Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

mrska

Ahojte...
a dakujem za tú šéfku...:),ale aj ja mám niekedy blbé pocity...ale dá sa to zvládať...dnes som si dala minisukňu,tak nie uplne takú mini ale suknu,ja že si už ani po tom pribratí už suknu nedám,ale čoby nie...
irise som rada že ti je lepšie,a aj bude...
antiana tak to je super že ideš bývať sama...to je veľký krok v živote,ale väčší si urobila tvojou liečbou,to je na jednotku,lebo viem čo si tu písala...
ewca..antiana má pravdu,delí ťa od uplneho kolapsu len vlas,ani ja som si nevedela predstaviť že priberiem,a hovorila som si ak budem mať viac ako 50 kg tak niečo s tým urobím,a mám už 54 kg a nič,nehovorím že to šlo ľahko sa stým zmieriť,ale ak som nechcela dopadnúť zle tak som to vzala tak že musím sa prispôsobiť,a hlavne v očiach mojej rodiny bol smútok a všetko bolo hore nohami...ver mi teraz je to super...skús to aj ty...
držím palce...moc...
keby ste videli čo mám ja všetko v práci v stolíku,som si tam nanosila dobroty,oriešky,jablká,be-be keksíky,ananás,hrozienka,dobrá vláknina no špajza...
no obedy mávam suchú stravu...nie je čas na iné...
dnes je zasa krásne radosť žiť...tralala...
majte krásny deň....

Maoam

to EWCA: musis sa sama rozhodnut, ci chces zit alebo ci chces umriet, nic medzi tym nejestvuje

podla toho, co som tu citala, ti kazdym dnom hrozi srdcovy kolaps a zajtra uz moze byt neskoro

bez profesionalnej pomoci sa z toho nemas sancu dostat, pretoze si tazka bulimicka so silnymi sebadestrukcnymi metodami a denne sa tyras ako najviac vies

to je to iste, akoby som tu ja vyhlasila, ze od zajtra jazdim spolu so Sebastianom Vettelom F1 hned za nim....... to sa proste NEDA

toto je na lozkove odd. a niekolkomesacnu intenzivnu terapiu, ale najmä ti treba sakra dobreho psychoterapeuta, nie nejakeho bezneho psychologa, pretoze to, co so sebou robis, ma hlboke priciny

pre zaciatok, aby si zajtra alebo pozajtra nezgegla, zacni jest surove ovocie a zeleninu - obsahuju okrem vitalnych latok VELA KALIA, aby ti neskolabovalo srdce a zredukuj cvicenie na absolutne minimum, idealne by bolo prestat

a premysli si, ci chces zit alebo umriet - a podla toho sa zariad

nikto za teba nie je zodpovedny, okrem teba samotnej - bud sa uvedomis, alebo nie

irise

Ewca,skus..zmen psychologa,chod k psychiatrovi,ono tie lieky potom vysadis neboj.. len sa uz niekam pohni,bude sa ti lahsie zit,uvidis:)

Ewca

Nie, nie, nie.v ziadnom pripade vam nechcem skodit.ani vas tahat dole.prave naopak, ako som uz pisala, je motivaciou citat vas, fakt je podla toho vidiet, ze to ide a da sa to.liecbu chcem skusit amb.zatial.len rozmyslam, ze zmenim psychologa.pre zaciatok.a ak odporuci psychiatraa lieky, skusim.ved hadam vie, ake predpisuje.jasa bojim len toho, ze budem unavena, spava.skusim pozistovat co to ...

irise

Ewca, podla mna si skus premysliet ze PRECO chces este schudnut? co by bolo lepsie s vychrtlou postavou, to ze by si nevladala chodit nikam a by si odpadla a mozno nezobudila?

