Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

mrska

haló kde ste...teraz neviem či sa máte tak dobre alebo zle..ja sa mám tak stredne..:)
maoam,no to porovnávanie je stále vo mne,vždy mi tie oči zablúdia na postavu inej ženy...
vzala som si dva dni dovolenky lebo si chcem pobehať lekárov,dnes som bols u gynekologa...
a jedlo no tak stále dookola..bezpečné potraviny,ale dnes som si kupila také syrové oplátky,tak som si dala zo pár...na obed si idem dať kur.mäso na oliv.oleji a zel.šalát...z váhou nie som moc spokojná,ale snažím sa na to nemyslieť...aj tak myslím...
tak sa baby ozvite...ahojte...

mrska

pekné ráno...ako vidím tak asi nemáte moc času písať tak popíšem sama...včera bol celkom fajn deň,síce sme boli doma ale bolo ok...na obed som urobila kuracie prsia so šampionmi a bolo to fajnové,ja som mala k tomu zeleninu a rodinka ryžu...ale dnes mám dievčatá krízu už od rána,a to som stretla za rána spolužiačku a ona osí driek,síce je pravda že je taká istá ako bola,vždy bola chudá aj jej rodina,ale aj tak ma to rozladilo že som sa pri nej cítila ako slon...viem že to blbé porovnávanie je na nič...včera som povedala synovi že som vždy chcela mať štíhle stehná a on mi povedal že chce ipod a nemá ho!je to ako beh oproti vetru...tak uvidím ako to pôjde dalej...zasa sa má ochladiť,tak sa skryjem aspon do bundy a plášťa...no dobrý štart do týždňa vám všetkým želám....

mrska

ahojte..
no dnes som si prispala....ale to už mám odpedálované, aj ked je nedela tak som tri krát dala do práčky,lebo po sobote toho ostalo plno.a dnes bude pekne tak nech sa to vysuší..
irise je fajn neriešiť jedlo a jedobre že sme to pochopili,možno ešte nie uplne ale darí sa nám... tak včera sme pokúpili,ja som si potom dala na obed dve údené makrely,chapete no nenažratá...ale boli fajn..a na večeru som si potom dala už len zeleninu 3 bielka...dnes ude pekne tak si to užite a píšte...

klimta.

mrska- si dávaš teda s tými časmi :D
uži si dnes nákupy :)

ja sa mám tiež fajn..nálada sa vrátila- spôsobila som si to sama..málo som cez de jedla..takže včera som to patrične banánovo dohnala :D.a uvedomila som si,aká som rada, že už viac nie som záviaslá a ovládaná jedlom :))
babky,ktoré sa topíte v B..nebojte sa,napíše sem..nič nestratíte..práve naopak ;)
dnes to s počasím veľmi ružovo nevyzerá,strašne leje- skvelý čas na učenie haha :D

peknú sobotu každej jednej :)

mrska

ahojte..a jaj,zasa sama...ani nemam nic noveho,slapem do pedalov...je vikend konecne oddych,mna dnes cakaju nakupy potravin,to vzdy raz za mesiac urobime velky nakup a potom sa uz dokupuje len v malom,ideme s manzelom tak sa tesim....no napiste ako sa mate....ahojte

mrska

ahojte...
no antiana ja sa aj vážim a vždy tam je najaké to deko hore-dole,ale už akosi nebojujem proti tomu,momentálne mi je celkom ok,nehovorím že ma to niekedy nehnevá,ale reakcie okolia na moje pribratie je len a len pozitívne,a ja sa viac teším zo života,úplne mám inú náladu...
klimta presne mi hovoríš z duše...ked vidím ako sa malé deti napchávajú hranolkami,hamburgermi,cola...no des..no čo z tých detí bude ked budú mať tak 40...a co tvoja nálada,už je ok?
irise,tak jasné že tam nebudeš chodieť každý deň ale je fajn že si to zvládla to je hlavné...
maoam,tak idem tam kuknúť čo to tam píšu...
dnes konečne piatok..ja som si dala na ranajky jogurt a pohánku+ 2 be-be..včera som normálne zjedla celú hlavu brokolice na večeru,no škandál niekto to má obed pre celú rodinu..:),tak sa majte krásne a píšte.ahojte..

antiana

baby tak ja som to pohnojila na celej čiare...dnes som sa (doriti, neviem načo) vážila, a že vyše kila hore, tak ma to naštvalo že som sa dvakrát prežrala a vyvrátila to...no dúfam že to nie je znova ten kolotoč, že to nebude pokračovať, ozaj a dala som si aj preháňadlo na to, no hrôza...ja sa teraz tak bojím...:-(

irise

klimta no jasne ze nemusim, ani by som tam nesla,len ze toto bol vyinomocny pripad, navstivil ma otec , bol hladny a bezpodmienecne mal chut na fastfood, ci ma chcel testovat to neviem :D ale som musela dokazat ze to zvladnem, nebudem robit cirkus.. dala som si najnormalnejsiu verziu (taku zeleninovo kuraciu placku) ale ajtak som mala vycitky,no je to uspech ze som ich zvladla.. dokonca dnes som sa rozhodla ze budem jest normalne,ziadne vymysli ze kvoli tomu vcerajsku si dam dnes menej alebo tak :D kedysi by som to urcite nezvladla ... a do fastfoodu nepojdem dalsi rok..

no a klimta,uz niesi bez nalady?
mrska, ten zlcnik ma mrzi, snad ta dnes uz nebude bolet.. a mat takeho muza, no veru :) zlaty je.. ocividne sa mu po 20 rokoch takisto pacis ako kedysi, vidis, mas niekoho kto ceni tvoju krasu,tak si ju vaz. neboj,nebudes donekonecna priberat :P to aj ja som si myslela.. telo sa zastavi pri jeho zdravej vahe.

dievcata,bezim

klimta.

mrska- dávaj na seba pozor prosím..neviem,či to súvisí s tým bielkovinovým dňom,ale často píšeš,že sa po ňom necítiš dobre..
zajtra nemám školu,tak večer o tom niečo pohľadám a napíšem sem..

irise- držím palce silno presilno :))
ale :D..musím zareagovať,nedá mi to :D..prečo by si musela ísť do fastfoodu? jasné,že nemusíš..rovnako ako mrska-ani ja by som tam nešla :D
strašne ma štve tento americký vlyv na verejnosť..podobné srandy sa šíria ako mor,v niektorých nák.centrách už nenájdeš normálnu stravu,samé vyprážance..fuj
vrchol je,keď mama tlačí kočík,z kt. vykúka dieťa s hranolkou a najchemickejšou malinovkou v ruke..otras otras
napríklad keď si všimnete,ako sa začínajú stavať potraviny..odľahlé..niekde na kraji cesty,čiže dostať sa tam inak ako autom je nemožné..pretože by asi uškodilo prejsť sa..oukej..skončila som :D