Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

[zruseny22]

Babky, niečo pre vás:

,,Existujú iba dva dni v roku, kedy nemôžeme vôbec nič urobiť.
Jeden sa volá Včera a druhý Zajtra. Dnešok je tým správnym dňom,
milovať, konať a PREDOVŠETKÝM ŽIŤ!!!"

Iriska, jasné, mailujeme:)

irise

cry, presnee :))
my ideme akurat na obed k babke (juj,drzte palce), potom ti aj mailnapisem, mozno uz budem po prechadzke... nazbieram sily pekne zo slnka. :)

[zruseny22]

Ahojte, ja vám chcem popriať všetkým len pekný pondelok. Držte sa!
S iriskou som v kontakte denne- ale ako čítam, iriska, tak to napíšem rovno sem- včera sme cez mail ešte fňukali, aké je nemožné počasko, ale ako vidím, dnes môžme ísť aj na prechádzku:)

Mrska- a tebe som len chcela- je veľmi super, že sa tak skvelo stravuješ, je to krásne, ale trošku by som len chcela "pripomenúť", alebo ako to "nazvať"- bacha na bulímiu.. také to "nekontrolovateľné" jedenie, keď je človek už najedený, ale v hlave akoby stále tie myšlienky ešte si niečo dať... nemyslím to zle, len ti chcem pripomenúť, že sa to veľa krát vie zvhrnúť- z anorexie do bulímie. Ale viem, že ty si dávaš na jedenie pozor, len... mala som potrebu to napísať. Opatruj sa a pokračuj v boji. Ide ti to skvele!! :)

irise

ooh, Malicka je naspat ako keby sa vratilo slnko do nasho fora :) tesim sa, vitaj opat. Dobre je ta citat, hned sa citim zase o kus lepsie. Ten zihlavovy cajik som si dala, tak teraz cakam na efekt. A inak pribrala som vazne:P ale tak co uz,zmierila som sa s tym momentalne, to je len take prechodne, ked nebudem lenosit,pojde to dole. Inak vcera som piekla! :) celkom dobre sa mi to podarilo,aj pekne.

mrska, taky super syr je velmi zdravy, dobre ze si si to dala! :) treba ochutnat vsetko, s mierou samozrejme, tak ako aj malicka,ochutnala kolace, tak teraz ju urcite nechyti zravka, lebo ta prichadza vacsinou ked si nieco zakazujes,potom cloveku rupne v bedni. No a k tej viere som sa dostala viacmenej sama,s priatelom.. neviem ako, ale drzim sa jej lebo mi pomaha.

Inak neviem ako u vas,ale tu svieti slnko,tak ma to lakaa aby som sla behat,no asi to nepatri k velkonocnemu pondelku :D

maoam, diky.. :)

Maoam

caute baby, je radost vas citat

Malicka160- na tebe je najviac super to, ze si totalne pri zemi a si optimista, rada ta citam
mam na teba otazku: ake su to rybarske rezy? nepoznam :-)

Mrska - aj tebe pekne sviatky a mas e-mail :-)

Irise - aj tebe prajem pekny zvysok sviatkov a drzte sa!

