skoda,ze len mi dve si tu piseme a nikto sa neozve,ze ako sa ma a ako sa mu dari..
pekny den ti prajem mrska a aj vikend keby si sem dovtedy neprisla :)

mrska

ahojte...
nikol tak to je následok toho nášho špekulovania s jedlom,aj mna bolieva žalúdok...na budúci týždeň idem na vyšetrenie žalúdka lebo mn aj často nafukuje...
včera som bola u psychiatra a dal mi znova nové lieky už som z toho unavená...stále to kolísanie depresií a zmeny liekov... s jedlom je to celkom v pohode len poobede mi už nechutí jesť,neviem či to je psychika ale potom už pijem len vodu a čaj alebo kávu...
u nás máme v nedelu jarmok tak sa bude v sobotu chystat pohostenie...ani sa mi nechce to bude zasa roboty....
tak sa majte pekne a napíšte...ahojte..

nikol89

ahojte...
hrozne som niekedy z toho unavena,ze stale musim riesit,ze co si kupim jest,keby som uz tolko nad tym nerozmyslala bola by som rada..stale ma zo vsetkeho boli brucho..lutujem,ze som si dietami takto pokazila zdravie,tak fyzicky ako aj psychicky..ale co uz..som doma uz konecne,je navarene,upecene,ale ja nic z toho nejem,vcera som si dala len trocha masa s ryzou a bolo mi zle,neviem si predstavit,keby som si dala taku vyprazanu pecen,co teraz mame,tak by som asi umrela:D pritom som ju volakedy milovala..
ako sa mate vy?
pekny vecer baby:)

mrska

ahojte...
tak antiana ako sa máš? hod nejaký riadok...
nikol chata dopadla fajnovo,mala som aj vlastné jedlo ale na večeru som si dala ryby lebo vlastne iné ani nebolo...ale boli tam maškrty od výmyslu sveta,baby aj niečo napiekli aj sa toho veľa kúpilo...moc som nepila lebo mne býva zle tak som neriskovala...aj zábava bola fajn...domov som išla v sobotu ráno lebo som chcela byť aj s manželom chodí na týždňovky....inak jedlo v pohode...
nikol večer ked prídeš tak si môžeš dať aj biely jogurt,alebo aj ovocie neboj z jedného kúska nebudeš mať výčitky,alebo si urob kakao...ja to tak robím ked mám na niečo chuť....tak si uži dovolenku...pekný deň...

nikol89

ahojte :))
mrska,uplne ta chapem,aj ja nerada chodim na taketo miesta,dokonca nerada jem pred ostatnymi..ja sa postupne snazim do jedalnicka zaradit nejake to sladke,ale neide mi to..vzdy som vecer hrozne hladna po praci a neviem co mam vtedy jest..pridem okolo desiatej domov a zjedla by som vsetko :D,vcera som si dala syr,ale bolo mi nejako tazko po nom,asi to bude musiet byt nejake ovocie,lebo to je lahko stravitelne,aj ked viem,ze je v nom plno cukru..zajtra mi zacina moja vysnivana dovolenka :))),tento a aj minuly vikend som len zurovala,skoro rok som nikde nebola,ale uz teraz viem,ze mi na dalsi rok stacilo :D
podla mna je lepsie asi radsej nic nezjest,nez mat potom vycitky alebo to tak zvyknem robit,ze si vezmem vlastne jedlo..ked je to len na jeden den,ale nemam rada,ked mi ostatni zacnu do toho kecat,ze co jem a co si nedam to co jedia ostatni,pre to nerada jem pred inymi..
pekny den :))

mrska

ahojte...
tak som tu zasa sama...no ja som bola v piatok na tej chate...bolo fajn,aj s jedlom mali sme ryby ktoré boli fajne pripravené...moc som toho nevypila lebo viem že by mi bolo zle...ale včera som išla domov ,niektorí tam ešte ostali,a inak som nič nejedla,no nedalo sa...viem je to blbé ale bolo veľa hodín a takú odvahu som ešte nenabrala....
tak dievčatá napíšte ako sa máte...pekný deň...

mrska

ahojte...
nikol nemusí ti hned dat nejaké lieky ale mala by si názor odborníka..ved niekedy nepomozu ani lieky ani nemocnica pre tieto poruchy a veľa dievčat na to musí prísť nejako samo....uzi si dovolenku a aj pobyt doma a nemysli len na jedlo ale hlavne na to že si oddýchneš...
my máme dnes chatu z práce tak idem neskoršie...ale moc ma neteší že tam budeme aj spať..ja som najradšej doma... tak pekný deň...

nikol89

ahooojte :)

mrska mas pravdu..inak presne aj ja sa toho bojim,ze zle zareagujem na antidepresiva a ako to bude vplyvat na moj pracovny vykon,hlavne tie prve 2,3 tyzdne..nemozem si dovolit dat sa vypisat..
dnes mam volno,tak si zaplatit nejake tie ucty,hlavne,ze novy kabat uz mam :D
od pondelka mam dovolenku,tak sa velmi velmi tesim...:))idem domov uz konecne,dlhsie som uz nebola
tak sa majte kraasne :))