Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

Ewca

Ja neviem, v hroznom zas nie...teda, okolie to tvrdi, ale ja to tak nevnimam.stale chcem chudnut.viac.a viac.to poznate, zacarovany kruh.chvilu mate vsetkeho plne zuby.chcete s tym prastit.lebo je to strasne obmedzujuce.a potom zas obdobie, kedy len prahnete po stale nizsej vahe...nezijem sama.s rodicmi.keby sama, to by bolo.uz by som mala hadam aj 30 kil...tak sa drzte.je krasne, aspon to dviha naladu :-)

irise

Dobre ranko..
ewca, :( ja neviem dokedy to budes takto tahat, no zda sa ze musis byt v hroznom stave, zijes sama??

mrska, dnes mi je uz lepsie, sice som aj po 8hodinovom spanku unavena,ja neviem co mi je stale.. no ale snad dnes uz nebudem uplne bez nalady, ako vravis, je super pocasiee! :)

ranajky som mala klasicke, na obed si dam kuracinu s nejakou zeleninkou.. uvidime.. ozvem sa vecer, pekny den.

mrska

ahojte..
malická ty si mi písala ako zo srdca...
ja som včera bola nakupovať s manželom,a v kabelke som našla ešte v takej prehriadke preháňadlo,tak som mu to ukázala,až mi prišlo zle pri pomyslení ako som to žrala a sr...a potom som sa rozhovorila presne o tom čo je na tom pozitívne,hlavne pre mna velká vec,akoby mi odobral nejaké bremeno čo som mala na pleciach,akoby som bola naraz slobodná a nie uväznená v mojom svete a tele,ako si aj ja teraz niečo dám a nemám výčitky(no ako kedy)a presne naklamem moju rodinu..je to fajn pocit...som veriaca apreto si myslím že pán Ježiš zo mna odobral ten kríž,za čo mu dakujem...ale aj maoam,mojej rodine,a vám dievčatá čo ste ma podporovali....
irise neboj bude dobre,ako hovorieva moja kamoška ona má váhu dobrú len výšku ma zlú a to je dosť pri sebe a berie to z nadhladom...
ewca....je to smutné čítať ale naozaj by si mala ísť k lekárovi...to už je hazard zo zdravím...vieme ako ti je...skúšaj jesť aspon menej a previdelne,aj ked iba ovocie,zeleninku,toho sa nemusíš báť...držím ti moc palce,lebo máš šancu,aj my sme to zažili a zažívame...píš sem ako sa cítiš,ak môžeme tak ti pomožeme...
dievčatá dnes bude asi pekne,a už je tu naozaj jar...hurááááámajte sa krásne....

Ewca

Irise, tych odpadnuti uz bolo... Aj hospitalizacie pre problemy so srdcom, rozhadzany KO, s tym musim ratat ze to moze byt kazdy den.zatial ale v poslwdnom obdobi nic take, byva mi zle...ale viem sa uz akosi sama dat dokopy..pekny den.

Ewca

Iriska, ja som chodila k psychologicke, k dr.nie, odmietam lieky, nechcem pribrat z nich a je to len oblbovak...ale psycholog.si nevedela rady, ze treba hospitalizovat a potom pokracovat v liecbe amb.ale kaslem akosi na to.na hosp.som nenastupila, takto fungujem uz dva roky....cvicim nadmieru, vracanie dvakrat denne, nejem.ked zjem, tak malo.hned vycitky a wc...v skratke asi tolko.ale velmi terapeuticky na mna posobia vase postupy, uspechy, to, ked vidim ze sa to da aj inak...

irise

Malickaa, ty hyperaktivna :)
na porovnanie: ja som dnes bola na prechadzke 2x,cize som odkracala mozno 5 km dokopy :DD lenive prasiatko som... obdivujem ta za to cvicenie... cakam ked ma to chyti..
hm, inak na veceru som sa tak napraskala, som jedla pecivo celozrnne s takou syrovou natierkou,potom salat s mozarellou,tak stale som nejaka najedena. ale nevadi, stava sa... nelaka ma to k zachodu tak som rada.

ewca... ach jo :( strasne sa to cita.. myslis ze z tejto fazy sa dostanes bez liecby? ze nejes aj grcas a este aj cvicis? to ako mozes existovat?:O

Ewca

Malicka- biedne som na tom.jem malinko, vraciam.cvicim.a tak.uz som mala ist na hospitalizaciu, odmietla som...ale hadam sa da vyhrat nad tym.ked vam to tak ide .aspon vas denne citam a vzdy si poviem, ze snad sa raz vyliecim a prijmem svoje telo.tak sa tu drzte :-)

Malicka 160

Hah baby som rada ak vam tir body nirco dali. Mne dali vyhratie zdraveho rozumi nad Ppp.... dnes... a ako som sa mala? Super :D ako som si myslela. Nasmiali sme sa zaplavali potopili. Potom sme sa isli najest a na prechadzku nazbierqt silu zo slniecka. bolo super. A teraz som v posilke :D davam si kardio len take 45 minutove nic ale konci mi permanentka dnes tak som to chcela vyuzit :D.... irise ja uz viem co ti je. Si zmatena zo zimy a nevies sa vykopnut z tepla. Pridem do ba a vytiahnem ta behat :P. Baby velmi pekbe sa pocuva ze sa z toho dostanem ale nesmiem prestat byt v strehu. Stale ju mam v hlave ale pozitivne myslenie mi pomaha sa jej zbavit. Ewca zacni akosi na tom dnes? Myslim strava a psychika. Viete ja nie som psycholog ale spravte si zoznam o co vas ppp pripravila a zamyslite sa nad tym. Je to sila. A napistr si aj preco je dobre bez nnej byt.

antiana

na obed sme mali kura, dala som si dupľu mäsa, na večeru bude žemľa s kravským maslom (neznášam tie umelé margaríny) a vajíčkom namäkko, to som nejedla už pekných pár rokov...dúfam že nedostanem salmonelu z toho žĺtka ha ha ha