ako dat dole predlzene vlasy?

Maite

Ahojte chcela bi som sa spitat chcem si dat predlzit vlasy ale bojim sa ze ket mi sundaju tak ich budem mat znicene

anjelik

No vidis, tak to je super, postupne si zvyknes, ja som sa len bala, ze yb mohli byt znicene vlasy, ked to tu niekto pisal, ale tak je to v poho potom, aj za to tolko zobrala ta kadernicka, co si hovorila?

mirusqa1981

anjelik:
uz som bez vlasov:-(((
bolo to utrpenie ked mi to davala dole. sedela som tam asi 4 hod. moje vlasy su uplne v pohode, len si neviem zvyknut na to, ze ich uz nie je tolko...

anjelik

A tebe lianela dakujem, ze si taka zlata a ochotna, ak nieco nevymyslim vonku, tak sa ti urcite potom v oktobri ozvem::))) dakujem

anjelik

Je no vidis, super, potom ked uz prides od kadernicky, tak napis, ze ci mas vlasy v poho, ci ti pod tym normalne narastli a tak, dakujem.

mirusqa1981

baby, tak ja som prave "dozapasila" s mojimi vlasmi... dala som si ten olejovy zabal a fakt to funguje. asi polovicu som dala dole na viac som uz nemala trpezlivost. zajtra idem ku kadernicke a necham to na nu. ale par koruniek som usetrila. dakujem za rady.

lianela

no aj ja sa chystama do anglicka na prazdniny....som z tn dam ti mail a potom daj vediet a by som to mohla dohodnut...liana.j@centrum.sk

anjelik

Ahoj Lianela, som zo Zlatých Moraviec, ale teraz sa chystam s kamoskou robit do zahranicia, takze by som si to dala asi az nejak o pol roka a ty si odkial?Ale fakt velmi lacne, no a mirusqa1981, milujem taketo kadernicky, co si navymyslaju hluposti, len aby viac predali, ja mam tiez taku kadernicku, ze by mi najradsej predala celu sadu vsetkeho, lebo mam neviem ake vlasy a potrebujem to, tak ale vzdy sa na nej uz len zasmejem, ale prvykrat som tiez vzdy vsetko poctivo nakupila:))To tak byva.