Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

Dadula56

Malicka, neodchadzaj, dovolim si tvrdit, ze najma vdaka tebe to tu nabralo velmi velmi velmi pozitivny smer. Ja som to tu citala uz predtym (nie som pacientka s PPP) a ver mi, ze predtym to bolo dost zle. Ked teraz citam ako sa hlavne mrska pozbierala, mam z toho radost. Ano, su tu pripady, ktorym uz nie je pomoci, ved samy vidite a viete o kom pisem. Ale viac je tu takych bab, ktore potrebuju vidiet, ze sa to da. Radsej tie prispevky nahlasit nech sa premazu, ale urcite to dost babam pomaha alebo minimalne ukazuje, ze to ide aj inak.

Ewca

Malicka 160, neodchadzaj :-( ja Vas citam kazdy den.posuvate sa krasne dalej, stale sa topim v tom bahne, ale nakopnete ma vzdy pozitivnymi myslienkami.zlepsite naladu...ten tvoj prispevok predposledny- ako koncis, ako nam drzis palce, az sa nevzdavame...skoro som plakala :-( Krasne si to napisala.prosim ta nechod prec, tiez tu neprispievam, ked to nechcem kazit, tak si nevsimaj baby, ktore sa hadaju.v uzadi som tu ja a mozno este dalsie, ktore tichucko denne citaju Vase uspechy.Prosim Ta :-( S pozdravom E.

Maoam

Mrska: inak super napad s tym, ze si si dala napiect kolace, aspon nebudes musiet robit otrokynu v kuchyni cez sviatky :D

Maoam

malicka, jasne, rada:

maoamka1@gmail.com

baby, ja som stale za to, aby ste si tu temu tu nerusili, aby ste hromadne neodchadzali, ste super baby, nasli sa tu medzi vami kamosky, nema vyznam to tu opustat kvoli inym osobam

drzte si temu, ktora vam pomaha, je to pre vas dolezite

viem, ze vam obcas leziem svojimi priamymi recami na nervy, ale myslim to s vami dobre :-)

irise

Ahojte baby, ja nebudem komentovat co sa tu udialo, snazim sa to nevsimat, mohli by sme vratit pozitivny smer nasej konverzacie,mozno potom aj malicka napise :)

ja som prave na ceste k babke, tak sa vam nebudem ozivat trochu,ale budem na vas mysliet pri kazdom jedle, u babky je to kriticke - brutalne sa clovek musi ovladat aby sa neprezral.. ale snad to zvladnem :)

mrska, hej, uz od vcera som doma, teda mimo hlavneho mesta, a od dnes budem na stretnom slovensku u babky. Tak si uzi volno, aj ked nechutne zimne pocasie je,ale aspon mame pravo byt vo vnutri a oddychovat :P

pekne dni, ja sa ozvem ked budem moct.

klimta.

babyy..ste si naložili poriadne...ale..aspoň sem nepíšte vulgarizmi a mená..veď je to trapnučké. malická-neopúšťaj to tuu..:))..ja (nie len) mám tvoje príspevky strašne rada a som zvedavá,ako sa ti bude dariť:)..celkovo je toto fórum pekné spríjemnenie volného času..:). mrska-je super,že si si dala napiecť..aspoň sa s ničím nemusíš stresovať:))..koli týmto sviatkom sa to asi ani neoplatí ..akurát cestujem ..autobus plný ľudí ,učiť sa mi nechce,ale asi nejakú knihu vytiahnem,lebo poviem vám..nudím sa ako koň :D