Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

[zruseny22]

klimta, dnes som veľa nejedla, ale tak ešte plánujem pri telke večer chrúmať ľadový šalát:) Ten zbožňujem:) Bože, som si ale fakt pochutila tým jogurtom a vločkami:)
Ja by som veľmi rada išla robiť na plný úväzok, ale problém je, že mám plný invalidný- vďaka hlúpej PPP, depresiám a pod. a nájsť prácu pri plnom invalidnom na 8hod je fakt ťažké:( Nikto nemá o takých ľudí veľký záujem:(

klimta.

:)))..tiež som mala rada tú kombináciu :) ale nízkotučný mi nikdy nechutil..priveľmi riedky a kyslý :D

super,že ťa tá práca napĺňa :))
je možné,aby ťa zamestnali aj na plný úvazok? či to by si ani nechcela?

a hej..posledná chvíľa..ach :D..vždy si poviem,že som to do takéhp štádia vyhrotila naposledy a nikdy sa nepoučím..možno teraz ;D

[zruseny22]

klimta, tiež sa mi to stáva (všetko na poslednú chvíľu: ).
A v práci sa mi páči:) A asi milujem na tom to, že nemám ani minútu si len tak sadnúť, že mi ten čas v práci aj rýchlo ubehne:)
Práve do seba "tlačím" 300g biely jogurt (nízkotučný, ale to preto, lebo tento "druh" je suprový) a trošku ovsených vločiek a suš. ovocia:) Mňam:)

klimta.

v tom máš pravdu..nikdy nevieme,čo sa môže stať..či už nám,alebo najbližším..preto si treba každý deň vychutnať na plné pecky ;)

dúfam aspoň,že nebol mladý..

výborne :))..výýborne :))..nálada a jedlo sú v peknej priamej úmere :)
preto ti ešte raz veľmi veľmi držím palce aby si sa zo všetkého pochmúrneho rýchlo dostala :))

ako sa ti inak v tej práci páči?

(a školu nepodceňuj,..radšej pekne postupne aby sa ti to potom nenakopilo a bum! psychika v zadku (u mňa to tak býva..preto mudrujem ;D)

[zruseny22]

klimta, ďakujem. Keď ja ani neviem, čo mi tak teraz pomáha. Čo prispelo tomu, že sa cítim lepšie. Aj s tým jedlom. Už ani nejaká extra veľká chuť strašne schudnúť a všetko to okolo PPP. Psychológovi nechodím, nemám na to peniaze, ku psychiatričke idem 1x za mesiac- pre recept. Či je to tým, že sa viac snažím pozerať pred seba, neľutovať čo bolo, lebo to už aj tak nezmením, ale môžem zmeniť čo bude.. Mohla by som si trieskať hlavu o stenu, lebo mi treba písať prácu ku štátniciam, tiež sa treba učiť na tie štátnice... ale... zrazu... veď škola nie je zajac, neutečie.

[zruseny22]

klimta, hej, je to strašné... keď si predstavíš, ... že tá smrť môže prísť úplne nečakane.. :( Že dnes sa má človek super, aj ráno, keď sa zobudí, ide si len na kontrolu k lekárovi a tam... behom 5tich minút zomrie.

[zruseny22]

klimta, viem, že ťa ten test trápi, ale ideš ďalej! Hlavu hore!

Babky, tak ja som pred chvíľou prišla z fitka, bola som na 2 hodinky a potom sprcha. Cítim sa tak neskutočne dobre. Neviem, kedy som naposledy športovala preto, že som mala chuť, nie myšlienky na chudnutie a pod. Proste z ničoho nič som dostala chuť si zacvičiť. Nebola to PPP, nebolo to kvôli výčitkám, nič podobné!!! Strašne ma to teší. A budem to takto praktikovať. Len keď bude chuť.

Vysadila som tie antidepresíva a je mi fakt dobre (musím zaklopať). Pravidelná stolica, nálada lepšia, pohľad na život sa tiež celkom zmenil.. pohľad na PPP... jedlo... Jasné, nebudem tu hovoriť, že je všetko krásne, ružové a neviem aké, ale vážne sa mi polepšilo. Ani na preháňadlá nemyslím, ani nemám chuť ich do seba cpať... Dúfam, že mi to vydrží!! Vždy to bolo chvíľkové- skôr pár hodín, ale teraz je to už cez týždeň.
Idem si dať večeru.
Majte sa a držte sa!!!

klimta.

ahojte baby
tak sa sem idem trošku posťažovať..
dnes bol pre mňa jeden z najhorších dní..všetko,čo sa dalo sa pokazilo..
od počasia-cez frajera-po školu..ach..
doma bolo super..bodaj by nie,po toľkých mesiacoch-neviem,čo som si myslela..či som vševed,alebo čo..nejak som podcenila učenie resp..skoro som sa neučila a dnes sme písali test,kt.som samozrejme nedala (pritom bol tak jednoduchý..stačilo,keby som tomu venovala hodinu-dve)..bože či som na seba naštvaná..
trošku sa mi prehodili priority,čiže načase sa vrátiť,resp.znormalizovať sa..
dúfam,že vy sa máte fajn

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC - Fórum - ZDRAVIE.sk