Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

antiana

ahoj Cry2, preboha, to je tam také strašné? ani sa nečudujem že si podpísala reverz, ja by som tam nevydržala ani jednu hodinu...a ja som bola na ženskom otvorenom, odd. C...tam je fajn

cry2

No, a super, keď ti psychológ povie, že už nevie ako ďalej... ako "profesionál" by sa takto vyjadrovať pred klientom nemala... ale tak... ani v Pezinku občas nevedia "ako ďalej"... teda oni sa vtedy ani nesnažia..

Ewca

Cry, ide o to,ze moja psychologicka chcela az idem na hospital..pretoze uz nevedela,ak dalej.terapiu som mavala raz za mesiac.viac sa nedalo.mala plno.aj to niekedy nevyslo.nemohla som sa dostavit.alebo ona bola PN atd...skusim opat kontaktovat ju.obnovit sedenia.a uvidim co dalej.

cry2

Ewca, nebolo by lepšie, keby si našla psychológa+ psychiatra a pravidelne chodila k odborníkovi? Ja si fakt myslím, že by to pomohlo viac ako si v nemocke len tak ležať a čakať... vieš, ono to nefunguje tak, že aj keby si tie 3 mesiace vydržala, tak pôjdeš domov zdravá... viac ti pomôže, keby si doma chodila 1x za týždeň na terapiu, lebo tak ako vonku, tak aj v nemocke sú často konflikty, nedorozumenia, stres, nervy vďakám iným pacošom..

cry2

Pozri, za skúšku nič nedáš. Keď sa ti bude zdať, že je to tam na péčko, a že sa tam s tebou nič nerobí, že ti to nepomáha, vždy môžeš z jedného dňa na druhý odísť. Ale ako som písala, prvú terapiu- 50 min. sedenie so psychológom dostaneš po 6. týždňoch, keď nie 7.
"Na úvod" len pokec hodinový so psychiatričkou- osobná a rodinná anamnéza.

cry2

Ewca, keď som odchádzala, bolo nás 12, čiže plný stav. 10 báb a 2 chalani. Z toho niektoré opakovane.
Ono sa totiž na odd. neliečia len PPP, sú tam aj iné dg., čiže nemôžu prijať viac PPP.
To ti nedali ani žiadny termín? Alebo máš zavolať za pár dní?

Ewca

Ako moze niekto chciet,az negrcas zo dna na den ked si naucena par rokov grcat denne a viackrat? Alebo mas normalne jest 6x denne,ked si naucena jest raz,aj to minimum????? Nemozu chciet zazrak za tyzden!

Ewca

Povedzme ze zvazovala som! Uz som dozvazovala.Po prve,maju plno.Po druhe,ako by mi pomohli? Grcat neprestanem.A jest ma nedonutia,kedze tam maju u pici...K tejto dg.treba empatiu a trpezlivost.Nie liecbu typu mam ta v pecku.rob si co chces.