Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

napochybach

vy ,ktore takto vraciate ,prosím vas ..viete mi odpovedať-

ked napriklad zjete nieco aromanticke,napriklad nejake natierku cesnakovu alebo tak,nieco,co z vas citit a idete to vyvracat ,citit to "jedlo "ten pach ,tu aromu...po tom vyzvracani ?alebo necitit ?

je to pre mna velmi dolezite ..

Mkk

Kedysi ked som chudla a mala asi ,,zdravu hlavu" ešte ,tak som mala tak krásnu pevnu vôlu že tomu až nechápem, proste som zjedla normálne obed ,vela zeleniny a ked som si povedala že už si nič dnes nedám tak som to dodržala.. alebo som si dokázala natlačiť do hlavy že ked si dám vela zeleniny prejde ma chuť do jedla a bolo to tak, ved aj o kalerábe je známe že potlačí chuť a zasýti..je to tak ,ja aj ked som sýta že už nevládzem, aj tak si v žaludku miesto na tie sladké blbosti nájdem ,alebo na pečivo aj od tohos om asi závyslá.. a ptoom to vyvraciam.. kokso ako zase nadobudnem pevnu volu ?? prečo to už nieje také ako kedysi :(

Mkk

BAby som naozaj už taká vadná ked sa neviem prekonať a povedať si stop ... dnes som vracala 4X a to vždy po sladkom... Ráno ok, po super zdravom chutnom obede ma preplo a hned som si dala kavenky a ešte kexík.. a čo ? šlo to von, neskor som si zase chcela dať len tak že jeden dva rožky so sardinkami a zeleninkou.. no nakoniec to boli 3 rožky a ešte čosi navyše ani neviem čo ale išlo to von .. ,taks om si zas povedala že OK už som dnes len na zelenine..ale nedodržala som to v momente ma preplo a išla bezhlavo dokuchyne po guličky s mliekom ( celé balenie som zožrala).. a zas to šlo von.. ..ok potom už som fakt chcela byť na zelenine, ved to neni normálne.. a tak som si teraz dala kaleráb lebo mi vyhladlo...nakoniec som si bez premýšlania nakrajala tučný syr ešte k tomu.. no a hned za tým mi opäť preplo ( neviem to opísať proste si hovorím že sa budem kontrolovať ale zrazu skrat a už chalujem sladké a tvárim sa že je to v pohode pritom viem že to potom vygrcám a to mi nerobí dobre ) ..no a tak som práve dožrala 2 rožky a obrovský krajec bieleho chleba s lekvárom... a toho lekváru bolo teda dosť.. a šlo to opäť von.... PR*EČO sa preboha neviem ani za boha KONTROLOVAŤ a ked si poviem dnes nie ! tak to dodržím? čo mám robiť aby som tieto sladké skraty trápne nejak prekonala ? nejde mi ani o to vracanie skor o to že takto postupne všetko vyžeriem bude to podozrivé,škoda peňazí a plus ešte aj priberiem... robím všetko,jem zeleninu cvičím pijem hrozne vela vody čistej a čaje denne .. no aj tak sa mi toto deje ? čo robím zle ? ...nejem pravidelne ja viem.. ale mne stačí keby mi poradíte ako sa mam začať ovládať a nepodlahnuť hned v prvej sekunde ked ma prepadne myšlienka že hej idem si dať sladké... lebo ja hned idem a potom neviem prestať .. :(

antiana

ahojte, tak mne sa nepodarilo nájsť liečebňu kde by teraz nemali plno, takže hospitalizácia sa odkladá na jeseň, len neviem čo so mnou dovtedy bude, keď teraz mám 40,4 kila, ja viem že som to číslo nemala sem písať, ale nedalo mi to, chcem aby ste ma "prefackali", nastrašili, aby som sa bála, nakopli aby som jedla alebo ja neviem čo...ale aj tak si pripadám hrozne tučná, nejem a čo zjem to aj vyvrátim, nevyvrátim len večeru, lebo vtedy sú už všetci doma a striehnu na mňa...fakt už neviem ako ďalej, som stratený prípad???

Ewca

Ahojte- Ahoj mrska.To je normalne, tie protichodne postoje a myslienky.To nas bude asi po vylieceni sprevadzat do konca zivota.Vraj sa vravi, ze nikdy uz nebudeme vyliecene.ale budeme ABSTINUJUCE ANOREKTICKY, BULIMICKY.tak, ako alkoholici.len sa nesmies nechat vtiahnut spat do toho bahna :-( Musis potlacit tie myslienky! Si zdrava, krasna, super zena.s PPP si bola chora, skareda, slaba a znicena troska.Teraz mas normalnu vahu.a si stastna! To si stale opakuj.
Zaujimave, ze to hovorim prave ja...vidis, realne viem vnimat, viem, co je spravne.len to tak nerobim :-(

mrska

ahojte..
ewca aj ja si ju púšťam v mobile a aj na mna sa hodí...no ano zdepresívnela som...nejako som na jednom mieste,stále dookola rozmýšľam nad váhou a aká som mohla byť...a potom ako je dobre že som takáto no dokolečka...a tebe ako sa darí...čo strava...jedávaš dostatočne...dievčatá sa tu nejak moc nehlásia bud to je dobre a nemajú čo dodať alebo na figu...tak sa pekne oyvite...ahojky a pekný deň...

Ewca

Ahoj mrska.pekne, veru, treba sa zamysliet nad obsahom tej piesne.mam ju v mobile.a uplne na mna plati text ...zatial vsak neviem sa najst...a co ty? Nejak si zdepresivnela :-( dufam, ze nemyslis na hovadiny! Ved ti to ide krasne.tak sa netrap.dobre? Drz sa!

mrska

Každý jeden z nás, skúša sa nájsť
Denne aj sto krát sa nad sebou zamyslí
Pozriem sa späť a kráčam vpred
Svoj život si nezmením hneď
Zmierme sa už s tým, že osud je v nás
Naozaj je to tak, načo chcieť nemožné
Chcem šťastie nájsť, tak kde mám ísť?
Hľadám ho kde sa len dá
Slzám sa bránim
Úsmev ma drží nad vodou
Život je krátky netráp sa len sebou
Svetu ukážem, že nežijem náhodou
Náhodou!

mrska

ahojte..no čo kde ste...asi dovolenkujete...ja by som chcela aspoň jeden deň mať pre seba,masáž chrbta a zaplávať si...inak som stále v nejakej kríze ale moc to nejako neriešim,nechám to momentálne plynúť tak ako to je...rada by som toho veľa ešte zmenila...cítim sa ako slonica no čo už...
tak napíšte čo nového čauko...