Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

Ewca

Maoam, dufam, ze som ta tym neurazila .len som to tak napisala, lebo mas triezvy pohlad na baby s PPP a vies nas nakopnut :-) Ked zaciname vystrajat, alebo pochybovat, vtedy das rozumnu rec, rady, pomozes odrazit sa a ideme dalej..vies, ako to myslim...je fajn, ze si tu.vidis PPP inak, ako my...ktore sme v tom lietali, lietame...preto som napisala, ze to tu mas posuvat dalej :-)

Maoam

Cry - gratulujem k praci a druhemu dychu :-)

Mrska - s typom postavy nic neurobis, to je dane geneticky, ja mam napr. sirsi pas a viac svalstva na nohach, vyzera to ako keby som bola sportovkyna alebo tanecnica, hoci nerobim vobec nic, ziadny sport :D, no a nikdy sa to nezmeni, lebo je to tak dane, aj keby som vazila 48 kg, tak budem mat svaly na nohach viac ako mnohe ine, ale vyzera to pekne, mne to vobec nevadi, hlavne ked mas mensi zadok, je to zaujimavy typ postavy, no treba brat to, co mas! :D hlavne ze ta tie nohy NOSIA, to si zakazdym tlc do hlavy

keby si bola na voziku, jedine co by si si priala, by bolo mat hocijake nohy, len aby si na nich mohla chodit, ver mi........

takze ty si kus krasnej zeny, videla som ta na fotkach a si chuda stale, neviem odkial beries tu svoju hmotnost, ale ty si sportovkyna, takze to beriem tak, lebo svaly su 5x tazsie ako tuk ;-)

drzte sa tu baby vsetky, obcas vas pridem POSUNUT :DDDDDDDDDDD

[zruseny22]

Dobre rano, baby,
Tak ja uz idem busom naspat, bola som podpisat prac. zmluvu, zajtra zacinam v novej praci:) Este musim dnes vybavit nejake veci..
Mrska, tebe som len chcela, ze vacsina zien to tak ma: ze sa "uklada" skor na stehna a zadok, ja tiez nie som vynimka.
Dnes som sa po dlhej dobe tiez vazila, tiez ma to nepotesilo, hoci som sa cez sviatky ani neprejedala, ani nejedla nic zakazane, ale tak ja som sa nevazila snad uz mesiac.. ale kaslat na tu vahu.. jasne, netesi ma to, ale co uz.. zivot ide dalej..Ver, ze nikoho nezaujima, ci mas o par deko, ale kg viac, ludia maju ine problemy...Hlavu hore!!!

klimta.

cry..aj ja som sa dobre zasmiala :)))..chytit zivot za zadok :D..ako napisala mrska..vsetko zle je na nieco dobre ..:). dik,ze si to sem napisala:))..vsetky to potesilo :). mrska- aky ste mali vcera den??..dodrziavate tradicie? :D..mna polial ocino a popravde mi to dobre padlo :))..kilam ukaz stredny prst..ak si prezila tieto sviatky v pohode tak nie je o com ;)..my zeny mame bohuzial rozlozenie tuku take,ake mame, takze je to doslova boj s veternymi mlynmi..

mrska

ahojte...
malická fajn čítanie...najviac ma dostali koláčiky také niečo zlepené...:)ale je fajn že si si dala...u nás sa koláče skoro ani nejedl,tak som dala do mrazničky...
irise ten syr je fajn,a včera som čítala v Zdraví že si ho môžeš pripraviť z 1 litra plnotučného mlieka a 2 lyžičky citronovej šťavy,zohreješ to precedíš cez plátno alebo jemné sitko a necháš odkvapkať...
cry som rada že si sa ozvala...a tie tvoje rady no paráda najviac mi sadla o každom štvrtom že je psychoš...
no a o mne...tak ja som opäť pribrala,tak mám trochu krízu,ale nijak to neriešim,trochu ma to serie...čo budem klamať...amne to ide tak blbo do stehien a bokov..taká hruška...ale snažím sa na tom nájsť niečo pozitívne...
ráno som mala 3 plátky ananásu,acidko a vločky..
desiata bude jablko
obed chlebík viaczrnný,šunka,syr,zeleninka,tvaroh.
olovrant jogurt a ovs.otruby
a večera zelenina a asi tuniak...
tak mi držte palce aby ma tá kríza nepohltila...
majte pekný deň...

Ewca

Ahojte.Cry, som rada, ze z teba srsi dobra nalada...po dlhej dobe sa to dobre cits, si teraz dobre naladena :-) Nech ti to xostane nadalej...Malicka 160 strasne si ma potesila ked si sa opat ozvala.Irise, ty sa pekne drzis, aj s Mrskou.nerobite blbosti a nepripustate si nic zle.pekne Vam to tu ide.No a Maoam, ty to tu pekne posuvaj dalej :-) Ja som stastna, ze koncia sviatky, lebo ufff...Drzte sa baby.

[zruseny22]

A ešte niečo, berte to hlavne s humorom:))

1. Ak sa k vám jedného dňa život otočí chrbtom, chyťte ho za zadok.
2. Psychiatri hovoria, že každá štvrtá osoba má nejakú mentálnu poruchu, takže pokiaľ ste s troma priateľmi a nepozorujete nič zvláštneho, potom ten blbec ste vy.
3. Na dosiahnutie cieľa je potreba snívať.Takže sa na všetko vykašlite a bežte spať.
4. Keď je vám jedného dňa vaša milovaná osoba neverná a vy chcete vyskočiť z okna, pamätajte: To, čo vám nasadili, sú parohy, nie krídla.
5. Sex je ako kartová hra - pokiaľ nemáte dobrého spoluhráča, potom je lepšie mať dobrú ruku.
6. Ženy sú ako preklad z cudzieho jazyka. Tie dobré nie sú verné a tie verné nie sú dobré.
7. Keď jedného dňa ucítite veľké prázdno - jedzte, je to hlad.

TAK JEDNODUCHÝ JE ŽIVOT:)

[zruseny22]

iriska, teším sa, že sa máš dobre:) Mne to tiež zatiaľ klape. Som bez preháňadla, dokonca som vysadila antidepresíva a normálne som začala chodiť na wc:)
Joooo, a dnes som bola na tej 25km prechádzke, bolo úžasneeee:)) Sice sama, ale aj tak bolo úžasne, s mp3 v ušiach:) A tuším som mesiac či koľko nestála ani na váhe a vôbec mi to ani nechýba!!!
Ale natrafila som na menší problém- začínam si viac a viac uvedomovať, že nebol dobrý nápad písať prácu na štátnice na tému PPP :( Čím viac o tom čítam- nejako mi to nerobí dobre:(

Držte sa!!!

irise

Cry, ten citat je super. Snazme sa podla neho zit, ale aj ty :)

baby, dnes som si bola zabehat, najedla som sa bez vycitiek ,dokonca aj sladkost som si dovolila po jedle.. :) jeeej. celkom sa mi dari?