Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

irise

Ahoj mrska,
napis potom, ake su vysledky z CT.. a dobre si spravila s tym jedlom,ze si si nachystala do kabelky,radsej mat u seba,ako potom ist do nejakeho bufetu a nevediet si vybrat medzi nebezpecnymi potravinami :D ja to tak mavam obcas v skole.. Bufetarka sa cuduje stale.. ked to vacsinou skonci tak ze "umm,tak jedno lizatko" :D no ale potom sa dockam obedu,a tam si dam nieco dobre vzdy :) ako aj dnes, mam naplanovane rybaci cestovinovy salat..

inak sa mam fajn, vcera som bola na 1 pive a pukancoch s frajerom,bolo dobre..

skoda ze je tu tak mrtvo :(

maoam, diky. snad sa mi uz nikdy neprestane bavit.. ako psychicke epizody mam stale ale s jedlom to je ako tak fajn, stale lepsie. a hlavne uz vobec neriesim postavu.. ked ma to chyti tak sa vyhnem zrkadlu a potom ma to prejde.. no a zaklad,ze sa nevazim. :P

mrska

ahojte...
tak to je smutné že to tu utíchlo kvoli hlupostiam...maoam nie nezranila som sa len ta ostuda...
ja idem dnes na to CT tak som ešte doma...na ranajky som si dala ananás čerstvý,jogurt,pohanka a 2 hobits..dnes budem jesť len tak v behu ale som si všeličo nabalila...tak budem chrúmať z kabelky,takú ju mám ťažkú ako keby ma vzsťahovali...
dievčatá napíšte ako sa máte....
ahojte..

Maoam

caute baby,
myslim, ze to tu utichlo kvoli tomu incidentu, ktory sa tu nedavno udial, co je prirodzena ludska reakcia

s niektorymi z vas som v e-mailovom kontakte - nadalej vam budem drzat palce a drzte sa

Mrska - dufam, ze si sa nezranila nejako vazne pri tom pade a napis, budem sa tesit.

Irise - aj tebe nech sa dari co mozno najlepsie :-)

mrska

ahojte...
irise ja som spadla tak že som vystúpila na taký namrznutý kopček a na nom ma šmyklo,koleno mám podliate ale ma nebolí...ale tá ostuda...:)
dnes u nás zasa padá sneh...z jedlom som na tom tiež celkom ok,dnes mám bielkovinový deň,lebo zajtra idem na CT s tou chrbticou,tak by som nevládala chodiť po vyšetreniach...lebo to idem do mesta tak dve hodinky autobusom...
a to oblečenie no des...ako vravíš drahé a ešte to bude aj taký nekvalitný zdrap že ťa ide uchytiť...ešte zajtra ked pojdem tam si niečo pozriem...
no dúfam že sme tu neostali len mi dve....tak nech sa darí..
pekný deň..

irise

Ahojte, alebo vlastne ahoj mrska, zda sa ze sme tu ostali 2 :/ snad nevymre tato tema.

No tie kupele su super napad, urcite chod! velmi by ti taka dovolenka a relax prospela, snad ti to vyjde teda :)

no z tych nakupov si nic nerob, ja si uz dlhu dobu neviem najst nic pekne v obchode,alebo vsetko je strasne drahe,tak nosim stale tie iste veci,uz mi to leze na nervy.

inak jak sa ti podarilo spadnut?:D chuderka,snad ta uz neboli koleno...

moj dnesny den, je dobry, ranajky,desiata, obed fajn, na olovrant kocky cokolady a kofola, teraz na veceru chlieb so sunkou a zo zeleninou... tak celkom dobre,svieti aj slnko, no ajtak som nejaka unavena a bez nalady,ale snad to prejde.

mrska

ahojte...
tak na začiatok niečo vtipné,vystupovala som z auta pri chodníku a vysypala som sa tam ako malé decko..no hanba...a bolí ma koleno...
maoam skúsila by som tie kúpele,bolo by príjemné si tak oddýchnuť...
a čo vy ostatné dievčaté kde ste, dnes vyzerá byť pekný deň...
ja som mala na raňajky opäť ananás,acidko +vločky...a kúpila som si aj oriešky..
včera sme aj s mužom podebatili o PPP...tak som to mala trochu ako psychoterapiu...
tak príjemný deň a píšte ako sa máte...ahokjte...

Maoam

Mrska, to je vyborny napad, urcite daj ziadost cez svojho neurologa/psychiatra, na toto su urcene kupele, ktore sa venuju psychosomatickym problemom, psych. ochoreniam ako su depresie, anxiozy, PPP, je to vsehochut, sucast nich su najmä individualne rozhovory, ale mozu byt aj skupinove terapie, oddychove terapie, prechadzky, bazen, spravna vyziva atd atd atd, moze ti to len pomoct, na par tyzdnov by si 'vypla' a venovala sa iba sebe. Kam konkretne na SVK a aby to preslo u poistovne, to bude najlepsie, ked to pozenies cez psychiatra, presne tak. Drzim ti palce, aby sa ti to podarilo.

mrska

ahojte...
no tak zaujímavosti sa tu dejú..len žaiadne šarvátky,ja som rada že je táto téma a že som vás spoznala...
a pýtali ste sa viaceré že čo sposobilo ten atak,ani neviem,asi prepracovanosť,depresia,boj s PPP,všetkého je nejako moc...potrebovala by som asi viac dní oddychu,ale nie tak že doma varím,upratujem,riešim deti...chcela by som sa opýtať psychiatra či by som z psychiatrického hladiska mohla ist do kupelov...boli ste niekto kto sa lieči u psychiatra?ja som bola len po operácii,síce mohla by som ísť znova na chrbticu ale práve že by som chcela ísť takto,je to potom zamerané na duševno...
no bola som na nákupoch a kúpila som si iba svetrík,chcela som aj bundu a nič sa mi nepáčilo...
dnes ráno som začala ananásom bol fajnový,potom jogurt+pohánka,2 hobits
obed si dám zeleninu a rybu..a potom budem oddychovať...
irise je fajn že si sa odviazala v jedle...
malická no konečne že si tu..
cry ja super že sa ti darí...držím palce..
antiana vitaj....veľmi ti držím palce aby si ostala tak ako si teraz...ideš správnym smerom,len sa nestrať...
tak ešte pekný víkend..aj ked je hnusne..
ozaj malicka ja viem urobiť cvik v joge volá sa pozdrav slnku....skúsim..ale ak nezasvieti...
ahojte..

irise

Malickaa :D a ja ze kde si prepana.... tak tu siii :D som rada ze si stale pozitivna,stvrtok,to je uz volaco! :) tesim sa velmi...ako vidis, aj nam sa tu celkom dari, ja som na tom tiez tak ze varim a pecem obcas, viacmenej bezproblemov jem ..vpohode. prave som dost unavena po tom vcerajsku,takze dnes pojdem skoro,velmiskoro spat.