Malicka 160

Ahojte babky :)
Sledujem Vás každý deň, stále, takže som úplne neodišla, ale chýba mi pochváliť vás za to, ako sa pekne držíte :) je to obrovský pokrok. Myslela som si, že si prečítam príspevky, ktoré som tu začala na začiatku písať, ale vykašľala som sa na to :) nechcem to vidieť :) treba sa dívať pred seba. Ja veriaca nie som, teda nie v takom zmysle, že by som mala potrebu chodiť do kostola, ale verím, že niekto je, veď to poznáte. Na druhú stranu som obrovský odporca cirkvi ako skazenej nemorálnej inštitúcie, ktorá je plná klamárov a hesiel vodu káže víno pije. Ale to je len môj osobný názor. Veľkú noc mám rada ale aj tak a to z dôvodu tradícií, možno aj tých pohanských a rovnako z dôvodu stretávania sa rodiny a takej pohody príjemnej :) Z koláčov si nič nerobte :) ja som si dnes dala po raňajkách, čo bolo asi okolo 6-tej 5 koláčikov. Grilážku,rybárske rezy, linecký koláčik, takú guličku, potom dačo také zlepené a ešte niečo zlepené :D a nemám výčitky :D lebo som chcela ochutnať zo všetkého :D. Včera som mala fajny deň, len to počasie, tu ta snežilo, že ma išlo poraziť :D jedálnik som mala tiež v pohode, momentálne ulietavám na smoothies. V lidli som si kúpila mrazenú zmes ríbezlí, černíc a čučoriedok :). Tak si zmiešam 100 gramov tejto zmesi s avokádom a kiwi a nalejem tam vodu a vymixujem :) vitamínová desiata, mňam :) no a potom som mala avokádo so zeleninkou, zdravé tuky a potom cottage a zeleninu a večer tvaroh so škoricou :D. . . A bola som pozrieť v meste, sedela som pri zázvorovom čajíku, ja ho milujem!!! :) a nebola som cvičiť, nechcelo sa mi :P . . . No a predvčerom som mala na obed pstruha s lečom. To je ešte v pohode, lenže som si ho uložila na plný tanier čínskej kapusty a potom šla cvičiť :D ..... po 50 minútach kardia som si myslela, že si zacvičím ešte brucho, ale asi by som z tej telocvične vyletela ako balón :D tak že si dám aspoň strečing, ale pri zohnutí :D no koniec, tak som sa pekne spakovala :D. . . Iriska tie koláčiky to je nič a určite si nepribrala, vieš, že 1 gram cukru naviaže 3 gramy vody? :) Uvar si žihľavový čajík, za chvíľu sa odvodníš :) Mňa koláče akosi nelákajú, tri dni ich máme a ja som nedostal žravú ani nič podobné, neviem prečo a dnes som si povedala, že by som si mala dať a lepšie pred cvčením a ráno ako po cvičení večer :D tak som si naložila bez výčitiek :) Mrska, mňaam to si mala aký luxus? Šampáňo oriešky a domáci syr, hneď by som si dala k nejakému dobrému šalátu :). . . vstávaš riadne skoro, ale ja som dnes tiež vstala 6:30, čo je teda 5:30 A vždy som hore už pred 6. . . neviem prečo, ale aspoň mám dlhšie dni. Som rada že sa Vám darí a baby, ďakujem, že ste mi dali najavo, že ma máte radi, aj preto som sa ozvala, bolo mi to trápne, nechať sa "doprosovať" lebo o to mi nešlo, len ma to demotivovalo, všetko, čo sa tu dialo, nemám rada koflikty. Tak teda šibi ryby a veľa vodičky a vodečky :D A klimta, no ja neviem rozpoznať skôr kedy som sýta, preto si naložím porciu na tanier a zhodnotím si ju :D že či je ok alebo nie. No a ak mám potom ešte žravku a neviem sa zastaviť, idem radšej von, hlava si uvedomí neskôr, že nie je hladná, takže tak, nedotláčam sa.... a keď to nevydržím, tak idem ďalej, žiadne vracanie a pijem veľa vody :) .....

mrska

ahojte..
irise že o ktorej som vstala?ja vstávam tak ako do práce teda o 4,ale to nie je nič oproti klimte,tá tu dnes bola pred štvrtou...tak ja som si včera dala naviac akurátne domáceho kravského syra čo mi urobila moja mama,kúpi mlieko a urobí si syr,je fajnový,ale ked si pomyslím kolko má tuku,ale dala som si,aj troch orieškov a šampanského,lebo prišiel brat s rodinou..a to je zaujmavé že iba ty si veriaca,to si sa k tomu dostala sama?ja sa modlím každý deň ráno aj večer a viera je pre mna velmi doležitá sučasť života...
klimta čo nespíš?no a oblievať sa asi nebude chcieť nikomu,ved u nás je 10 cm snehu a ked som videla čo sa deje na Slovensku tie záplavy,tak asi prejde aj chuť...
som rada že ste si cez sviatky dopriali v jedle...a to že si bez dna poznám aj ja,normalne jem a stále akoby som bola hladná,už aj cítim plný žalúdok a ešte by som jedla,ale ak by som sa napratala asi by to neskončilo dobre...tak sa kontrolujem...
heinischova...trochu som sa stratila neviem komu si odpovedala alebo si sa pomýlila?
tak dievčatá užite si ešte oddych a píšte...
ahojte..

Heinischova

ja ti len mozem drzat prsty aby si to zvladla; ja mam opačny problem mam 111 kg , som s tebou a dobre, ze si to napisla

klimta.

dobré ráno každé ráno :D..tak ako ste sa včera mali??:)). myslela som na vás pri rizote ženy :D,či vás normálne porcie zasýtia..pretože mňa vobec..necítim to..ako keby som bola bez dna .. užite si dnes pekný deň,ja sa musím začať učiť ..aspoň nebudem mokrá ;D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC - Fórum - ZDRAVIE.sk