Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

Felia

Ewca: :-O preboha ja som to nemyslela tak že jej to má byť jedno! Asi som to napísala tak že každý si pri tom pomyslí na niečo iné. Tak aby som upresnila čo som tým myslela. Že mrska nech sa tak netrápi nad tým. Že jej manžel bude určite v poriadku a kedže je v nemocnici tak už lekáry ho dajú dokopy a že vôbec sa nemusí toľko trápiť. Aby aj ako hovoríš jej dcérka bola v pohode a neobávala sa tak o jej ocina. A len za chvíľu už ho určite budú mať späť doma.

OSPRAVEDLŇUJEM SA TÝMTO MRSKE POKIAĽ TO AJ ONA ZOBRALA ODOMŇA TAK, ŽE SOM TO MYSLELA ZLE.
Je mi to ľúto že to tak vyznelo. :/

Ewca

Felia to co pises Mrske? Nezda sa ti to hlupe? Ze nemaj take obavy o muza...Preboha, tak muz v nemocnici s vaznyymi problemami, je to manzel a otec! Tak jasne ze ma obavy, ty by si nemala?? Kokos, to mi prislo inak hnusne od teba :-(
Mrska ahoj, uz sa citi lepsie? Viem, ze si psychicky mimo z toho, ale nerob hluposti.vues ze musis byt silna, pre muza, aj koli dcerke.Skus jest stale normalne, neprestavaj jest! Nie ze obmedzis jedlo na jeden melon denne!! Pekne papaj a snaz sa mysliet pozitivne, ze bude vsetko o.k. Myslim na teba, drz sa! A kasli na vahu! :-)

Felia

Tak ahojte

Dnes mám nejakú vážne brutálnu krízu. Nie som schopná pomaly ani vstať. Taká som dajaká zo všetkého vyklepaná, akože fyzicky mi nič nie je, nič ma nebolí ale fakt dnes mi je otrasne. A ráno jak som uvidela zrkadlo :-O normálne som sa dnes ani radšej nevážila lebo viem že by to nedopadlo dobre. Zatiaľ som jedla iba zopár piškót a kúsok hrozna. Neviem, neviem absolútne nič do seba dostať. Hneď mi je do plaču. Dúfam že to skoro prejde. Je 12:15 a ja ešte stále ležím pod paplónom a nič nerobím. Ani neviem čo by som mala. Fuu, neviem čo to.

Mrska nemaj také obavy o muža. :)
Ja zbožňujem také teplo. Síce na slnku to bolo hrozné ale vždy lepšie ako zima. V zime mám neustále depky.
Ale inak to je super že všetko si tak riešiš čajíkmi :) aj moja mama furt pije rôzne bylinkové čaje. Ja som skôr na iný druh tekutín, po ktorom si väčšinu potom nepamätám :D :/

No ok tak sa majte. Idem ďalej nič nerobiť.

mrska

ahojte...
tak felia vidíš že sa dá najesť aj viac a nič to neurobí...ale ty by si mala asi trocha aj pribrať...a sladkosti si daj tiež v rozumnej miere ale si daj...ja si tiež niekedy mlsnem... to si bola odvážna ísť do ZOO v takom teple...ja som cez víkend nevyliela z domu...vlastne som ho celý pretelefonovala s mužom...včera mal opäť bolesti tak som trochu na prd,ani mi nechutí jesť,včera mi bolo dokonca tak zle že som si myslela že idem vracať,ale som si urobila mätový čaj tak to prešlo...ja rada všetko liečim čajíkmi...
tak napíšte a majte sa pekne...

Felia

Tak ahojte :) och mrska tak dúfam že bude všetko ok s tvojím mužom :) som rada že sa mu polepšilo.

Ja sa mám celkom ok. Bože ale včera som toho toľko jedla :-O ale prežila som to, bola som v ZOO takze som o tom ani tak nerozmýšlala kedže tak bolo toľko vecí na rozptýlenie. Dokonca ked som sa dnes vážila tak váha neukázala ani o deko viac, čo ma prekvapilo a trochu potešilo že aj ked jem tak hneď nepriberiem neviem kolko kíl jak som si myslela.