Tu liecbu by si mohla skusit naozaj.. daj si sancu :)

ja som dnes uplne v pohode, dali sme si zmrzlinu s kamosko, teraz idem vecerat - kuraci salat s jogurtovym dresingom a horcicou a knackebrotom.

antiana

Ewca, ale to mi pripadá tak ako že si sa už vzdala, že ti je prednejšia vychudnutosť pred všetkým ostatným aj ostatnými...ale mňa tvoje slová akosi ťahajú zasa dole, to som si práve pripustila, ale ja tam nechcem znova ísť, tak ak ti na nás tu záleží tak sem prosím nepíš ako cvičíš, ako neješ a ako vraciaš a hnačkuješ...prosím...nechcem byť zlá, ale je to demotivujúce a my by sme ťa časom mohli znova nasledovať a znova do toho padnúť, to isto nechceš ani ty, že?

klimta.

ewca-ty predsa môžeš byť ďalšia,ktorá sa bude pýšiť tým, že ju už ppp neovláda :)
len sa prosím ťa nevzdávaj bez boja...aspoň to skús!

mrska je šéfka ! :)
klobúk dole aj pred antianou..krásna zmena :))..fandím ti :)

Ewca

Mrska e pred tebou klobuk dole :-) za to, ako si sa prebojovala az sem.fakt krasa.len sa drzte! A ked ste uz tu, tak daleko v boji, nedovolte nikomu a nicomu, aby vas to vratilo nazad.k PPP. Pa

Ewca

Antiana, dakujem pekne.za prehovoronie do duse.dakujem aj Irise.aj Malickej.Maoam a kazdej jednej za rady a povzbudenia...strasne to je.ked viete, ze takymto stylom idete ku dnu a napriek tomu tam "padite" dobrovolne nadzvukovou rychlostou :-( ono problem je skor v tom, ze chcem byt este chudsia.neviem sa zmierit s tym ze by som pribrala...a toto si neviem pripustit uz dva roky...Nic to baby!Nechajte to tak.nechcem sa tu stazovat...mate tu krasne uspechy, za sebou kopec dobrej roboty, dari sa vam.a to ma tesi.rada vas citam.je skoda kazit ten vas "novy zivot" mojou posranou PPP.len tak dalej babky, ide vam to pekne :-)

antiana

ahoj milá Ewca, chcela by som ti pomôcť a poradiť, tej hospitalizácie sa neboj ani liekov, ja som sa teraz vrátila z Pezinka, jedla som tam pravidelne 6x denne, nemala som pohyb a jedla som lieky a prišla som o 3 kilá ľahšia!!! A nezvracala som tam ani raz! Ono proste keď raz sa to telo naučí na pravidelnosť, tak keď budeš jesť aj trochu navyše, telo si proste povie, že toto už nepotrebuje a vylúči to z tela von, neuloží si to ...samozrejme myslím tým občasné prehrešky nie že každý deň zješ navyše kačicu s knedľami a kapustou, potom nejaké keksíky a čokoládu....ono to NAOZAJ FUNGUJE!!!!!Ja som tomu nechcela veriť dlhé roky a tak som sa nadarmo tých 19 rokov trápila a došla som na to až teraz, stará koza, potom čo som si to až na sebe vyskúšala...inak pred hospitalizáciou som bola na tom ešte horšie ako ty teraz, a aj som odpadla a zistilo sa že mám takú nízku hladinu draslíka v krvi (z vracania) že už nechýbalo veľa a mohlo byť po mne...dali ma na infúzku Kaldyum, lebo vraj to by tabletky nestačili...ty sa nebojíš, Ewca, že zomrieš a čo bude potom? Myslím tým s tvojou rodinou ako sa budú trápiť a tak...lebo podľa toho čo píšeš koniec nemáš ďaleko, nechcem ťa strašiť, ale to kálium - draslík je veľmi citlivý, stačí trošku ak klesne a môže ti zlyhať srdce úplne....ja som toto konečne pochopila že takto to nechcem, vzchopila som sa a dala som sa dokopy, zmenila som celý imidž a tento týždeň mám jednu veľkú udalosť - sťahujem sa preč od rodičov! Konečne sa mi to podarilo po 31 rokoch!!!!!! Vyletím z hniezda a teším sa, lebo to hniezdo je celé prehnité.....zamysli sa prosím Ewka nad tým či chceš žiť alebo zomrieť...lebo iné už na výber nie je...:-(