Co na riedke vlasy

Príspevok v téme: Co na riedke vlasy
kaktus

ahojte , co pomaha na riedke vlasy? mam ich este k tomu jemne ako paperie :)a neviem co s nimi. viem ze je to geneticky dane ale nikto z rodiny ich nema take. Neviem ci je to zivotospravou alebo co.Porodate prosim cim si ich mam polievat , pivom alebo akym prostriedkom aby spevneli a zhustli prosim Vas.

Petra Ml.

JEDNOZNACENE > Botox ampulky s keratínom, kolagénom a kyseliny hyalurónovej ...ja som si ho kupila na svetzeny.sk a urcite si este kupim , pridala som k tomu LAB 35 POSIĽŇUJÚCE MLIEKO PRE SUCHÉ A POŠKODENÉ VLASY
a presli 2 tyzdne a parada .ODPORUCAM teda Kallos

tanja11

starostlivosť o riedke vlasy je dlhodobý proces, musíš mať trpezlivosť a dôkladne dodržiavať niekoľko pravidiel. tieto zahrňujú životosprávu, obmedzenie invazívnych zásahov do vlasov a rovnako prispôsobiť výber kozmetiky. Skús sa popýtať v lekárni alebo posurfovať po nete napr. na

www.nanogen.sk

www.volluma.sk

v lekárni by mali mať aj vzorky, nech si najprv vyskúšaš, či ti prípravok vyhovuje

zuzi74

Vyborny clanok Lyanna. Mne prave ta latka SLS a SLES sposobuje jemne vlasy a skrabanie pokozky. Je nadmerne vysusena. Olejovy sampon je spravna cesta k tomu ako sa zbavit potiazi. Alebo aspon taky sampon, ktory nepeni, teda neobsahuje SLS ani SLES. Zial vela ludi je toho nazoru, ze ked nemaju bohatu penu vo vlasoch, tak si ich dokladne neumyju, co je nezmysel.

Lyanna

Saw Palmetto nie je "produkt" ale rastlina/výťažok z nej, ktorý má blahodárne účinky na vlasy. Ja odporúčam prečítať si tento článok ako základ www.vypadavanievlasov.net skúste si položiť otázku, koľko vecí stadiaľ dodržujete? Pekný večer.

martyka.tyka

mne tiez sa preriedili vpredu,hoci pred tym som mala ofinu a hruby vrkoc.ale predpokladam,ze mi vypadali zo stresu...teraz nosim wonder fill, je to super.da sa upevnit priamo na vasy.ale ja to nosim len prilozene a prichytene celenkou a doma nenosim nechavam si ich volne... o d p o r u c a m