Dnes som sama doma takze si odpočiniem. Veru veru ovocie je super :D ale dajako ma chytajú chúťky na sladkosti. :/ no zvládam to dajako. :) tak sa majte. A dávajte pozor v tom teple. Mne sa dosť krútila hlava včera. Takže dodržiavať pitný režim!! :D :)

mrska

ahojte...tak ako sa máte čo sa neozývate....
môjmu mužovi sa trocha polepšilo tak som spokojnejšia...
ale včera som zjedla iba obed lebo mi bolo akosi zle,možno to bolo teplom alebo stresom...a to teplo ma núti iba piť...tak som včera len kukala na telku,pila a chodila na WC...a vraj má byť takto teplo celý týždeň...z dcérou sme vyjedli pol melóna a broskyne...teraz je fajn že je dosť ovocia a zeleniny fajnovej chuti...dúfam že si aj vy dávate do nosa....tak sa ozvite a pekný deň...

mrska

ahojte,moj dnešný príspevok je na prd..manžela mi včera vzali zo stavby do nemocnice lebo mu zastavil kamen niekde v obličkách,tak ani neviem čo...je mi biedne a je daleko odo mna,ani tam nemožem ísť,nemám ako...a dnes som sa po prvý krát postavila na váhu s tým že ma to ani nezaujíma...aj ked tam bolo viacej ako vcera tak to so mnou ani nehlo...až cez velký strach o milovanú osobu sú nám ostatné veci na háku...
felia tak tá brigáda nedopadla moc dobre,mala si ho opľuť...som rada že si postupne pridávaš jedlo ale skús aj nejaké mäso a pečivko...
tak pekný deň a držte nám palce...

Felia

Ahojte, ahoj mrska

Tú knihu som čítala asi pred pól rokom. Tiež som ju nevedela prestať čítať. :D
Je to supe že dcéra sa má už lepšie a aj výsledky má dobré :) behanie po lekároch je strašne unavujúce -_-

Mám sa...dalo by sa povedať obstojne. Oco s bratom idú preč tak budem mať aspoň trochu pokoj. S mamou som sa včera pochytila takze "skvelé" Ale hlava ma už neboli! :D to je teraz najlepšia vec! Jesť, jem, snažím sa. Včera som si kúpila marhuje a jablká a hrozno a všetky možné druhy ovocia a dnes sa tým chcem dopovať :D Poobede idem preč, a zajtra by som chcela ísť na celodenný výlet asi do ZOO :D Jak malé decko ale ešte musím dakoho presvedčiť nech ide so mnou. Samej sa mi nechce. A "the best" správa je že ma vyhodili z brigády. Super. No skôr ja som odišla lebo šéf bol až príliš vtieravý k mojej osobe a ked som povedala nie tak sa pred všetkými na mna vyvrieskal že som ku*va a že s inými idem a s ním nie :-O
Ale viete Jak mi odľahlo celkom že ho už nebudem musieť vidieť? Len teraz čo robiť aby som bola čo najmenej doma. :/ to som dajako nedomyslela.

Inak chcela by som sa spýtať,kebyže niekto to mal alebo má podobné že čo je dobré alebo skôr čo by som mala jesť aby sa mi netočila toľko hlava a nezahmlievalo pred očami? Lebo už sa mi kopu krát aj stalo že vstanem z postele a zrazu sa ocitnem na zemi a pozerám do stropu a rozmýšlam ,, prečo ležím na zemi keď ešte pred chvíľou som chcela ísť na wc?". Nechcem aby ma niekde takto seklo keď budem vonku alebo tak. Je na to niečo?

No tak sa majte krásne, dnes veru že nádherný deň bude :)

mrska

ahojte...
tak ako sa mi tu máte? ja som včera behala po lekároch z dcérou a dúfam že to už skončilo,výsledky mala dobré aj sono...aj sme celkom skoro vybavili tak sme nešli na obed ale sme si kúpili kuracinku a urobili sme si ju doma na olivovom oleja so šampiónmi...ja som sa napratala ako divá...inak som v pohode a momentálne čítam knihu Diagnóza F 50 o bulimičke už ste to čítali? je to fajn a hltám to...
felia ako sa máš a čo ostatné dievčatá ako ste na tom....konečne piatok tak si to užite aje aj dosť teplo...
tak pekný deň...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC - Fórum - ZDRAVIE.sk