Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

klimta.

ahoj mrska :)
wow s vynechaním bielkovinového dňa si prekvapila..ty brďo :)

tu nič nové..pomaly sa balím domov..na september som si nechala najväčšiu skúšku tohto ročníka,tak o zábavu bude postarané :D

mrska

ahojte...
tak to je milé klimta,držím palce...no ja som na tom z jedlom ok,už som si tento týždeň nedala bielkovinový deň takže další pokrok,aj tak mi z neho bolo slabo a vraj to nie je dobré...no včera sme sa nachodili...samé odbery,dva krát na RTG...no des..výsledky budú až o 7-10 dní z infekčného,tak budeme čakať....takže tak...majte dnes pekný deň a píšte...

klimta.

ahoj mrska :)

držím dcére palce :)

tu je všetko tak,ako má byť..okrem jednej super veci buhaha ženy! ja som sa asi zaľúbila :D

inak som rada,že sa ochladilo..lepšie sa učí :D

mrska

ahojte...tak ako sa máte..ja som prvý deň v práci po PN,a v pohode...
no doma nie celkom dcéra si našla nad kľučnou kosťou zdurenú uzlinu a to má ešte aj zvýšenú sedimentáciu,tak sme vystrašený...zajtra ide opäť na krv,tak uvidíme...s jedlom som na tom ako obvykle,moja bežná strava...aj zápcha sa mi upravila,chodím aj 3 krát denne ale normálne,nemusím vypleskovať oči...tak sa majte pekne a píšte....

mrska

ahojte a dobré ráno...
tak dievčatá ste šikovné a som rada že sa vám darí...
klimta tak to si si musela užiť tepla...no ja som si včera zasa skušala rifle a ja so sa do niektorých nenavliekla,no pravdu-vobec ma to nepotešilo a niektoré išli len tak tak...
irise tých pár kíl v pohode ja viem že sa s tým ťažko zmieruje ale má to aj svoje pozitíva,hlavne tie čo si písala...no ja akosi nemožem stráviť tých mojich 59 kg...tak som mala pred diétou...keby sa to už aspoň zastavilo...no čo už...uvidíme..
tak pekný deň vám želám...

klimta.

irise- ďakujem :) ale ten prívlastok si nezaslúžim..:)..inak by som tie Áčka mala :D

máš úplnú pravdu :) inak neviem,či sa toho neobjektívneho pohľadu na seba niekedy zbavíme,..mám pocit,že som hora tuku, pričom keď som si obliekla nohavice na skúšku kt.sú mi zvyčajne tak-tak :D..boli mi voľné..nerozumiem nerozumiem :D

počasie ..bože ženy!! :D bývam na najvrchnejšom poschodí intráku..posledné tri dni som mala nonstop na hlave a nohách mokrý uterák..fuj..v budúcnosti sa už v takýchto podmienkach nechcem učiť za žiadnych okolností :D

irise

klimta, gratulujem ,si supersikovna :) inak mas pravdu, cez skuskove najviac kaslem na jedlo.. ale uz aj teraz.. celkovo sa mi zlepsil pristup k zakazanym aj nezakazanym jedlam :) sice vcera som sa postavila na vahu, nepaci sa mi prilis, ale som si pekne postupne prebrala v sebe ze co mi tie 3-4 kila co som pribrala dali: menzes, vyvazenu naladu, chut na sex, same Acka, fyzicku silu do kazdeho dna..tak ze sa to rozhodne oplatilo :)

mrska, ani nehovor to pocasie, fuj, uz mam dost.. :/ uzi si vikend na maximum aby si mala v pondelok silu :)

klimta.

irise- ale je to to príjemnejšie nudenie sa :))
skúšky som dala,tento týždeň mi obe Áčka ušli o chlp :D
inak baby..keby som nejedla..tak to nemám šancu urobiť..preto aj ostatné,aspoň počas skúškového..vykašlite sa na jedlo a postavu..sú dôležitejšie veci :)
je lepšie pribrať nejaké tie kilá, a následne po dokončení semestra sa vrátiť na pôvodnú váhu ako opačne.. :)
držím vám všetkým palce :)

mrska

ahojte...
tak som rada že ste tu...
klimta nie nechudnem..to je ale zaujímavé,aj mňa to napadlo,ale ja som dokonca ešte pribrala dnes som s postavila na váhu a des...neviem či to je tým včerajším melónom na večeru ale asi ťažko...ja ani neviem z čoho priberám...už mám vlastne tú váhu čo som mala pred tou diétou...no keby to takto ostalo tak som spokojná ale bojím sa že to pôjde ešte hore...
irise,no včera som chodila po nákupoch,potom som doma niečo porobila a v tom teple sa mi ani nechcelo ísť k PC...no dúfam že tie teplá už povolia,lebo od pondelka idem do práce...no oddýchla som si celkom fajn,aj keď som stále niekam behala k lekárom...
tak sa majte krásne a píšte..ahojte..

irise

Ahojte :)

klimta, dakujem :) mam volnicko konecne, no uz som sa zacala nudit :D ty si ako dopadla dnes??

mrska, ako sa mas, citis sa viac oddychnuto? neozvala si sa dnes..

Malicka, prajem ti krasny pobyt a hlavne si daj na seba pozor.. obcas sa nam ozvi :) a diky, ano, ty si presne vedela ako velmi ma trapil ten menzes.. no uz to snad bude v poriadku..

inak sa mam dobre, zial som sa odvazila,cislo ma nepotesilo, ale povedala som si ze mam menzes takze to je ok :D nenavidim svoje stehniska ale nepozeram sa na ne radsej.. bojim sa ze sa budem musiet obliect do plavok niekedy,juj! snad to prezijem.