Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

Maoam

je to cisto profesionalna sfera
to by bolo na dlhu temu a nemyslim, ze je to pre verejne forum

osobne moju vahu neriesim, nemam preco, som spokojna

a stravu riesim, lebo velmi vplyva na telo ohladne ochoreni, co som zistila uz aj sama

[zruseny22]

Maoam, len taká "technická" otázka: Prečo chodíš po všetkých témach, ktoré sa týkajú chudnutia? Hmm... nechcela som, ale ... nedá mi to, prepáč.. ale už dlhšiu dobu, aj z mailov mám pocit, že máš tak trošku menší "problém". Nehovorím, že trpíš PPP, ale tak... Často si aj písala do týchto tém, že napr. tiež potrebuješ "trochu" zhodiť... Ja som rada, že píšeš aj k nám, do PPP, ale trochu si aj myslím, že človek, ktorý PPP vôbec nemá, ten teda do PPP neprispieva a moc to ani nečíta.. ale možno sa mýlim. A to budem len rada!!!

[zruseny22]

No nič. Idem ja vypracovať jednú štátnicovú otázku. Ale celkom zvláštne... koľko som dnes toho postíhala, ešte k tomu aj 2hod busom a zatiaľ je len 13:35:) To mám ešte kopec času pred sebou:) Aj roboty:)

[zruseny22]

Maoam, ty? Ty by si ich dala podľa mňa! Veď si štíhlejšia. A ja som zasa nekupovala detské číslo ako naša mrska:)

Maoam

Cry, ale prosimta, bolo to ANOREKTICKE OBDOBIE a vazila si 40 kg + - daco, to je proste abnormalne

ja by som tie tvoje biele gate nevytiahla ani cez clenok :D

[zruseny22]

Maoam, už som to vzdala! Vyzliekla som tie debilné gate... a dám si zajtra iné, také biele, sice trochu letné, ale aspoň sú voľné. Toto nemá cenu. Len som myslela, že by som ich mohla mať, keď mi vtedy boli voľné... ale tak... 6-10kg človek pocíti všade:(

Maoam

Cry, kupis si nove a hotovo, ono napratat sa do nohavic z anorektickeho obdobia, cize do PALICKOVYCH NOHAVIC sa neda, to mozes odovzdat nejakej 13-rocnej chudunkej babe ako dar

a k praci ti fakt gratulujem, uvidis, ako ti to prospeje

no a to denne vazenie je fakt absolutny nonsens, suhlasim

ja kebyze nemam mojho nefrologa, ktory ma vazi,lebo potrebuje vahu kvoli testom, kde sa prepocitavaju iste hodnoty na vysku/vahu, tak ani neviem,kolko vazim :DDD

kym sa vpracem do rifli, je to OK :D

[zruseny22]

iriska, už máš mail:)
Ale super, že si ok. Ja napr. s menzesom problém nemám, ani keď som mala o 10kg menej. Jasné, nechodí mi ako hodinky, tak o 2-3 týždne neskôr, ale chodí.

Mrska? Ty sa vážiš každý boží deň??? Že sa na to nevyprdneš:) Tiež som sa vážila každý deň, ale teraz tak 1x za mesiac a vôbec mi to nechýba, lebo tá "ručička" na váhe dokázala ovplyvniť celý môj deň. Stačilo, že som mala o 100g viac a bolo po srande..

Maoam, ďakujem k práci, zajtra začínam:) Dnes boli ešte vybavovačky... ale problém sú biele nohavice, nakoľko mám všetky zo svojho anorektického obdobia... takže teraz v jedných takých bielych sedím, aby sa aspoň trochu "roztiahli", lebo do iných bielych nemám ani šancu sa vmestiť. Super, poteší... vŕŕŕ.

irise

AHojte,
som dnes bola na gyn. vysetreni, som sa chcela uistit ze vsetko v poriadku,a doktor mi povedal len dobre spravy.. :) ze organy mam v poriadku, len mam malo tuku, dal mi take tabletky na par dni, ze by sa mi mala zlepsit cyklus a jasne ze treba jest mi hovoril ze vela zien chudych ma rovnake problemy... no fajn, nejak sa rozsiruje tabor PPPckarok.

Kazdopadne mam novu motivaciu,a dnes je slnecno :) takze som uplne rada ze zijem.. najedla som sa pekne na obed (mama varila), pijem kavu a nemyslim na blbosti, kiez by to takto bolo kazdy jeden den.

Maoam, mne osobne tiez pomaha posuvanie :D:D tak sa obcas zastav.

mrska, ten syr ochutnam... a z pribratych kil si nic nerob,ja mam napriklad o kilo a pol viac ako pred tyzdnom :) velka noc.. no a co, to je fajn.. pripominam ti,ze si stale velmi stihlucka a utla. :)

klimta, a ty si na tom ako? :) psychicky a tak :)

majte sa zienky.

Maoam

Ewca - vobec som to nevzala negativne, praveze uplne naopak a este k tomu s humorom, je to vtipne, byt posuvadlom :DD

jasne, ze vas tu budem 'sledovat' :DDD