Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

irise

Malicka, ahoj... toto ma mrzi :( chudatko moje ,co sa stalo? inak pisala som ti mail k narodeninam ,este davnejsie,ked chces, si ho kukni :)
som na teba inac velmi pisna ze si to zvladla bez grcania!! takato udalost je spustacom silnym,no ty si to zvladla :**
inak ja som tiez bola doma a tiez som mala sebadestruktivne sklony po tom co mi vsetko povedala mama :( totalne som bola smutna, ale potom som si povedala ze kaslat na to... inak uz 2. tyzden beham celkom pravidelne (3x do tyzdna) , hned citim zmeny aj v jedeni ale aj v nalade :P pribrala som inak kilecko,tak ale urcite len svaly :D:D takze sa citim celkom fajn psychicky, na dobrej ceste k vylieceniu :)
snad aj u teba nasleduje len prijemne obdobie uz.

Ewca

Malicka, to mi je velmi luto :-( tie problemy, ktore mas.co sa stalo??? Strasne rada by som to vedela.a povzbudila ta nejak.samozrejme, ak nechces, nemusis pisat o co ide.kazdopadne je UPLNE SUPER ze nazvracias.nemas stavy PPP.nejedenie, vracanie, prejedanie...to je velje plus.ze sa drzis v tak tazkej situacii.nech to tak zostane.bud silna a neopustaj sa!

Malicka 160

Ahojte baby!
Tiež Vás často čítam, len na prispievanie nemám silu. Udialo sa veľmi veľa vecí u mňa v rodine a vyvrcholilo to mojim odchodom z domu. Po psychickej stránke som to tam nezvládala a bolo toho na mňa veľmi veľa. Mrzí ma, že dnes to nebude pozitívny príspevok, ale nevládzem. Som na Vás pyšná, ste úžasné. Čo sa týka môjho jedenia, nebojte sa, jedlo veľmi neriešim. Včera som bola na oslave a pojedla som koláče a v pohode :) išli sme sa s priateľom prejsť a žiadna zlá myšlienka nebola, aj keď som prekročila hranicu 60 kg. Je mi to jedno. Cvičím stále, relatívne zdravo jem tiež, veci sú mi dobré, slniečko svieti. Pred týždňom som mala narodeniny, z domu som odišla s plačom, ale mala som krásny víkend. Ja žijem, učím sa na štátnice a snažím sa dať psychicky dokopy. Ak som po tomto nezvracala, tak myslím, že pomaly vychádzam z PPP hrobu, ktorý som si vykopala. Mrzí ma ten negativizmus. Ale naozaj nemám silu na viac pozitívnych slov. Každopádne sa teším na zajtrajšok. Bude nový deň a ja budem o krok ďalej od udalosti, ktoré sa odohrali. Mám Vás rada, držte sa mi tu :*

Ewca

Ahojte.ja Vas citam priebezne.len kopec roboty stale, doma nejake problemy, stale nieco riesim.tak nepisem.som tiez vycerpana jak zbity pes...mrska, som rada, ze synovi sa znizili horucky.ked ma ATB, uz to bude len lepsie dufam.a netrap sa.ja tiez kukam same casaky a intern.stranky s modelkami, porovnavam sa a potom mi sibe...k nicomu to nespeje.len to depta cloveka.a ty- v tvojom veku a este po dvoch porodoch si SKUTOCNE chudunka!!!!! Naozaj nemas co riesit.ved tie modelky nikdy nerodili niektore, su mladsie a je to ich praca.teda skor utrpenie....snazit sa cely zivot, hentak vyzerat...nebud znechutena.si uzasna zena, mamina a dari sa ti v boji s tou pliagou PPP.nechci sa vratit na cestu , ktora ta nicila.pekny den baby.ozvite sa...

mrska

Ahoj klimta aj baby co citate...synovi je uz lepsie ale boli sme aj na pohotovosti a dostal antibiotika lebo ma zapal nosohltana....no mas pravdu stale som nejaka vycerpana ako zumpa....vaha dnes dala trocha viac co ma moc nenabilo...a vcera som si pozrela dcera kupila casopis elle a tm rozhovory zo zenami co maju perfektnu a samozrejme chudu postavu ako to robia.a keby si videla tie postavy sak som sa citila ako slon....tak som to tam slahla....a manzel mi vecer povedal aka so pekna ze si uz aj myslim ci si nerobi srandu.....
Tak sa mi tu majte a pekny den....ahojte

klimta.

ahoj mrska :)
neostali sme tu vo dvojke..neboj...baby sú asi len vyťažené ;D

mrzí ma,že tvoj syn ochorel..skúšala si zázvor? na mňa pôsobí zázračne..mamina ho zvyčajne pár minút varí a následne mi to dá vypiť..je však dôležité,aby sa zjedol aj zázvor samotný..väčšina ľudí ho zzaleje vodou,vypije a vyhodí..chutí ostro,vždy mi tečú slzy,ale zaberá :) (nikdy som ho síce nemusela "jesť" cez 40ky..ale za vyskúšanie nič nedáš :))
každopádne prajem skoré uzdravenie a dúfajme,že sa navzájom nenakazíte

kúpila som si šaty :D..3ks ..aby to nevyzeralo,že som až tak márnotratná,každé stáli 150kč :D..proste boli sme v správnom čase v správnom nákupnom centre :D

ako sa tak pozerám z okna,slniečku sa nechce,tak dúfam,že nás neovládne depresívna nálada :

peknú sobotu každej jednej :)

P:S mska-dnes,ak to situácia dovolí oddychuj..musíš byť aj po rannom šlapaní vyčerpaná ako kôň)

mrska

ahojte,tak klimta asi sme tu ostali same...ja zasa cvalam..vcera bol desny den..syn dostal este vo stvrtok styridsiatky teploty..ledva som mu to zrazila zabalmi..malo co som spala..tak som vcera len odbehla do roboty urobit faktury a sla som s nim k lekarovi..a stale je v teplotach,tak mam aj strach..momentalne jecdlo ani neriesim..vcera som toho na veceru zjedla dost...ale nejak ma to napadlo az dnes..sranda...klimta co si pokupila?tak sa majte fajn a piste...

klimta.

čauky vospolok ;D
slečny..mimoriadne tíško ste..dúfam,že sa nič nedeje..ak vychádzajú moje teórie o podobných náladách,mali by ste všetky prežívať krásne usmiate dni ;)

dnes som mala po dlhšej dobe úžasný piatok-samozrejme ako každú ženu,aj mňa tešia nákupy v spoločnosti ďalších rovnako nabudených "parťáčok" haha :D
čo sa jedla týka- vôbec nie som cez horúčavy hladná, dnes som napríklad jedla len raňajky..a nič..čiže idem do seba niečo nasilu natlačiť

majte sa zatiaľ a píšte ako sa máte :)

mrska

ahojte...čo ste mi baby zaspali na vavrínoch...xx_yy som rada že čítaš,ale hod sem aj ako sa máš ty...
ja som celkom v pohode...okrem včerajška to v robote je už na umretie,bola som taká dodrbaná a nakoniec neprávom,aj sa ospravedlnil,ale ja som už mala nervy úplne v ťahu,ked ma dodrbal tak som mala chuť sa prežrať,od jedu som si dala trocha vína,ale ani to som nemala,problémy sa neriešia ani jedlom ani alkoholom...no ale čo už...neoverí si aká je situácia a vozí sa po mne...už mám niekedy toho dosť...
včera som mala bielkovinový deň a v pohode,dnes sa už teším na zeleninu a ovocie...
tak napíšte ako sa máte....ahojte