ako dat dole predlzene vlasy?

mirusqa1981

pauli23: normalne si to roztopila zehlickou a islo to stiahnut? ja som to skusala a neslo mi to... asi som to malo nahriala, ale bala som sa, aby som si neznicila vlasy... a este sa chcem spytat, ze ten olejovy zabal treba dat na mokre alebo suche vlasy?
vdaka za radu

pauli23

Ahojček kamarátka mala dorobené vlásky a dávala som jej to dolu žehličkou na vlasy a potom skús ten olejový zábal, aby si dala všetky zvyšky von. Ja som to nechala potom na kaderníčku,ale hneď išiel spoj preč ako som priložila žehličku,len tie drobné časti gelu nešli,tak ak olej zaberie tak máš 3000sk ušetrených za chvílku práce

ficuska

No inak, to aj mna zaujima, ze to ked si das predlzene vlasy, potom este aj tolko to stoji, ked sa davaju dole??? a ked to odstrihnes? ci to sa tie pramene odkladaju, alebo ako?

lienk@

Ešte jedna rada. Nebolo by na škodu dať si potom svoje vlasy podstrihnúť. Možno a trochu výraznejšie, aby sa Ti rýchlejšie zregenerovali. Nič nie je nezvratné. Ani zhoršená kvalita vlasov po predĺžení. :-)

lienk@

Tiež som mala predĺžené vlasy keratínom. Kaderníčka Ti ich dá dole chemikáliou, ktorá Ti zničí vlasy. Raz so si urobila kokosovú olejovú kuru na vlasy, ktorá mala vtedy pre mňa nežiadúci vedľajší účinok. Prestali mi držať pramene a uvoľnili sa. Takže si daj teplý olejový zábal na vlasy, zabal do igelitu a uteráka, nechaj dlhšie pôsobiť. Olej zo svojich vlasov zmyješ ľahko. Najskôr šampón, potom voda. Môžno nedáš pramene dole hneď za 1 deň, ale nestojí Ťa to 3tis.

malinka

mirusqa1981: laskavo nenervac, chcela som tym povedat, ze by si to mala dat spravit nejakej dobrej kadernicke, lebo nikto, kto ma aspon trochu rad svoje vlastne vlasy, si nepokusi dat tie umele doma svojpomocne, takze ti v tomto nikto neporadi. P.S.:Pouzivas privela interpunkcie :)