Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

cry2

Normálne čumím ako všetky viete, o ktorú dotyčnú sa jednalo, aj že mala svoj blog... aj iris, keď mi to napísala do sms... fakt čumím...

Maoam

este co sa MA a BA tyka, ja osobne rozlisujem medzi vami tie, ktore ktorym smerom skor inklinujete podla typu vasich osobnosti, existuju typy, ktore inklinuju k MA a tie, ktore inklinuju k BA, aj ked su mix-formy, ale velmi vela robi vasa osobnost a jej typ

Maoam

baby, dovolte, aby som vam k tomu napisala este par slov:

1. vam pacientom trva niekedy STRASNE dlho, kym si uvedomite, ze SAMI musite vziat opraty do ruk, lekari, terapeuti a ostatny personal su iba sprievodcami a pomocnikmi ci ukazovatelmi smeru, ale VY ste ti,ktori rozhoduju o tom, ci sa CHCETE alebo NECHCETE liecit, ked sa nechcete, nepohne s vami ani par volov, ale taki ludia strasne radi nadavaju na 'neschopnost' odbornikov atd, pritom si len nevedia sami sebe nastavit zrkadlo a uvedomit si, ze jediny, kto im stoji v ceste, su ONI SAMOTNI

2. Cry - v praci nepokracujes?

3. baby, v ramci zachovania anonymity by som - na vasom mieste, nespominala krstne mena ani priezviska ludi, nepatri sa to a Vam by sa to tiez nepacilo, majte uctu a respekt k anonymite ostatnych ludi

Vsetci vedia, o ktore dievca ide, ktore zomrelo prave preto, ze sa tu jej meno pred par mesiacmi uviedlo. Ok, ma aj svoj blog, ale...davajte si na to pozor.

Tie, ktore idete na liecbu - drzim Vam palce, nech sa to tentokrat vydari a nech sa Vam lepsie zije.
Nepremarnite svoj zivot a je to fakt AJ O TOM, ze neustale kruzite najmä alebo iba okolo seba...nic v zlom.

mrska

ahojte a dobré ránko..no ale ste sa rozpísali,kým som to všetko prečítala...
ja nemám s liečením v nemocnoci skúsenosti ale nepoviem somarinu ak napíšem že veľa je aj na nás ako na pacientoch ako si s tým poradíme..a ako pristupujeme k svojmu okoliu a blízkym...mne stačilo nakopnutie hlavne to ako mi napísala maoam že aby som nebola sebecká a pozrela sa okolo seba komu tým ešte okrem seba ubližujem...že nie som sama na svete a život sa netočí len okolo mňa,ale mám aj rodinu ktorú to môže položiť..a všetko k tomu aj spelo...a potom ani môj psychiater sa so mnou nebavil v rukavičkách,ked si tam zavolal mojho muža tak sa do mna celkom pustili,ani som nestihla povedať A...a mám pocit že to aj pomohlo,nehovorím že nemám blbé myšlienky,že niekedy mám veľmi ťažké dni,krízy,ale vždy sa snažím pozrieť na to aj očami mojich blízkych a dokonca aj kolegov v práci...odložme niekedy to zrkadlo a pozerajme nie na seba ale aj na iných okolo nás...ja to všetko vidím v očiach svojej rodiny a kolegov ktorý to ocenili že som na sebe pracovala...
dievčatá prežime pekné leto...a držím vám všetkým palce,hlavne vám čo sa chystáte na liečenie,nech to stojí za to...veľa síl...

cry2

Oui, presne tak. Sračka jak sračka.
No, myslím, že moja 2 ročná zezignácia stačila... poskakovanie z nohy na nohu..

Oui

diagnoza je uplne jedno, aka je napisana. ono sa to jedno s druhym prelina. jedno je viac do jedneho smeru, druhe do druheho, ale v principe to je cert ako diabol. anorekticke sa zda v pohode, ze bulimicka aspon moze jest a jedlo ju tesi, bulimicke sa zasa zda, ze anorekticku staci naucit nemat strach, kdezto ona sama ma aj strach a este k tomu aj chorobnu zavislost na prejedani sa. proste sracka jedno aj druhde

cry2

Napriek tomu, čo som tu popísala... som si aspoň pár vecí uvedomila... Asi skutočne málo robím pre uzdravenie a mala by som sa do tej liečby skutočne a vážne oprieť... a preto ... idem na hospitalizáciu.. (ale to som vedela už skôr, než som sem dnes napísala... sama to nezvládam, či je to jedlo- nejedlo, alebo tie neznesiteľné depresie, ktoré vám nedovolia normálne fungovať.... robiť veci, ktoré máte radi... ).. ale Pezinok to nebude... A viete.. ono je tak trochu jedno, aké to bude zariadenie, ktoré si vyberiete, aj tak všetko záleží na vás, na tom, čo ste ochotné do liečby vložiť... v skupinovej terapii existuje také "investičné pravidlo", určite ho mnohé poznáte.
Držte sa!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC - Fórum - ZDRAVIE.sk